Szerintetek?
  • benkoszabi
    #3024
    én szerintem a nagyon idős srácok csak a sex miatt akarnak fiatal csajokkal összejönni....mert hát mi is lehetne jobb és finomabb, mint egy érintetlen hamvas .....
    de msot komoylan? mégis miért? sztem a csávó vagy annyira szerencsétlen, hogy a saját korosztályából nem talál senkit, mert gyökér, és ezért a 10 évvel fiatalabbaknák próbálkozik, mert hát mire is vágyik egy tinicsaj? hogy a barátnői előtt felvágjon, hogy idenézz, nekem 25-30 éves a pasim. hát egészségére...a másik meg egyfajta pedofilizmus, bár ez rossz szó, de sztem fiatal lányokkal jobban élvezik....szal itt az őszinte és érzelemdús szerelem lenne az utolsó dolog amrie gondolnék....most miért? ki lenne az a srác, aki nem akarna egy fullosan kinéző tini csajt a sex rejtelmeibe beavatni, és a bugyijába belemászni? na ugye hogy senki....nem birálok senkit, cska véleményt fejtek..amugy meg a szerelmet oylan könnyen l lehet hitetni..hogy csak na...pár kedves szó...virág, mozi, vacsora, randik tömkelege, melyik srácnak nem érné meg, hogy egy fiatalabb csajjal háljon...