• mrzool
    #27
    "uristen azé ez ma durva a baratnomnek xpje van es meg o is tuggya hogy van rajta scandisk."

    NT-k alatt chkdsk van. Scandisk nincs. Figyi, beírtam command-line-ba:

    "A megadott nevet (scandisc) a rendszer nem ismeri fel
    belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként."

    Érdekes... De biztos neked van igazad.:))

    "Ezt nagyon elrontottad de nem baj nem az elso."

    Attól, hogy azt mondod nincs igazam, még igazam van!:) Hiába ismételgeted, a tények engem igazolnak.

    "És most is sikerult beégned a rezet dologgal mer halvany fogalmad sincs mirol beszéltem."

    RESET... Mivel nem mondtad, hogy milyen reset, egyértelmű, hogy hardver resetre gondoltál. Továbbra is azt állítom, hogy PC architekrúránál nincs az az oprendszer, ami a hardver-resetet felülbírjálja. Szerinted van. Kére, a példát, vagy hagyd abba a hülyeségeid.

    "Solaris? én is irhatok barmit ide mer nem ellenorzi le senki, csak itt nem en hazudok hanem te. És fogd mosmar vissza magad OK?"

    A bibi az, hogy nem bármit írok ide. Nincs okom hazudni... De amilyen bunkó vagy, te simán lehazugozol. Ez a te szinted, sajnállak, szar ember lehetsz.

    Fogjam vissza magam? Ugyan miért? Te álltál neki személyeskedni, és azóta is folytatod. Már az elején rájöttél, hogy tényekkel nem tudsz megcáfolni, ezért a gyengeelműjek fegyveréhez nyúltál: személyeskedsz.

    "Sztem te meg nem is lattal solarist esetleg képen"

    Cirka 2 perce olvastam a leveleim SunOS alatt... 5.9-es verzió. De ha arra vágynék, lenézhetnék a szerverterembe megnézni a kicsikét: egy lila Sun Fire 280R...

    "redhat hat az elég baj ha 2 évig hasznaltad mer en 2 hónap aztan debian."

    Arra nem is gondolsz, hogy nekem elég volt a Redhat? Miért használjak Debiant? Mert menő?