THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • Calver
    #210
    ja amugy a gém tiszta móka, csak a német nyelv érthetetlennek számít még mindig számomra. a skilleket már fejből tudom, a statokat nem volt nehéz kitalálni (főleg a hivatalos oldal angol részét használva) csak pl a zsebtolvajlás érdekes egy kicsit nekem - hogy tud egy karakter valakitől egy uzit lazán ellopni? és ha a háta mögé áll mi a fenéért megy át az illetőn és próbál szemből lopni? csöppet kiegyensúlyozatlannak és bugosnak tünik, bár lehet csak azért mert 1.5ös verzióm van még csak... ja meg h 3. szinten nekem 44 hpm van, még a többieknek 22 ill akörül... ami mókás h a harc sebessége változtatható, ami nekem nagyon bejön - meg persze pause is van - így vannak ilyen vicces dolgok h amikor a karakter géppisztollyal lő, az ellenfél a 3. bekapott golyó után kicsit megfekszik, szép, lassított felvételben, és eldönti h innentől kezdve ő talán alulról szagolja a... homokot. a kereskedelem sincs tulbonyolítva, a karizma+speech skill levon az alapárból, alapból a legnagyobb karizmával rendelkező karakter megy oda a boltoshoz, de bárki invertoryjából lehet eladni. szóval látszik az egészen h a készítők rengeteg hasonló gémet nyomtak, és figyeltek arra mi idegesíti fel a jóembert - és megcsinálták szépen, jól, könnyen kezelhetőn. véleményem szerint ha valaki egy kicsit is tud németül, megéri nekiesni - igaz, nekem a 2. cd-t 3 óra (dc++), a elsőt pedig 1 hét volt leszedni, dehát...