• Shad01
    #4189
    Multi crew téma:
    Az igazi az lenne, ha mindenki szabadon választhatna a használható helyek közül. Az sem lenne rossz, ha a vezető és a tüzér helye fix lenne, a maradékba bárki átülhetne.
    Lőpozíció kereséséhez kell az aktív vezető és lövegkezelő, ha már áll a tank, akkor a parancsnok-lövegkezelő felállás az ideális. A PzIII-oknál előfordulhat olyan szituáció, hogy a parancsnok magasabbról nézve látja a bakrok mögött lévő ET-t, a lövész már nem.
    Sajnos amíg kevesen vagyunk 2 panzer többet ér mint 1 multis. Viszont, ha már csak 1 tank van a listában, érdemes elgondolkodni a multizáson.
    1 multis tankal be lehet camp-elni egy FB-t. A törzs gépfegyvere a gyalogos spawn-t fedezi, a torony járműt. Ez egészen addig működik, míg ki nem hoznak egy Chart vagy Matildát.