48
  • mrzool
    #48
    Mindenki magából indul ki, leszarom, hogy mit gondolsz. Veled ellentétben nekem nincs szükségem 30ezer-300ezer nickre. A root.hu-s dologgal meg mi a bajod? Bármikor vállalni tudom az egy év főszerkesztőséget, nincs rajta mit szégyelnem. Sőt, jó érzés, hogy van aki emléxik rá - ez is egyfajta elismerés, hogy nem a semmiért csináltuk az oldalt.
  • Alien_AM
    #47
    ezt is te irtad egy mas nikkel lool te tenyleg huje vagy mrzool en csak aze valtottam mer a fika nikkrol volt szo de te beteg vagy :DD byby
  • Alien_AM
    #46
    rootos mult? :DD
  • Alien_AM
    #45
    alibaba kuss ne szolj bele ok? :S
  • acesmith
    #43
    :DDD mrzool - ez a fika nikk mr. zool mar a zool onmagaban lamersagra utal, egy senki aki hamarosan el fog tunni, (egy senki vagy érted, és ne pofázz mosmá nincs kedvem ide irkalni meg a baromsagaidat olvasni) szal ne az en nikkemel foglalkozz hanem a tiéddel. Mellesleg tényleg beteg vagy, a szüleid sokszor megvertek? :D
  • mrzool
    #42
    "minden topicban beégtél"

    Tényeket, ha kérhetnék... Hol égtem be? Te vagy az, aki lángol. Ahhoz képest, hogy egy pár napos fikanick vagy, nagy a pofád.
  • Alien_AM
    #41
    ó ezentúl GOD-nak foglak nevezni, tényleg te vagy az? ismát egy remek beszólást sikerult osszehoznod, igy is minden topicban beégtél csak itt tucc össze vissza beszélni kicsinyeskedni szakértő uram. Jó szórakozást gyengeelméjű barátom.
  • mrzool
    #40
    Javaslom az érv szó jelentésének is nézz utána. Várj, hiszen te nem tudsz magyarul... Akkor talán gondolkozz el az argument jelentésén.:) Aki érveket sorolt fel az én voltam, szerencsére ennek bármelyik olvasó utánanézhet a threadet végigtekintve. Tőled csak hazugozásra tellett, de hát ez a te színvonalad. További kellemes fröcsögést, BSD-bajnok.:)))
  • Alien_AM
    #39
    Megint semmi érv hat igen ez vagy egy nulla.
  • mrzool
    #38
    Kicsifiú! Aki nem érvel az te vagy, hiába ismételgeted ennek az ellenkezőjét. A vita tényleg értelmetlen, mivel vitára alkalmatlan vagy.

    Találkozzunk, ha megtanulsz magyarul, megtanulsz szöveget értelmezni.

    Addig is légy boldog a reset gombra saját magát leállító BSD-del.:)))
  • Alien_AM
    #37
    Na szerintem be is fejeztuk most jott le hogy 4x irod ugyanazt vagyis nem tucc ervelni szal nekem volt igazam nem kell eroskodni kisgyerek mostmar vége, pedig azt hittem most is valami ujabb hazugsaggal jossz de nem. Ugyhogy "fogd be a pofád" byby majd meg talalkozunk remélem :))

    (A rezetes dolgot pedig neked kell kiprobalni és amikor majd meglatod mi történik elmeséled nekem OK?)
  • mrzool
    #36
    "Ezt mar szépen megmondtam: SEOD!"

    OK, your turn, fag... What's about the reset button? You said: "de plz valaki jojjon mar ide es magyarázza már el neki hogy amikor megynomod a rezet gombot mi torténik bsd alatt, próbáld már ki."

    Please, tell me, what happens... I wanna learn.:))
  • mrzool
    #35
    "a reset (szerinted) leállítja a linuxot (ezt mikor mondtam, oda volt irva hogy linux ?)"

    Látom olvasni még nem tudsz. Ezért megismétlem:

    Jah, a resetes dolog. Engedd meg, hogy felfrissítsem a memóriád (20-as hozzászólásod). Már megint valótlant állítasz, mert a resetes résznél még szó sem volt a BSD-ről:

    "Egyszer egy tanar mondta hogy jönnek peströl bemutatni a linux-ot. Namármost en akkor meg nem tuttam mi az [...]

    Ott volt egy gép os odaultem, és nem teccett a felület erre odajon egy srac és elohiv egy konzolt gyorsan begepel egy ket parancsot atir valamit 1-2 fajlban es hopp minden "ablak" átlátszó lett. Akkor mar igen felmerult bennem ez mijen félelmetes dolog és hogy a nyilt forraskoddal miket lehet elérni. A másik az a stabil érzet amit nyujtott nincs fagyás nincs fatal error, meg ehezz hasonlok.

    (már az is teccett hogy ha megnyomom a rezetet akkor minden proceszt lealitt, a windows meg asse tuggya hol van csak a scandisk parázik utana ossze vissza)

    Ekkor valtottam at linuxra es amikor mar egesz jol megismertem nem volt eleg, mer rajottem a linux egy kezdo bevezetes a unix rencerekbe, ekkor jott a bsd."

    Tehát akkor értelmezzük időrendben: linuxos bemutató, megtetszik, és a reset (szerinted) leállítja a linuxot. Továbbá szerinted vindóz NT-k alatt van scandisk, de ezt már letárgyaltuk. És csak ezután következik a BSD...

    Tehát hogy a rákba állítod azt, hogy te az elejétől kezdve a BSD-ről beszéltél? Egyszerű: direkt állítasz valótlanságokat.


    Vagy lásd be, hogy nem tudsz magyarul fogalmazni, és ezért írtad rosszul, vagy fogd be a pofád, és hallgass... Csak rontasz a helyzeteden.
  • Alien_AM
    #34
    Hmm. Mijen warcraft? az teny van 2 warcraftos a csapatba termeszetesen loggolas celjabol mer keresunk egy arcot. En meg nem warcraftozok, szal ennyi vagyok. Ebbol is majdnem hazugsag lett csak szerencsere egy kerdojelet raktal a szo vegere.

    "A hazucc írásmódról nem az értelmezési, hanem a helyesírási lexikonban érdeklődhetsz. Hamis állításokat állítok? HOL?"

    Ezt mar szépen megmondtam: SEOD!

    "gondolkozz már el a többi hülyeségeden is, hátha belátod" Én atneztem mit irtam es egy hibat talaltam es beismertem de te meg mindig a hazugsagidban elsz.

    "Igazából nem tudom miért vívsz szélmalomharcot, bárki végigolvassa ezt a kis threadet, látni fogja, hogy te végig érvek nélkül fröcsögtél, és én voltam az, aki tényeket közölt és érvelt. De ez ne zavarjon..."

    errol mar beszeltem, betegseg, a kisebbsegi komplexus jelei.

    "Jah, a resetes dolog. Engedd meg, hogy felfrissítsem a memóriád (20-as hozzászólásod). Már megint valótlant állítasz, mert a resetes résznél még szó sem volt a BSD-ről:"

    na talán akkor meg kellett volna kérdezned hogy mirol beszelek mer te nem ertesz hozza és akkor elmagyaráztam volna részletesen de te csak minden mondatba hibat keresel és valotlanul a linuxal hoztal kapcsolatba figyelmetlen vagy !

    És most jöjjön közkivanatra:

    - a reset (szerinted) leállítja a linuxot (ezt mikor mondtam, oda volt irva hogy linux ?)
    - Tehát figyelembe véve a magyar nyelv szabályait, szerinted csak akkor merhetnék beszéni a Solarisról, ha a saját gépemen futna. (én azt állitottam hogy ne beszelj mas gépéről de ez a mondat ismet baromsag)
    - Menj vissza a W9x-edhez mert az írásaid alapján továbbra is fenntartom, hogy mást még nem láttál vindóz témában (ez is valotlan mer lattam xp-t mill-t is)
    - Tizenéves?:)) Esetleg te... (teljesen abnormalis)
    - Érdekes, én vindóz alatt pár kattintással elérem. (ezt nem hiszem. a pár kattintás 2 -t jelez abbol nem lehet megoldani)
    - Szar neked, mivel tökéletes spam-blokkoló nem létezhet, ez matematikailag bizonyított. (hol irtam hogy létezik tökéletes?)

    meg rengeteg van de nekem nincs idom ijesmivel foglalkozni dolgoznom kell. Szal erveket hozzal ne magadat ismetelgesd OK?
  • mrzool
    #33
    "HAt igen a rezet ugyben probalsz kibuvokat talalni hogy en nem bsd-rol beszeltem (ezt mar sztem 3x mondod) pedig arrol"

    Jah, a resetes dolog. Engedd meg, hogy felfrissítsem a memóriád (20-as hozzászólásod). Már megint valótlant állítasz, mert a resetes résznél még szó sem volt a BSD-ről:

    "Egyszer egy tanar mondta hogy jönnek peströl bemutatni a linux-ot. Namármost en akkor meg nem tuttam mi az [...]

    Ott volt egy gép os odaultem, és nem teccett a felület erre odajon egy srac és elohiv egy konzolt gyorsan begepel egy ket parancsot atir valamit 1-2 fajlban es hopp minden "ablak" átlátszó lett. Akkor mar igen felmerult bennem ez mijen félelmetes dolog és hogy a nyilt forraskoddal miket lehet elérni. A másik az a stabil érzet amit nyujtott nincs fagyás nincs fatal error, meg ehezz hasonlok.

    (már az is teccett hogy ha megnyomom a rezetet akkor minden proceszt lealitt, a windows meg asse tuggya hol van csak a scandisk parázik utana ossze vissza)

    Ekkor valtottam at linuxra es amikor mar egesz jol megismertem nem volt eleg, mer rajottem a linux egy kezdo bevezetes a unix rencerekbe, ekkor jott a bsd."

    Tehát akkor értelmezzük időrendben: linuxos bemutató, megtetszik, és a reset (szerinted) leállítja a linuxot. Továbbá szerinted vindóz NT-k alatt van scandisk, de ezt már letárgyaltuk. És csak ezután következik a BSD...

    Tehát hogy a rákba állítod azt, hogy te az elejétől kezdve a BSD-ről beszéltél? Egyszerű: direkt állítasz valótlanságokat.
  • mrzool
    #32
    "Namármost értelmezési kéziszótár nem tudom mi es nem is erdekel"

    No comment.

    "Szal nem erdekel hogy hazucc vagy hazug vagy mindeketto ugyan az hamis allitasokat allitasz."

    A hazucc írásmódról nem az értelmezési, hanem a helyesírási lexikonban érdeklődhetsz. Hamis állításokat állítok? HOL?

    HOL HAZUDTAM? NE CSAK MONDOGASD, HANEM IDÉZZ! Attól még, hogy elmondod, nem lesz igazad...

    "Mar megint hazugsag: "Jah, hogy te saját zsebből veszel egy ilyen 5 millás SunFire-ot" ijet hol irtam?? "

    Hol írtad? Ez szerinted micsoda? "hoppá ne más gépéről beszélj hanem a tiédről"

    Tehát figyelembe véve a magyar nyelv szabályait, szerinted csak akkor merhetnék beszéni a Solarisról, ha a saját gépemen futna. LOL.

    "te kibuvokent ezzel jottel hogy te hozzafersz a nagy órias SF-ez"

    Már megint valótlant állítasz. Egyáltalán nem kibúvó volt. Te is elmondtál egy történetet, én is. Abban szerepelt a Solaris. Csak nem keverednek a fejedben a hozzászólások?:))

    "Es nem is lattalak sehol meg egy senki vagy sajnos de nem baj nem te vagy az elso."

    Oh, meghajolok 'érveid' előtt. Miért, te ki vagy? A nagy Warcraftos? Ennyi vagy...

    "Utananéztem tényleg nincs scandisc de en nem is lattam vinfost mar jo ideje meg nem is erdekel de szal ebben igazad volt."

    Ahhoz képest elég rendesen szidtál akkor is, váltig állítva, hogy neked van igazad. Ebben is tévedtél, gondolkozz már el a többi hülyeségeden is, hátha belátod - nincs igazad.

    "ismételt támadási forma ismétődő szavak nincs érv."

    Ismétlődő szavak, nincs érv? Mi van öreg, magadról beszélsz?:))

    Igazából nem tudom miért vívsz szélmalomharcot, bárki végigolvassa ezt a kis threadet, látni fogja, hogy te végig érvek nélkül fröcsögtél, és én voltam az, aki tényeket közölt és érvelt. De ez ne zavarjon...
  • Alien_AM
    #31
    Namármost értelmezési kéziszótár nem tudom mi es nem is erdekel: "speak english or die" a BSD ircnet alapmondata. Szal nem erdekel hogy hazucc vagy hazug vagy mindeketto ugyan az hamis allitasokat allitasz.

    HAt igen a rezet ugyben probalsz kibuvokat talalni hogy en nem bsd-rol beszeltem (ezt mar sztem 3x mondod) pedig arrol, mintha nem vetted volna eszre hogy en nem a winfosról beszelek.

    Mar megint hazugsag: "Jah, hogy te saját zsebből veszel egy ilyen 5 millás SunFire-ot" ijet hol irtam?? Egyaltalan nem mas szerverekrol beszeltunk csak te kibuvokent ezzel jottel hogy te hozzafersz a nagy órias SF-ez. Nehogy en kezdjem sorolni mihez ferek hozza, egyaltalan ki vagyte? nem is ismersz engem, szal ne nagyon arcoskodj OK? Mer elkepzelheto hogy meg osszefutunk es akkor konyorogni fogsz nekem bizonyos szolgaltatasokert kreditert miegymasert OK? Es nem is lattalak sehol meg egy senki vagy sajnos de nem baj nem te vagy az elso. Téma lezárva.

    Utananéztem tényleg nincs scandisc de en nem is lattam vinfost mar jo ideje meg nem is erdekel de szal ebben igazad volt.

    "a személyeskedés a hozzád hasonló gyengeelméjűek fegyvere." ez rád vall, próbálsz finoman támadni ez betegségre utal, belső zavargások és kisebbségi komplexus, ebben nem tudok segiteni.

    "Igen, rezeg - a gond az az, hogy nálad, és ezt te érzed is. Látszik a hozzászólásaidon, egyre idegesebb vagy. Állandó szófordulatod a hazudik szó valamelyik alakja, ill. érvek hiányában a személyeskedés." mint emlitettem az elobb ez is a betegseg része lehet, ismételt támadási forma ismétődő szavak nincs érv.

    "Menj vissza a W9x-edhez (mert az írásaid alapján továbbra is fenntartom, hogy mást még nem láttál vindóz témában), és olvasgass a BSD-ről.:))"

    1) te ne parancsolgass
    2) allitásod hamis (hazucc megint) láttam más windowst is
    3) neked kéne olvasni nem nekem
    4) regen tavolrol is konfiguraltam xp-t egy ket embernek szal tudom mi az az xp en is feltettem regen az iis-t is kiprobaltam de le is toroltem az egesz xp-t.

    Visszaterve a komplexusra: "Egyébként, hazudik a ***-ád." lassan megjelennek az idegesseg es zavartsag jelei, félek hogy a szuleid (már ha vannak) engem fognak okolni hogy mit tettem a kisfiuval.
  • mrzool
    #30
    "Ezt nem értem mijen egyetemünkre?"

    Ki mondta, hogy arra az egyetemre, ahova te esetleg jártál, én meg most tanulok? Én azt mondtam hogy egyetemünkre. Tanulj már magyarul! Azt nem mondhatom, hogy az EGYETEMEMEN, akkor abba kötsz bele, hogy nem is az enyém az egyetem. Ezért maradt a T/1, mert úgy érzem aktív tagja vagyok ezen oktatási intézménynek, ergo van jogom róla T/1-ben beszélni.

    "megint hazucc ez mar lol."

    Szerintem nézz utána a hazug és hazudni szavaknak az értelmezési kéziszótárban. Nagyon nem vagy tisztában vele, hogy mikor kell használni ezen szavakat. Egyébként, hazudik a ***-ád.

    "de plz valaki jojjon mar ide es magyarázza már el neki hogy amikor megynomod a rezet gombot mi torténik bsd alatt, próbáld már ki."

    Te miről beszélsz? A reset gombos szál a 20-as postodban jött elő, ott még szó sem volt BSD-ről, csupán annyit mondtál, hogy később nekiálltál BSD-zni. Ergo ha figyelembe vesszük a kauzalitás elvét, a reset gombos állításod a linuxra vonatkozott. De én még mindig nem állítom azt, hogy hazudsz. Ez csupán csúsztatás a részedről...

    "hoppá ne más gépéről beszélj"

    Jah, hogy te saját zsebből veszel egy ilyen 5 millás SunFire-ot...? Bocs, ezt nem tudtam... Én csak annyit állítottam, hogy használom a Solarist, nem azt, hogy az enyém a vas. De sejtheted, hogy nem lamerpista user vagyok, ha belépési jogom van a szerverterembe.:)

    "Scandisk van XP-ééén !!!! nézd már meg"

    Mit nézzek? Az előbb bekopiztam, mit mond az XP, ha parancsorba beírom neki a scandisk-et. Nincs ilyen fájl.

    "És ha jól emlékszem egy hdd-én egy sepru van marmint az ikon, mivel te olvasni nem tucc."

    Az a lemezkarbantartó, és köze nincs a scandiskhez. Idézek a helpből: "A Lemezkarbantartó segédprogrammal a merevlemez-meghajtón terület szabadítható fel. A Lemezkarbantartó segédprogram megvizsgálja a meghajtót, és megjeleníti a biztonságosan törölhető ideiglenes fájlokat, az internetes gyorsítótárban lévő fájlokat és felesleges programfájlokat. A Lemezkarbantartó segédprogrammal törölhető néhány, vagy az összes felsorolt fájl."

    Abba pedig ne menjünk bele, hogy ki nem tud olvasni - mondtam már, hogy a személyeskedés a hozzád hasonló gyengeelméjűek fegyvere.

    "És chkdisk is van de ezt ki mondta hogy nincs?"

    Igen, ki mondta, hogy nincs? Én csak annyit mondtam, hogy scandisk nincs.

    "mar megint kezd alattad rezegni a léc"

    Igen, rezeg - a gond az az, hogy nálad, és ezt te érzed is. Látszik a hozzászólásaidon, egyre idegesebb vagy. Állandó szófordulatod a hazudik szó valamelyik alakja, ill. érvek hiányában a személyeskedés.

    Menj vissza a W9x-edhez (mert az írásaid alapján továbbra is fenntartom, hogy mást még nem láttál vindóz témában), és olvasgass a BSD-ről.:))
  • Alien_AM
    #29
    Ezt nem értem mijen egyetemünkre? mit beszélsz? egyáltalán nem is járok már oda. Én már csak képzem magam tanfolyamokon amire szükségem van pl. SMB most, de megint hazucc ez mar lol.

    "lenézhetnék a szerverterembe megnézni a kicsikét: egy lila Sun Fire 280R..." hoppá ne más gépéről beszélj hanem a tiédről arrol a vinfosrol, és ne más valaki által jol konfigolt OS-rol dumalj itt nekem.

    "RESET... Mivel nem mondtad, hogy milyen reset, egyértelmű, hogy hardver resetre gondoltál. Továbbra is azt állítom, hogy PC architekrúránál nincs az az oprendszer, ami a hardver-resetet felülbírjálja. Szerinted van. Kére, a példát, vagy hagyd abba a hülyeségeid." de plz valaki jojjon mar ide es magyarázza már el neki hogy amikor megynomod a rezet gombot mi torténik bsd alatt, próbáld már ki.

    Scandisk van XP-ééén !!!! nézd már meg
    egy külon prgoram ott van start menu nézd meg, ha jol emlékszem ott van XP-ben is. És ha jól emlékszem egy hdd-én egy sepru van marmint az ikon, mivel te olvasni nem tucc. És chkdisk is van de ezt ki mondta hogy nincs? mar megint kezd alattad rezegni a léc de én szivesen várom a hozzaszolasodat, kivancsi vagyok miket tucc meg osszehazudni.
  • mrzool
    #28
    Sorry, ebben tényleg igazad van, te azt írtad, hogy nem elég neked egy vindózos spam blokkoló, mert MAXIMALISTA vagy, és BSD alatt nagyon jó rendszered van.

    Nos, ez egy állítás volt tőled. Én pedig azt állítom, hogy vindóz alatt is van nagyon jü spam-blokkolás.

    Ennyi.

    "Leglább olvasni tanulj meg de mosmár rájövök hogy egy tizenévessel vitázok ugyhogy befejezem."

    Előbb még azt írtad, hogy tudok olvasni...:)) Tizenéves?:)) Esetleg te... Nem is tudtam, hogy tizenéveseket beengednek az egyetemünkre. Majd megkérdem, hogy jöhetsz-e.:)
  • mrzool
    #27
    "uristen azé ez ma durva a baratnomnek xpje van es meg o is tuggya hogy van rajta scandisk."

    NT-k alatt chkdsk van. Scandisk nincs. Figyi, beírtam command-line-ba:

    "A megadott nevet (scandisc) a rendszer nem ismeri fel
    belső vagy külső parancsként, futtatható programként vagy kötegfájlként."

    Érdekes... De biztos neked van igazad.:))

    "Ezt nagyon elrontottad de nem baj nem az elso."

    Attól, hogy azt mondod nincs igazam, még igazam van!:) Hiába ismételgeted, a tények engem igazolnak.

    "És most is sikerult beégned a rezet dologgal mer halvany fogalmad sincs mirol beszéltem."

    RESET... Mivel nem mondtad, hogy milyen reset, egyértelmű, hogy hardver resetre gondoltál. Továbbra is azt állítom, hogy PC architekrúránál nincs az az oprendszer, ami a hardver-resetet felülbírjálja. Szerinted van. Kére, a példát, vagy hagyd abba a hülyeségeid.

    "Solaris? én is irhatok barmit ide mer nem ellenorzi le senki, csak itt nem en hazudok hanem te. És fogd mosmar vissza magad OK?"

    A bibi az, hogy nem bármit írok ide. Nincs okom hazudni... De amilyen bunkó vagy, te simán lehazugozol. Ez a te szinted, sajnállak, szar ember lehetsz.

    Fogjam vissza magam? Ugyan miért? Te álltál neki személyeskedni, és azóta is folytatod. Már az elején rájöttél, hogy tényekkel nem tudsz megcáfolni, ezért a gyengeelműjek fegyveréhez nyúltál: személyeskedsz.

    "Sztem te meg nem is lattal solarist esetleg képen"

    Cirka 2 perce olvastam a leveleim SunOS alatt... 5.9-es verzió. De ha arra vágynék, lenézhetnék a szerverterembe megnézni a kicsikét: egy lila Sun Fire 280R...

    "redhat hat az elég baj ha 2 évig hasznaltad mer en 2 hónap aztan debian."

    Arra nem is gondolsz, hogy nekem elég volt a Redhat? Miért használjak Debiant? Mert menő?
  • Alien_AM
    #26
    JA meg egy kis segiccség: scandisk = lemezkarbantartó

    Én szivesen megtanitalak angolul is ha akarod.

    Azt elismerem hogy a .net és win2003 szerver egész szép az AD-vel de nem elegendo esetleg kis cégeknek.
  • Alien_AM
    #25
    Szar neked, mivel tökéletes spam-blokkoló nem létezhet, ez matematikailag bizonyított

    Istenem mar megint hazucc ez nem igaz ekkora hazug emberrel meg nem talalkoztam: léci copy-zd má ki azt a szoveget amikor en azt mondtam hogy létezik tökéletes spam blokkoló !!!!!!!!!!!!!!!

    Megint beégtél: "En BSD rol beszelek amiben nagyon jol konfiguralhato spam blokk " én ezt irtam a spamrol en nem látok itt tökéletest meg ijen szavakat
    Leglább olvasni tanulj meg de mosmár rájövök hogy egy tizenévessel vitázok ugyhogy befejezem.
  • Alien_AM
    #24
    Itt lebuktál egyébként, mert scandisk csak 9x alatt van. Innentől kezdve nincs min vitatkozunk. :DDDDD uristen azé ez ma durva a baratnomnek xpje van es meg o is tuggya hogy van rajta scandisk. Ezt nagyon elrontottad de nem baj nem az elso.

    Az ablak csak példa volt hogy felfogd a dolgokat nem kelll hazudoznod hogy te mijen reg ez meg az ok? OK?

    És most is sikerult beégned a rezet dologgal mer halvany fogalmad sincs mirol beszéltem.

    Solaris? én is irhatok barmit ide mer nem ellenorzi le senki, csak itt nem en hazudok hanem te. És fogd mosmar vissza magad OK?

    Sztem te meg nem is lattal solarist esetleg képen, viszont en lattam előben egy t. solarist és ha ranézek erre a forumra nem hinnem hogy te be tudnal is rajta inditani valamit.

    redhat hat az elég baj ha 2 évig hasznaltad mer en 2 hónap aztan debian. kicsit lassu a felfogasod ezek a linuxok szépen leirtam csak bevezetés és gyakorlas, és ne kelljen mar 10x -rre is mondanom hogy en nem linux párti vagyok.
  • mrzool
    #23
    "Egyszeruen mar nem merek mashova beiirni mer félek hogy neked nem fog tecceni a véleményem, és ez nem lesz jo, kéne valami Moderator mosmár aki intézkedik. "

    Tehát te így gondolkozol? Ha nem tetszik valakinek a véleménye, egyből moderálni? Ez a te nagy demokratikus filozófiád?
  • mrzool
    #22
    Akkor én is elmesélek egy történetet:

    A DOS-os és UNIX-os (az Internetet akkoriban csak unix alatt lehetett elérni, DOS alól terminálprogrammal betárcsázva... Ha mond ez neked valamit...) idők után elkezdtem használni a W95-öt, majd a 98-at. Elég suxxos volt, sokszor találkoztam a hülyeségeivel, míg végül megelégeltem, és Linuxra váltottam. Többféle disztribet kipróbáltam (suse, mandrake, redhat), végül is a redhat mellett döntöttem, és 2 éven keresztül szinte csak azt használtam. Ez idő alatt rájöttem, hogy van vele szívás, elég... De nem adtam fel...

    Aztán kijött a W2k, és látva az Active Directory-t, ámultam egy jó nagyot. Most pedig kliens oldalon XP, szerver oldalon 2003... Elkezdtem kiismerni a vindóz-architektúrát, nem mondom azt, hogy tökéletesen ismerem, mert hatalmas potenciál van benne. De 'visszaváltottam' (hülye kifejezés, mert a 9x-es világ teljesen más, mint az NT-s, ergo egy teljesen új rendszert kellett megismernem) - emellett a mai napig használok Solarist. És jól megvagyok velük.

    "Namármost en akkor meg nem tuttam mi az, ojan voltam mint te most."

    Itt hatalmasat tévedsz, te nem vagy OLYAN, mint én most. Én ugyanis régóta ismerem és használom is a linuxot (OK, most Solarist).

    "En voltam a windoz istene, de annyira hogy tobb forumon tulsagosan vedtem a windozt es kitiltottak."

    Ebben is különbözünk: én soha nem védem, hanem lereagálom a valótlan állításokat tartalmazó urban legendeket, és TÉNYEKET állítok a mendemondák helyett.

    "minden "ablak" átlátszó lett. Akkor mar igen felmerult bennem ez mijen félelmetes dolog és hogy a nyilt forraskoddal miket lehet elérni."

    Nagyon kevered a fogalmakat. Szerinted csak nyílt forráskóddal lehet elérni, hogy átlátszó legyen egy ablak? Érdekes, én vindóz alatt pár kattintással elérem. De gondolom registry buherálással parancssorból is meg tudnám tenni.

    "A másik az a stabil érzet amit nyujtott nincs fagyás nincs fatal error, meg ehezz hasonlok."

    Te még nem láttál unix-like oprendszert lefagyni? NAGYON szerencsés vagy.

    "már az is teccett hogy ha megnyomom a rezetet akkor minden proceszt lealitt, a windows meg asse tuggya hol van csak a scandisk parázik utana ossze vissza"

    Ez hülyeség. A reset az reset, az oprendszer nem tudja kivédeni, mivel hardveres dolog. Ha én egy linuxnak resetet nyomok, akkor reset van.

    Talán a ctrl+alt+del-re gondoltál? Érdekes, a vindóz erre nem resetel.

    Itt lebuktál egyébként, mert scandisk csak 9x alatt van. Innentől kezdve nincs min vitatkozunk. A 9x-et ismered, ami egy nulla, semmi rendszer. Én pedig a NT-t ismerem. A tudásbázisunknak nincs metszete.

    "És szerintem jobb ha befejezzuk a vitat mer nincs értelme hösködni. "

    Szerintem is, mivel lövésed sincs a vindózról, csak a közel 10 éves tapasztalataidat és mindenféle mendemondákat hangoztatsz.

    "A másik dolog: "nekem vindóz alatt is elég jó spam-blokkom van" az az elég jó nekem nem elég én maximalista vagyok ezt jobb hamost tudod."

    Szar neked, mivel tökéletes spam-blokkoló nem létezhet, ez matematikailag bizonyított. De hát azt írtad, hogy befejezted a műszaki infót (mikor, elsőévben? hiszen nem azt írtad, hogy elvégezted, hanem befejezted...), ekkor ezt tudnod kéne.
  • Alien_AM
    #21
    Egyszeruen mar nem merek mashova beiirni mer félek hogy neked nem fog tecceni a véleményem, és ez nem lesz jo, kéne valami Moderator mosmár aki intézkedik.
  • Alien_AM
    #20
    Na mrzool latom mosma megtanultal olvasni igy mar jo. En szeretek vitazni de amit te csinalsz az mar lol. És most elmesélek egy történetet ami rólam szól:

    Amikor meg 19 éves voltam akkreditalt gazd. infóra jartam (befejeztem a müszaki infot, is). Egyszer egy tanar mondta hogy jönnek peströl bemutatni a linux-ot. Namármost en akkor meg nem tuttam mi az, ojan voltam mint te most. En voltam a windoz istene, de annyira hogy tobb forumon tulsagosan vedtem a windozt es kitiltottak.
    Na és eloszor egy prezentaciot mutattak az egész open source dologrol. Ezutan egy srac bemutatta a biztonsagi reszt, és leesett az állam.(az ezernyi szürési opcio, beépitett webszerver...) De mivel en windowsos voltam ez akkor meg nem nagyon erdekelt. Ott volt egy gép os odaultem, és nem teccett a felület erre odajon egy srac és elohiv egy konzolt gyorsan begepel egy ket parancsot atir valamit 1-2 fajlban es hopp minden "ablak" átlátszó lett. Akkor mar igen felmerult bennem ez mijen félelmetes dolog és hogy a nyilt forraskoddal miket lehet elérni. A másik az a stabil érzet amit nyujtott nincs fagyás nincs fatal error, meg ehezz hasonlok. (már az is teccett hogy ha megnyomom a rezetet akkor minden proceszt lealitt, a windows meg asse tuggya hol van csak a scandisk parázik utana ossze vissza) Ekkor valtottam at linuxra es amikor mar egesz jol megismertem nem volt eleg, mer rajottem a linux egy kezdo bevezetes a unix rencerekbe, ekkor jott a bsd. Azt nem tudom hogy lattal e mar jol konfiguralt bsd szervert de en ajanlom hogy nezz meg egyet akar pesten a bix -ben vagy valahol, meg fogsz szédülni. És szerintem jobb ha befejezzuk a vitat mer nincs értelme hösködni.
    A másik dolog: "nekem vindóz alatt is elég jó spam-blokkom van" az az elég jó nekem nem elég én maximalista vagyok ezt jobb hamost tudod.
  • mrzool
    #19
    "http://hack-me.freeweb.hu/ hat ez lol, én is voltam gyerek de ezé minimum 3 év börtön!!!"

    Külföldön számos ilyen oldal van. Szerinted miért jár börtön azért, mert valaki feltöreti a gépét? Látom a jogszabályokban sem vagy otthon...

    Mellesleg az általad idézet weboldal valóban necces - nem derül ki egyértelműen, hogy Pofy saját gépét kell-e feltörni, vagy vki idegentől kell azt a dokumentumot megszerezni, majd elküldeni Pofy-nak.
  • mrzool
    #18
    "Ki mondta hogy linuxot használok, útálom a hazug embereket!"

    Azért a hazugság kicsit más. Akkor hazudtam volna, ha az elején közlöd, hogy BSD-s vagy, és annak ellenére linuxosnak bélyegezlek meg. Így történt? Nem!

    "en vindowst hasznalnek es ha lefagyna vagy ddos vagy akarmi tamadas erne "

    Tehát szerint támadás és DDoS esetén CSAK a vindóz fagy le? És te vallod magad szakértőnek? Tudod te mi az a DDoS? Nincs az a rendszer, ami elvisel egy ilyet... Sebezhtetlen rendszer nincs, ha megtörni nem sikerül, egy DoS mindenképp mindent elintéz...

    "amikor megtanulod hogy a biztonsag fontosabb mint hogy jaccak vagy filmet nezzek rajta"

    Ezzel nagyon félrelőttél, mert nem játékra használom a gépem, a biztonság pedig elég közel áll hozzám mind a munkahelyem, mind az egyetem miatt. Ha olyan lennék mint te, most azt mondhatnám, hogy hazug vagy, de nem teszem.:)))

    "Az más kérdés hogy wan nekem is w2k3 ahogy te nevezed"

    Miért, hogy nevezik még? Az egy dolog, hogy "van neked" - ott porosodik a polcodon? Én használom.

    "neked kéne 4-5 tanfolyamon resztvenni hogy vegre felfogd hogy miben elsz."

    Na mesélj! Milyen tanfolyamokra kéne elmennem?
  • mrzool
    #17
    "mer en nem irtam sehova linuxot szal pofa be. En BSD rol beszelek"

    A BSD-t most hozod fel először. Talán gondolatolvasónak kéne lennem?

    "amiben nagyon jol konfiguralhato spam blokk van"

    Érdekes, nekem vindóz alatt is elég jó spam-blokkom van, ezt tudja a The Bat és a Office2003 is.

    "laccik mennyit ertetek hozza mar elnezest"

    Öreg! Ne fröcsögjél, hanem tényeket mondjál! Eddig elég szépen beégtél (a többi topikban is), minek erőlteted?
  • Alien_AM
    #16
    Ja és szépen tucc beszélni, gratulálok.
  • Alien_AM
    #15
    Uristen pofy of modman és még te akarsz itt hozzaszolni is valamihez :DDD ezt nézzétek meg (meg jo hogy a profilodba beleirtad a webcimet): http://hack-me.freeweb.hu/ hat ez lol, én is voltam gyerek de ezé minimum 3 év börtön!!!
  • Alien_AM
    #14
    Mrzool: 1. Szerinted csak vindózusereknek küldenek spamet? A gonosz spammelő listát vezet, melyen rajta van, hogy Alien_AM linuxot használ,

    Ki mondta hogy linuxot használok, útálom a hazug embereket!

    És az Ms rencerei elvaultak ez az en véleményem ezt kár boncolgatnod barátom de majd te is ra fogsz jonni mer ha en vindowst hasznalnek es ha lefagyna vagy ddos vagy akarmi tamadas erne akkor az nekem penzkieses es en szeretem a penzt, és majd eljon az az ido amikor megtanulod hogy a biztonsag fontosabb mint hogy jaccak vagy filmet nezzek rajta. Az más kérdés hogy wan nekem is w2k3 ahogy te nevezed és neked kéne 4-5 tanfolyamon resztvenni hogy vegre felfogd hogy miben elsz.
  • Alien_AM
    #13
    2003. szept. 27. 11:30 | Válasz erre | #5

    hat igen aki vinfost hasznal annak marad a spam szal csak ennyi, en speciel szeretem spam-ot és remélem beláttyák a m$-osok hogy a rencereruk elavult. Vinfosba nekem is allando a spam, azé töröltem le még 8 évesen.

    Csak hogy magamat idézzek és: mrzool, feree21 meg a többiek tudtok olvasi? mer en nem irtam sehova linuxot szal pofa be. En BSD rol beszelek amiben nagyon jol konfiguralhato spam blokk van de hat laccik mennyit ertetek hozza mar elnezest. Akkor csak hasznaljatok win2k vagy mittomén mit.
  • mrzool
    #8
    "hat igen aki vinfost hasznal annak marad a spam szal csak ennyi, en speciel szeretem spam-ot és remélem beláttyák a m$-osok hogy a rencereruk elavult. Vinfosba nekem is allando a spam, azé töröltem le még 8 évesen."

    Ez szép. Boncolgassuk egy kicsit.:)

    1. Szerinted csak vindózusereknek küldenek spamet? A gonosz spammelő listát vezet, melyen rajta van, hogy Alien_AM linuxot használ, nehogy küldjek ám neki! Vagy mégis hogyan gondolod? Tudod te egyáltalán, hogy mi az a spam?

    2. Szereted a spamet, szíved ügye. Én utálom, hogy az e-mailforgalom 50%-át ez a szemét teszi ki.

    3. Az MS rendszerei elavultak? Te már csak tudod...

    4. 8 évesen törölted le? Akkor most hány éves vagy?

    5. Számodra mi a vindóz? Számomra w2k3 (esetleg 2k) és XP. A többi egy szemét, ha 9x-es átlaguser vagy, akkor inkább fogd be a pofád, menj el egy tanfolyamra, és LÁSD MEG, MI AZ A WINDOWS!
  • pofy
    #6
    Engedd meg hogy gratuláljak ahhoz a k*****ott nagy agyadhoz **** meg ! Irigyellek hogy azon a száj******ott linuxodon nem kapsz spamet ! Gratulálok. Idióta
  • Alien_AM
    #5
    hat igen aki vinfost hasznal annak marad a spam szal csak ennyi, en speciel szeretem spam-ot és remélem beláttyák a m$-osok hogy a rencereruk elavult. Vinfosba nekem is allando a spam, azé töröltem le még 8 évesen.
  • Csatti
    #4
    Pontosan errol van szo. Korabban ha hallottam arrol, hogy hackerek megszopattak vmelyik (tobbnyire microsoft) szervert, kicsit mosolyogtam, nem tortent semmi kulonos. De a spamesekkel abszolut nem erzek kozosseget. A fele levelezesem majdnem mar ilyen szarokbol all.
  • Lazarus
    #2
    ingyen reklám néha jól jön