1524
  • Lifeforce
    #1323
    Igazából nem tudjuk, hogy a portálrendszert mire találták ki.
    CDkulcs ellenörzésre, vagy csak az állandó online frissítésre...
  • LSC
    #1322
    talán a javításokkal jobb lessz de valószínű akkor már nem tu8dunk majd játszani vele. Ami nagyon nem tetszett nekem pl az hogy ha P90 van a kezedben ugyanúgy fogja mintha egy M4 lenne és a levegőben van a keze. Tényleg sokáig tarthat egy másik animot csinálni egyes fegyverekhez. Kb 10 perc.
  • bazza
    #1321
  • dronkZero
    #1320
    Tényleg, ilyen állapotban, ahogy ez van, minek adták ki?
  • Lacc
    #1319
    Hát igen kicsit érdekesen mozognak pl. a tankok :D
  • dronkZero
    #1318
    Hát.... Letöltöttem, megnéztem... Rég láttam ekkora rakat f*st... Minden megvan benne, hogy jó játék lehessen belőle, mégis sikerült úgy elcseszniük szerencsétlent...

    Ráfért volna még vagy 5-6 hónap meló.

    Igazábol a dolgok mozgása az, ami botrányos. Szóljatok, ha megjavult! :)
  • LSC
    #1317
    és még az OFP ai-t fikáztás sokan hogy néha csinál egy kis kerülőt beszállás előtt:) az ehhez képest tökéletes AI.
  • LSC
    #1316
    én az első pályán a hummer fáramászásától abba is hagytam a single-t tényleg botrányos.
  • traXion
    #1315
    Hátte hülye vagy.
  • bazza
    #1314
    De szar gém ez!
    Kb.: Bf2 Alpha szinten mozog....
  • Lacc
    #1313
    Ezt az UT2k4ben jól megoldották :)
  • traXion
    #1312
    Még mindig leáll a server? Söldner oldalán van online helpdesk... írhatnátok... Mondjuk voltam tegnap official 22-n, és az is leállt, sazl benéztük, mint Micimackó a mézescsuprot.
  • traXion
    #1311
    Jobb, mint a BF, koordinácio.... nézd meg a térképet... a commander cucc jó egyébként. Az igazi életben sem tudod, hogy most hol vagy, mész a többiekkel. :)

    Így zászlóssal egész jó, csak úgy kéne, hogy sorban kell elfoglalni a zászlókat, és akkor egy helyre koncentrálódnának ez emberek, és tényleg csata lenne.
  • Lifeforce
    #1310
    Amúgy 8 féle mod van :) no ala bf :)
    És tegnap nem is játszottam, úgyhogy nem tudom hogyan lőttél le :)
    Azért megy a szokásos CQ mod mert ezen és a dm-en lehet újraszületni.
    Mivel még új játék, nem egészséges egy halál után ekkora mapról kizárni az embereket abból a körből.
  • Lacc
    #1309
    Nagyjából egyetértek Cifu-val, de főleg a single rsézt illetően. Én is pontosan ugyanezt a 3 single missiont vállaltam el és PONTOSAN ugyanez történt mind esetében. Szóval a single úgy felejthető ahogy van, jobban jártunk volna, ha valahogy úgy oldják meg mint a bf-ben tették.
  • tomasz
    #1308
    hát nem tom át írni aszt a szart sehogy!!!
  • [NST]Cifu
    #1307
    Ezt most komolyan kérded?!
    Nem olyan bonyolult.... áhh... mind1... Cataclyst 4.5
  • tomasz
    #1306
    oldal címét!!
  • tomasz
    #1305
    Létszi írd le nekem azt a drivert ATIhoz!!??
  • [NST]Cifu
    #1304
    Amennyit láttam belőle, az kissé nagyon kaotikus volt...
    Az általános játékmód nem jön be annyira (zászlófoglalás - a'la BF42/BF:V), inkább küldetésspecifikus lehetne (megölni valakit, megsemmisíteni valamit, ellopni valamit, stb.), másfelől hiányzik a kordinálás, mindenki megy, mint a vakborjú, a Commander amikor én játszottam max. pénzt adot, waypointot vagy bármi konkrétumot nem. Ehez még hozzájön, hogy olykor úgy nekiáltam lagolni (esténként sz@r a netkapcsolatom már 4 hónapja...), hogy 5 méterről képtelen voltam Lifeforce-ot megölni egy G36C-vel... :)

    Amúgy ki kéne ismerni jobban, a BF:V-hez viszonyítva kevésbé populáris, sok extra van benne, sok nagyszerű lehetőség, de egyenlőre legalább ennyi problémával is szembesültem.
  • traXion
    #1303
    És a multy? :)
  • [NST]Cifu
    #1302
    Na megnéztem a Single részét is... és... hát...

    -Bár eredetileg azt igérték, hogy kidolgozott háttértörténet lesz, rendes történettel, valójában semmi ilyesmiről nincs szó. Van ugye a 4 állam, akik adják a küldiket, de semmiféle történet nincs. Küldetések vannak (lopj el két M1A2 Abrams-ot, ölj meg ezt vagy azt, robbants fel ezt vagy azt, stb.), de semmi háttérinfo vagy átvezető...
    -Eredetileg azt mondták, hogy egy hajó lesz a bázisunk. Valójában egy sima bázisunk van a kerek erdő közepén...
    -Nem lehet vásárolni vagy eladni!!!
    Az eszközöket (és gondolom az embereket is) a küldetések teljesítése után kapod. Méghozzá nem túl nagylelkűen - ha felrobbantasz egy üzemanyagtartályt (amit 3 katona és egy Hummer Avenger véd), akkor kapsz 1 azaz egy darab MediKIT-et...
    -Bár szépen kiépített "városok" vannak, totál űresek. Mintha szellemjárta vidéken lennénk - rajtunk és az ellenfeleken kívűl nincs senki a pályán. Pedig mennyit dobna a hangulaton, ha közben civil járművek rónák az utakat, gyerekek játszanának az udvarba, mi meg mellettük robognánk el egy tankkal :)
    -Az AI botrányos. A fent említett üzemanyagtartályos küldinél az Avenger észrevett (az erdőben lapultam, mondjuk nem vágom, hogy szúrt ki, de mind1), és elkezdett felém robogni. Namost "ügyesen" az AI nem akart mást csinálni, mint elütni (!). Az hagyján, de eközben vagy tucatszor nekirobogott a fáknak, és a végén inkább attól, mint az én találataimtól szépen szétrobbant. Az M1A2 ellopás még poénabb volt. Van két üres M1A2, amit egy gumikerekes APC, két géppuskás Hummer, egy M2A1 APC és két M1A2 Abrams őriz (és egyedül vagyok ezek ellen - való életben ez ugye sanszos lenne...). Namost a szép az, hogy sikerült valahogy besétálnom (!!!) közéjük, hogy képtelenek voltak lelőni, egyszerűen folyton egymásba ütköztek (a gumikerekes APC még meg is mászta az egyik üres M1A2-őt), vagy az épületeknek. Sikerült PanzerFaust-al kilőni a két Hummer-t és az M2A1-et, majd beülni az üres M1A2-be, és azzal kilőni a két ellensége M1A2-őt és a gumikerekes APC-t. Úgy, hogy ők 1x nem találtak el (sem gyalogosként, sem a tankot)....

    Egyszóval a Campagin játékmódban keményen csalódtam...
  • JCSR SASboy
    #1301
    Ingyen és gyorsan le lehet szedni valahonnan ja és jó game?
  • Christian
    #1300
    Hi!
    Letöltöttem feltettem de nemindul..letöltöttem gamecopyworldről egy krekekt de akkor se müxik..mi lehet a gond?
  • Negwar
    #1299
    Nos sikerült servert létrehozni ,deeee van egy kis gond. Nem lehetek egszerre kliens és server szoval, ha server kész akkor én már nem tok játszani mert kiakad a gépem. pedig nem olyan gyenge. Egyik haveromnak viszont sikerült játszania a saját serverén csak mikor én is csatlakoztam akkor öt kidobta. remélem ezeket a hibákat orvosolja majd valami pöccccssshhh a közeljövöben
  • antijedi
    #1298
    mind a kettő ugyanaz... csak egyik crackes másik cracknélküli...
  • bazza
    #1297
    Clon or Normal?
  • antijedi
    #1296
    amugy 450mega a full egyszerübb azt leszedni mint demot... :)
  • antijedi
    #1295
    a demot inkább ne probáld ki nagyon szar :)
  • bazza
    #1294
    Ja most már látom: Van demo...
  • bazza
    #1293
    HI!
    A Clone CD-s különbözik valamiben a sima CD-s változattól?
    Amúgy jó gém ez nem? Van demo? Kipróbálnám...
  • Negwar
    #1292
    oké müködik már kösziiiiiiiiiiiiiii!!!
  • [NST]Cifu
    #1291
    Sorry, én vagyok a hülye... "wings". Kis "w"-vel...
  • Negwar
    #1290
    a Wings csak a demohoz jó sajnos:((((
  • Negwar
    #1289
    Sürgös lenne pls valaki aki csinált már servert mi a JELSZÓ???? pls help
  • Negwar
    #1288
    Ok Kösz szépen. kiprobálom
  • [NST]Cifu
    #1287
    IE6.0-val nekem sem megy, viszont Mozilla 1.5-el igen. Ki érti...
  • tomasz
    #1286
    köszi szépen
  • Negwar
    #1285
    Köszi! de nem igazn akar sikerülni. elinditottam a Server. bat ot utánn a az IE beirtam localhost:7890 cimnek

    de nem történik semmi mert hibás oldalt ir ki
  • [NST]Cifu
    #1284
    A játék '...\Bin' könyvtárában van egy Server.Bat, azt elindítod, miután ez megtörtént, a netböngésződben (IE, Mozilla, Opera vagy akármi) címnek add meg a "localhost:7890"-et, itt egy Passwordot kér, ami a demo-ban "Wings" volt, a teljesben még nem próbáltam. Ezután bejön a szerverkonfigja, ahol pályát, játékmódot, időjárást, időpontot, indulópénzt, stb. tudsz beállítani (a legtöbbnlél ott egy "update" vagy "restart" gomb az érvényesítéshez). Ha ez megvan, akkor utána a játékot elindítod, és a "LAN Browser" alatt látnod kellene a szervert.