FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Mike
    #32059
    csinálj egy éttermet

    vegyél fel szakácsot, két felszolgálót, egy hostess-t
    amikor nyereségessé tudtad teeni szólj

    nekem csak vitte a pénzt
    nyitottam az egyik gazdag családommal éttermet, vmi 200k-ból, aztán személyzet, külön ezért felskilleztem az egyik szomszédot, 10-es főzésre, őt felvettem
    aztán 2 csajt pincérnek, és az egyik tini kölyköt, vendégfogadó/ültetőembernek
    Ja és volt bár is baristaval, meg kávézó is,
    illetve pihenő helyiség az alkalmazottaknak
    Meg volt a tulaj

    na most egy kis idő múlva azt láttam, hogy a pincércsajok tv-znek meg flippereznek, meg ücsörögnek, a szakács elment a bárba ini, egyedül a tinisrác dolgozott, meg a tulaj, aki álló nap rohangált, pincérkedett, főzött, és este zárás után hullafáradtan ült le enni :)

    szal jól leszimulálták :D
    másnap már a gyereken kivül a többieknek be sem kellett jönniük

    ehhez képest egy bolt, tök jó, nyereséges

    de a legjobb a belépti jegy szedése, pár futópaddal, tv-vel, azokkal elvannak fél napig, ha kajálda is van (de csak svédasztal) akkor el is alszanak, ebből elég jól meg lehet gazdagodni

    ja és csináltam ám olyat is, hogy volt anyuci a kölkével, a srác az elején még borravalóért énekelt a parkban, plusz suli mellett melózott, ő volt az első simem, aki ezt meg tudta tenni rossz jegyek nélkül, baromi szegények voltak, egy fillért nem csaltam be, és amikor lett egy kis pénzük, el kezdtek árulni ezt-azt a kertben, tv-t, rádiót, olcsó vicket-vackot, és ami a lényeg, kitartó munkával, mire a srác felnőtt, ők lettek a faluban a leggazdagabbak, sok telekkel, üzletekkel

    jó az üzlet kieg, lehet elő is szedem :)