Szerintetek?
  • Dhanny
    #2906
    egy 22 éves pasi egy 15 éves csajtól????????????? hát pi*át. mi mást akarna. hencegni a többi balfasz előtt,h őrá buknak a 15 éves kis szűzqrvák,akiknek a melle még feszes, meg a segge még nem bejáratott. ez átlagesetben.
    de pl van kivétel. 20 vok, a barátnőm 17 lesz(3év 3nap különbséggel fiatalabb) már 10 hónapja együtt vagyunk. De én nem az a kettyintős típus vok( a barátnőm fektetett le 2.5 fél hónap után). de az életem le tudnám élni a barátnőmmel. nem buta. igaz nem is csúnya,de nem egy plázaqrva. és nem is szűzqrva. ezek a csajok akik 15 évesen ilyen pasik mellett feszítenek, mind menőzni akarnak.........
    mi nem. van kocsim(dolgozni kell érte). azzal járunk néha suliba. és? ő sem menőzik velem..........én sem vele. úgy élünk,mint egy kis nyugdíjas házaspár. ő jár bulizni néha az anyukájával(elvált) ,és barátnőivel(hugom....). nem csal meg, én se őt. én soxor dolgozom, vagy fáradt vok,ezért nem bulizom.de könyörgöm , suli mellett ki bírja a melót???????????néha elmegyünk discoba.............kúltúrális rendezvényekre.........
    meg kell találni az értelmes csajt/ pasit és akkor a kor nem számmit csak a szeretet, a kitartás. és nem menőzni kell, h melyikőtök szedi fel és qrja meg a legjobb bulákat........az majd pár év múlva nem fog érdekelni senkit sem. majd az érdekel, h mit tudsz előállítani (kocsi házikó ........)....egy értelmes, okos szép feleség........aki nem hagy ott,csal meg.......ennyi.
    szerintem vannak olyan arcok,akik még 25 évesen is csak egy 12 éves gyerek szintjén vannak. de meg kell komolyodni.
    az mért lenne kibaszás, ha elvárod a "párodtól" , h megvár amíg fősulis vagy. és nem fekszetek le mással???? ha én képes vagyok erre, akkor más is. pedig kapok ajánlatokat csajoktól,de köszi van egy jó kapcsolatom..........és egy dugás nem ér annyit.........