Szerintetek?
  • macleod2005
    #2930
    Ha jól értem amit mondasz, akkor hagyjam ott a fősulit, és kezdjek el helyette dolgozni, nézzük is csak mit tudok csinálni egy érettségivel? áhh igen mehetek a tescoba, esetleg az üveggyárba minimálbérér, napi 10 órás munkaidőre, hétvégenként is. Ezen felül mondjak le egy normális járműről, és a minimálbérből tartsak fönn valamit, ami kikészít és idegileg tönkretesz. És ezen felül mondjak le egy biztos állásról is. Mindezt miért, hogy 20 évesen egy komoly kapcsolatban reménykedhessek?
    Mert pontosan ezt vettem ki a szavaidból.
    De tudod, amikor én 29 éves leszek, akkor válószínű már a 2. diplomámért fogok tanulni, és emellett informatikusként fogok dolgozni, netto 400.000 es fizetésért, heti 20 órába...
    20 évesen nekem az egzisztencia megteremtése azt takarja hogy főiskolára járok, és nem azt hogy sza*os 60 rugóért dolgozzak havonta, amiből 30 elmegy a 20 négyzetméteres lakásra, többi kajára, és ez 10 év múlva arra sem lesz elég hogy éhenhaljak belőle.
    Gazdag egyetemista vs. minimálbéres szakmunkás 0:1 , gratulálok, a csordaszellem ismét győzedelmeskedett a logkius gondolkodás felett. De majd 20 év múlva meglátjuk ki mire vitte...