ahhh
  • Anaid
    #645
    "nem a nézeted nem tetszik, hanem hogy értelmi fogyatékos vagy. miért is?"

    Linkeld már be a doktori diplomádat! Mellesleg az a régebbi vita arról szólt, hogy szabad szemmel mi látható és mi nem, nem segédeszközökkel, de valószínűleg nem vetted a fáradtságot, hogy te is utánanézz, miről volt szó. Szabad szemmel látni nem azt jelenti, hogy mikroszkóppal, hanem azt, hogy kinézel a fejedből és mit látsz segédeszköz nélkül szerintem...én nem.
    "ez bizony értelmi defektus, nem tudod értelmezni a szavakat. és nem csak retardált vagy, hanem idétlen is, mert erősködsz h nem vagy idióta, pedig nyilvánvalóan igen. az, hogy a nanorészecskék láthatóak nem egy nézet, hanem tény. ha nem hiszel a saját szemednek, akkor nem csak debil vagy, hanem elmebeteg is"
    Hiszek a saját szememnek, csak éppen az a gáz, hogy mint az emberek jó része nem nézeget mikroszkóppal én sem és te sem, feltételezem...
    És mégegyszer mondom, hogy szabad szemmel láthatóról volt szó, saját szemmel, nem mikroszkóppal.
    "ha rám hallgatsz, akkor most kilépsz a fórumból és nekiállsz monopolizni a gyerekeddel, mert ha nem akkor még a tetejébe rossz szülő is vagy."
    Nincs monopolink, basszus, akkor most szerinted rossz szülő vagyok, hogy nem monopolizok a gyerekekkel? Te meg szimplán hülye vagy, de az nem büntetendő...
    Mellesleg tudom mi a mikroszkóp. Te is tudod, se zseniális vagy! Na akkor cipelj csak mindenhova mikroszkópot, hogy megfelelő képed legyen a valóságról! Illetve egy részéről...