Szerintetek?
  • MrSpock
    #3100
    Én azt bírom,hogy mindig azt gondolod,hogy ez 20onéves srác annyival fejlettebb agyilag,meg minden,hogy ne álljon le,sőt esetleg megértsen egy 16-17 éves lányt.Mi az hogy nincsenek egy szinten?Milyen szinten kell lenni egy ilyen korban levő embernek? Vagy te úgygondolod,hogy egy 24 éves,öltönyben jár üzleti megbeszélésekre,sofőrje van,és ül az irodában összehúzott szemöldökkel,és fejcsóválva nézi a tőzsdeindexen,hogy emelkedik az olaj ára,vagy bármi? Már kezd kicsit őszülni,kopaszodni,teljesen bevan savanyodva,csak a karrier,üzlet,,gondolkodása mint egy 50éves-é.Bullshit!Ugyanúgy isznak,buliznak,és keresik az élvezeteket!Nincs ott nagy különbség,főleg ha a lány egy picit komolyabb típus.Attól függetlenül,hogy még iskolába jár.Pl.én is jól eltudok beszélgetni a lányokkal,szeretnek is velem azthiszem pedig nem egy korosztály vagyunk,de megtudom érteni a problémáikat,kicsit másabbak már mint én voltam anno,de más volt a világ is.és lehet egy fiatalabbtól is tanulni dolgokat,hogy ők most hogyanlátnak mindent.És ha tanácsot kérnek,vagy a véleményem szivesen adom.Szóval nemkell itt egyből arra gondolni,hogy húú egy 24-17-es kapcsolat már micsoda bűn!És tutira nemvezet sehova.Eltellik 6 év 30-23és ez el is libben,mert egy 30-as pali sem fejlettebb mint egy 23-as lány.Ez már lehet neked is tetszene.Ja és ha mondjuk beleszeretsz,és csak utánna tudod hogy hány éves? Akkor mondod,ejnye-bejnye nemvolt szép dolog,és pá!?Bár gondolom a 2.kérdésed az életkorra vonatkozik,bár azt nagyon nemillik megkérdezni egy nőtől:-)
    Majd magadon fogod észrevenni hogy eltelt 10év igazából belülről mint ember nemigen változol,csak külsőleg fog meglátszani.Na persze ha esetleg nemér valami atomhatás,és teljesen kifordulsz magadból.De ha normálisan fejlődsz igazából nemveszed észre az éveket,és ha fontosak a barátok,maga az élet,és nemcsak hajtasz.Aztveszed észre majd hogy ha te nem is érzed de a körülötted levők öregednek,családos emberekké válnak,de attól nemlesznek mások.Vagyis én ígyláttam-tom a dolgokat.Külsőleg változol,de belül mindig is az maradsz aki vagy.
    Persze ez az én véleményem,vagy látásmódom,tapasztalatom a világból,és az emberi kapcsolatokból.Ezért jó,hogy nemvagyunk egyformák,mindenki máshogy éli meg a dolgokat.
    Csak arra kérlek,próbálj meg elvonatkoztatni a jelenlegi korodtól,és úgy szemlélni a kapcsolatokat.És ne az esetleges csalódottság beszéljen belőled,kicsit nézz előre és lehet másképplátod mindezt.