Szerintetek?
  • macleod2005
    #2921
    Pedig a válasz egyértelmű, majdnemhogy te magad fogalmaztad meg, a te korod beli fiúk gyerekesek, és ezzel én is egyet értek, mivelhogy én is tudok néha gyerekes lenni. Ettől függetlenűl mindeni fiúban dolgoznak bizonyos hormonok/ösztönök. És amikor a 18 éves srác eltéved a discoba, és elfogyaszt kisebb mennyiségű alkoholt (esetleg mást is), és megpillant egy ilyen kis pitsát, kipakolt mellekkel (ha még nincs neki akkor is igyekszik), kivillanó tangával, akkor egyhény szólva "megemelkedik a bárpult". És ezeket a 15 éves lányokat nem nagy művészet lefektetni. És persze mindenki jól járt. (pillanatnyilag) A srác kiélte magát, lehet visszamenni cs-zni/kocsit tuningolni (a magyaroknak a tunigról alkotott elképzeléséről is megvan a véleményem, de nem mondom el mert nem ez az a topic, meg a végén megtalálnak a műanyag seatosok/szakadt bmwsek)/ill. egyéb hobbit illetve gyerekes dolgot csinálni. A csajnak meg hízik a mája, mert lefeküdt egy nála sokkal idősebb sráccal, akinek még "autója" is van...
    A gyerekeskedésről meg annyit hogy egy 18-20 éves csajt is bele lehet vinni a hülyéskedésbe.
    Meghamár felhoztam az autókat, akkor leánykáktól hadd kérdezzem meg, a tuning(nak látszó) ladát miért részesítitek elönyben a chevrolett aveoval szemben? talán mert túl kényelmes, rendes ülések vannak benne, esetleg a légkondi túl nagy extra már? vagy esetleg van benne hátul ülés? vagy ti jobben szerettek a padlólemezen feküdni?Vagy talán mert nincs olyan hangja hogy meghallják a város másikvégében is? vagymert túlságosan családi autó, és az gáz?
    Mindegy, a lényeg az elején van a többi már csak kis felindulás, sorry