Szerintetek?
  • lemongrass
    #2931
    isten ments, hogy otthagyd a fősulit! nincs még toolkínálat az országban diplomás naplopóból...
    a gond csak a hozzáállásodból adódik! nekem legalábbis még mindig az szűrődik le, h arra vered magad, h mennyi pénzed van. /vagyis a szülők mennyit áldoznak ráád!!!!/ -> gazdag egyetemista beszólás!

    1. bár jólenne eldönteni, hogy gazdag egyetemista vagy... vagy gazdag fősulis... mert azt azért tényleg ne hagyd ott!

    2. még mindig azt mondom, h fater pénzéből könnyű gondolkodni! úgyhogy az egzisztenciád megteremtésén még dolgozni kell brada! és nem neki... az természetes, h segítség nélkül nem megy... na de így? :D LOL

    amúgy nem kicsit kanyarodtunk el a témától... nekem 8, h 15 évest, vagy fullos üzletasszonyt fektetsz le... meg az is, h miért nincs komoly kapcsolatod... csak próbáltam rávilágítani, h a csajok mé buknak inkább a vidéki Ladásra... és nem az aveo-s fullos fősulis fiúra... valószínűleg sok fantáziát nem látnak benne/d/ és sztem EZ a logikus gondolkodás! de, majd kérdezz körbe fórumon, hátha egyeseket nem taszít az újautó szag!

    nem minden pénzfüggő...
    üdv.