aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • Kaszi46
    #1
    sziasztok

    lenne egy apro problémám amiben szeretném segitséteket kérni. konkrétan nem tudom mi lehet a gond de megprobálok mindent részletesen leirni. szoval történet kb 5 napja kezdődöt mégpedig ugy hogy este kikapcsoltama gépet, reggel be, de az az ablak jött be hogy válasszam ki mit kivánok tenni: -csökkentett modban inditom,- legutolso müködöképes....stb (gondolom tudjátok miröl van sz:) ). na itt bármire nyomok mindig az történik hogy nagy sötétség bal felsö sarok ban villog a kurzor. egyszerübben fogalmazva sehogy nem indul el a windows. az elsö ilyen eset ota kb 2 honapig ment a rendzser minden gond nélkül. a lényeg a alényeg format c: uj win, driverek, minimális mennyiségü program felrakva 2 nap mulva lekapcsolás után ujra behalt az egész. ok format : uj win, .....,2nap ue meg1szter ami mai napon törpént. namost 2 dolog gyanus nagyon nekem 1: ha felraktam a rendszert kis idö mulva ez az üzenet jelenik meg(asszem az elsö nemindulás elött közvetlen is volt megjelet):
    -----------------------------------------------------------
    Windows fájlvédelem

    A Windows megfelelö futásához nélkülözhetetlen fájlok lettek felül lettek írva
    ismeretlen verzióú fájlokkal. A rendszer stabilitásának fenntartásához a
    Windowsnak vissza kell állítania a fájlok eredeti verzióját.


    Helyezze be a következőt: Windows XP profesional CD-ROM.

    Ismét További információ Mégse
    -----------------------------------------------------------
    természetesen beraktam xp cd-t rányomtam az ismétre, cd-t tekeri ablak eltünik üzi enm jelenik meg többé.
    2: sysmetrix nevü programocska(ezen a z oldalon találhatsz rola infot). erre aprogira amugy azert gondolok mert ha jol emléxe az elsö rendzseröbehalás elött fedeztem fel ezt a progit és a felrakása után történt a galiba, és minden windows ujrarakás után felraktam. konfigom: msi865,p4-2.4(tua),2*512kingston,ati9800pro,120gb wd hdd, winxp prof(magyar), dx9b(de 9a val is probáltam),aticat3.6,aticontrol pamel.
    hangkari integrált hozzá kapott driver van fent.
    ezenkivül meg,winamp291,sof2,msn6.0,divx5.4 van fent, ezeket csak azert irom le mert nemtom mi lehet fontos a probléma kideritéséhez.
    amugy a mai ujrarakás után megint megjelent az akis ablakocska amit már irtam.
    amugy a drivereket a nem formázott particiokrol instalálom

    "röviden" ennyi lenne a probéma remélem tudtok segiteni
    bocs ha kicsit körülményesen vagy hosszan fogalmaztam

    ui.:lehet hogy virus?(ez csak most a gépelés végén jutott eszembe:))