Szerintetek?
  • Sné Zsuzsa
    #2881
    Ezt ő is mondani szokta :) Mármint, h csak benne keresem hibát.

    Akkor most teljesebben.
    A kapcsolatunk érdekesen kezdődött stb..ő fiatalabb másfél évvel, de ez nem számít, csak először furcsa volt.
    Viszont: már 2 hónapja jártunk, ő még mindig tartotta más csajjal a kapcsolatot, akivel járni akart...de ezt nem veszem fel, hisz az első két hónapban senki sem ártatlan bárányka.
    Utána csörgették lányok, amire úgy reagáltam, h megkérdeztem ez mire jó...elmondta, de zavart...aztán tovább csörgették, így megkértem a barátomat, h szállítsa le magáról a lányokat mert egy kicsit zavar...és természetesen ez nem történt meg, hisz hiába kértem szépen nem foglalkozott vele...aztán felhívtam a csajt, akire a legjobban féltékeny voltam, h ha lehet, akkor ne hívja már este tájban, mert feleslegesen féltékenykedek....aztán persze tovább csörgették egymást...utána eltelt egy jó idő, kiborult a bili és küldtem a csajnak egy sms-t miben leírtam, h értelmes emberhez méltóan egyszer megkértem, h hagyja abba, nem kérem még egyszer, amire a csaj visszaírt egy flegma sms-t, amire kicsit bepöccentem....így felhívtam a csajt és megmondtam neki, h én szépen kértem egy dologra, de, ha kell durván fogok eljárni, amire megsértődött már majdnem sírni kezdett és mindent a barátom nyakába akart varrni (nem a barátom háta mögött akartam eljárni, csak ő nem lépett elég határozottan...pontosabban szarba vette, amire megkértem). Utána a barátom kezébe nyomtam a telót, h előttem kérje meg, ha már eddig nem járt el normálisan és erre a barátom kicsit arrébb sétált, h ne halljam mit mond...ja és tegyük hozzá, h ennek a csajnak sárga rózsát vitt szülinapjára (akkor már 2 hónaposak voltunk) szimpla barátságból....nos ezek után szted mennyire van bírka türelmem? Mert soha senkinek nem állok neki, h na most ezt csináld meg azt csináld meg ezek az elvárásaim meg azok...szal ezek után nyíltan ki tudom állítani: igenis vannak elvárásaim, és nem nézek mélyen magamba, mert magasról teszek ezek után, h mit csinálok rosszul, ha szép kérés után b*sznak velem foglalkozni.
    Minden fiúnál ugyanazt tapasztalom: amikor nagy elvárásaim vannak és rugdosom őket úgy nyaliznak, mint a kis kutyák és körbe rajonganak..

    Sajnálom, h ezt kellett írnom, ez tapasztalat.

    Majd egyszer, ha lesz egy férjem.....hát azzal sem lesz más :D

    Majd az még eldől...