THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • Calver
    #1335
    ránéztem már File Scavengerrel, semmi. mind1, most újrakezdtem megint egy közelharcos tápállattal, egyedül (ill persze cipelek magammal 1-2 csapattársat, de csak kereskedni/robbantani és hasonlók, alapjáraton nincsenek bent a csapatban), hardon nyomom, most jön majd Casa Verde, eddig elhasznált medpackek száma nulla, sőt, bármilyen gyógyító cuccból sem használtam egyet sem spec.: könnyű sebeket jól kell használni és semmi ilyen gond nem lesz...
    asszem én közelharcos kari maradok, Falloutokban is az jött nagyon be, és biza itt sem jönnek be eddig a fegyverek... na meg közelharcos kari pénz és cuccigénye kb szintúgy közelít a nullához (újabban ki se rabolom hullákat)
    majd kis okosságot amit elkezdtem írkálni befejezem, csak gondoltam még kipróbálok 1-2 mókát. pl tudtátok hogy Bowie Villageben az egész szenvedést a robbanószerért át lehet ugrani, ha meghagytátok első küldiben? és mennyi xp-t veszit ezzel az ember? kemééény... 120-at!
    btw, morál növelése nyersfordításban oké (angolból azért penge vagyok), de a fordítók magyarra is így fordították? mert én simán el tudok képzelni egy "Bátorító beszéd" vagy hasonló szöveget...