THE FALL: LAST DAYS OF GAIA
  • Lilithn
    #1136
    Biztos lesznek akik nem értenek egyet, de szerintem:

    Mivel lesz 5 karaktered, akiket specializálhatsz különböző tevékenységekre, ezért neked szerintem igazándiból csak a dumára (ha könnyen akarsz alkalmasint questet lépni, meg a vásárlásnál is jó) + 1 fegyver típusra kell koncentrálni az elején. Bár én még gyúrtam közben lockpickre (fontos a jobb cuccokért), technical skillre is (nem voltam elragadtatva tőle).
    Kell 1 lockpickes karakter, kb 2 sofőr (nem kell maxon, csak hogy vezetni tudjanak), kb 2 gyógyító (az újraélesztés mindig jól jön!),
    Dobófegyverekre, közelharcra én nem koncentrálnék, előbbi gyér választék, utóbbi kellemetlen a későbbi questekben (mire odaér lelövik a karit)
    Túlélés, szószó, az elején jó a husiért, vízért, de később meg annyi cseretárgyad lesz rendes orvosságért, hogy szerintem felesleges.
    Mi van még?

    Tulajdonságok: adott
    könnyűfegyverekhez + lockpick: ügyességet
    nehézfegyverekhez + közelharc + több súly cipelése(hajaj!!): erő
    mozgékonyság: nem rossz, gyorsabb terepfutás, jobb páncél (10-zel is okés)
    erőnlét(const, nem tom magyarul mi van odaírva): mindig jól jön, de én 10-zel is vígan voltam
    karizma: szerintem nem fontos így utólag
    intelligencia: nem érdemes rá pazarolni, baromi gyorsan lépkedsz szintet, 1-2 pont nem oszt nem szoroz (vagy van valakinek hozzáfűznivalója? nem vettem észre hogy befolyásolna bármi mást)

    Most lehet kritizálni.;)