• steweee
    #7116
    vki tudna küldeni nekem egy .cfg vagy .ini-fájt (már nem emléxem milye van neki) amiben a hardwareconfig által beállított dolgokat menti? olyan kellene akinek sikerült kipipálnia az anisotropic filteringet és a motion blurt (lehet az csak az egyben van).

    sajnos nekem ezek az opciók szürkék, nem lehet választani, ki tudja miért, hiszen gf 6600gt-m van

    egyébként az engine ua mint az egyben, talán még gyorsabb is, bár nem is annyira szép sztem. ami roppantul idegesítő az az, hogy csak alibi háttérnézetet csináltak neki, több mint szégyen az a kamerabeállítás, egyszerűen nem élvezhető vele. az első részben nagyszerű pozicióban volt a "picsakamera". bár ennek talán lehet az az oka, hogy aki hátulnézetben szeret vezetni, az multiban a készítők szerint ne jusson "jogtalan" előnyhöz a belsőnézetesekkel szemben, hiszen már távolabbról látom a kanyar ívét, vagy látom hogyha kicsúcsik a fűre mikor akar kitörni a kocsi, nem csak "érzésből" kell korrigálni. de akkor meg megtehették volna hogy multiban nincs hátsó nézet csak belső, a singlét kár volt ezzel elrontani