• [NST]Cifu
    #1302
    Na megnéztem a Single részét is... és... hát...

    -Bár eredetileg azt igérték, hogy kidolgozott háttértörténet lesz, rendes történettel, valójában semmi ilyesmiről nincs szó. Van ugye a 4 állam, akik adják a küldiket, de semmiféle történet nincs. Küldetések vannak (lopj el két M1A2 Abrams-ot, ölj meg ezt vagy azt, robbants fel ezt vagy azt, stb.), de semmi háttérinfo vagy átvezető...
    -Eredetileg azt mondták, hogy egy hajó lesz a bázisunk. Valójában egy sima bázisunk van a kerek erdő közepén...
    -Nem lehet vásárolni vagy eladni!!!
    Az eszközöket (és gondolom az embereket is) a küldetések teljesítése után kapod. Méghozzá nem túl nagylelkűen - ha felrobbantasz egy üzemanyagtartályt (amit 3 katona és egy Hummer Avenger véd), akkor kapsz 1 azaz egy darab MediKIT-et...
    -Bár szépen kiépített "városok" vannak, totál űresek. Mintha szellemjárta vidéken lennénk - rajtunk és az ellenfeleken kívűl nincs senki a pályán. Pedig mennyit dobna a hangulaton, ha közben civil járművek rónák az utakat, gyerekek játszanának az udvarba, mi meg mellettük robognánk el egy tankkal :)
    -Az AI botrányos. A fent említett üzemanyagtartályos küldinél az Avenger észrevett (az erdőben lapultam, mondjuk nem vágom, hogy szúrt ki, de mind1), és elkezdett felém robogni. Namost "ügyesen" az AI nem akart mást csinálni, mint elütni (!). Az hagyján, de eközben vagy tucatszor nekirobogott a fáknak, és a végén inkább attól, mint az én találataimtól szépen szétrobbant. Az M1A2 ellopás még poénabb volt. Van két üres M1A2, amit egy gumikerekes APC, két géppuskás Hummer, egy M2A1 APC és két M1A2 Abrams őriz (és egyedül vagyok ezek ellen - való életben ez ugye sanszos lenne...). Namost a szép az, hogy sikerült valahogy besétálnom (!!!) közéjük, hogy képtelenek voltak lelőni, egyszerűen folyton egymásba ütköztek (a gumikerekes APC még meg is mászta az egyik üres M1A2-őt), vagy az épületeknek. Sikerült PanzerFaust-al kilőni a két Hummer-t és az M2A1-et, majd beülni az üres M1A2-be, és azzal kilőni a két ellensége M1A2-őt és a gumikerekes APC-t. Úgy, hogy ők 1x nem találtak el (sem gyalogosként, sem a tankot)....

    Egyszóval a Campagin játékmódban keményen csalódtam...