Szerintetek?
  • laca103
    #2923
    Lehet hogy vak vagyok...De amelyik barátomnak sokkal fiatalabb a bnője, sem dicsekszik vele. Sőt itt az interneten sem láttam nagyon azt hogy vmi 25éves pali azzal kezd el dicsekedni hogy most milyen kis tinipicsa nője van, pedig azért jónéhány fórumot végigsasolok nap mint nap hasonló témában. Nagyon úgy tűnik nekem hogy a korkülönbség inkább csak a lányoknak jelent valamit.

    Azok a srácok akik 25-30 éves létükre tizenévesekkel járnak... nem nagyon büszkék rá. És ebben a fórumban is többnyira csak azok a lányok szólaltak fel akiknek a pasijuk 10 évvel idősebb náluk, és mesélik hogy milyen komoly is tulajdonképpen a kapcsolat. Miért van az hogy a lányok inkább nyilatkoznak erről?

    Nem nagyon hallottam 30éves srácot arrol beszélni hogy milyen eszméletlen mély lelki kapcsolatot létesített egy nála 12-13 évvel fiatalabb csajjal...(inkább arról beszél hogy mennyire nem lelki a kapcsolat, hanem ellenkezőleg...)

    REndben ho a lányok korábban érnek...de úgyérzem hogy nem 10évvel korábban...MErt ha így volna...akkor én egy 32 éves férfi szintjén lennék lelkileg, 19éves létemre. Miértis? mert a bnőm 22éves és ha feltételezzük azt hogy a lányok agyilag 10 évvel előbbre járnak, akkor én 32éves fejjel egy szinten vagyok egy 22éves lánnyal...

    Ti lányok ALAPBÓL elzárkóztok a veletek egyidős srácoktól...még ha komoly akkor is. inkább választotok egy 10évvel idősebb fogyatékost mint egy veletek egyidős normális embert. CSak mert idősebb és akkor biztos normálisabb...

    MEg a másik indok ezt tényleg egy visztonylag normális lánytol hallottam. Aszondja azért kell az idősebb mert már családot akarna...18évesen...Normális az ilyen? Itt lelki érettségről van szó. Tudom manapság a lélek az egy ismeretlen szó, ma csak teste van egy embernek. aki eszik, pénzt keres kocsit tart fent hogy a HP-kat el tudja vinni az oviba!...

    Erről ennyit elnézést a kirohanásért.