32098


FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Mike
    #32098
    ám itt szabad keverni a dolgokat, nem egy láncot kell végignyomni, hívd el randizni ha megvan az éjszakai kieg
  • Mike
    #32097
    jaja, sokkal nehezebb
  • Ironman2
    #32096
    Nagyon nehéz megfűzni a nőket,ezt szeretem a játékban,nem úgy mint a Sims3-ban ahol egy csók után már beadják a derekukat!

  • Ironman2
    #32095
    kicsit csóró még János simem,az üzleti pályát választotta,ma éppen találkoztam a főnök unokaöccsével,nagyon kedves volt,alig tudtam menekülni előle,szóval tartott állandóan,még le is ültünk a hóba,pedig egy árva kukkot sem akartam beszélni vele.D Megigérte hogy a következő munkanapon elő leszek léptetve,igaz pont ma léptettek elő.Na erre kiváncsi leszek!
  • Ironman2
    #32094
    Feldobjuk egy kicsit a topikot! Aholjóban vagyok,ez most a házam:


  • Solyom2
    #32093
    Köszi szépen.
    Még egy kérdés merült fel bennem. A Sims2 kiegészítők már alapból tartalmazzák a magyar nyelvet, vagy csak volt egy külön magyar feliratos kiadásuk?
  • Ironman2
    #32092
    Az építés módban mindent lehet.A ctrl billentyü folyamatos tartása mellett lehet mindent lebontani,fal,kerítés,padló..stb.A palettáknál meg a shift nyomvatartásánál befesti az egész szobát
  • Solyom2
    #32091
    Kösz és még valami:
    Van lehetőség a szobák méretének bővítésére, mert túl kicsi a lakhely, és nem tudom, hogy lehet kitörölni a falakat hogy újakat húzhassak fel.
  • Ironman2
    #32090
    csak úgy lehet ha beirod a csaláskódot:

    Ctrl + Shift + C billentyűkombinációkkal előhívjuk a kódos ablakot, majd beírjuk a kódot:

    motherlode

    többi kód itt van:

    http://www.mysims.hu/tipp-tar/csalaskodok
  • Solyom2
    #32089
    Helló!
    Hogyan tudom növelni a család kezdő pénzösszegét? Mert már berendeztem egy házat, de a család amit létrehoztam nem tud beköltözni mert nincs elég pénz.
  • Ironman2
    #32088
    Sims 3-as téma zenék a Sims2-be:

    http://www.modthesims.info/download.php?t=502485
  • Joschka
    #32087
    Majd azért kutakodok ajtó animációs tutorial után...hátha össze jönne.
  • Joschka
    #32086
    Nem, ezek még a 2. részhez vannak készítve...ebből szeretnék néhány csecse dolgot át vinni a 3. részbe.
  • Mike
    #32085
    az úgy tényleg nem az igazi
  • Mike
    #32084
    a 3-ashoz és készített dolgokat? egyik nagy kedvencem volt a 2-ben Louis mellett
  • Ironman2
    #32083
    Jól néz ki!!!
  • Joschka
    #32082
    Most nézegetem: Nagyon ütős ablakai vannak windkeepernek a TSR-en...szedegetek is le néhányat magamnak egy új házikóhoz!
  • Joschka
    #32081
    Mike!
    Az ajtókkal kapcsolatban egy a gond: A 3.résznél ha lecserélem őket az ajtó nyitási animációk nem fognak működni. Erre még nem tudom a megoldást...Az meg totál hülyén néz ki ha a simek csak úgy átmennek rajta.

  • Mike
    #32080
    Ezek a windkeeper ablakok kellenének a 3-asba:

    ez a fémkeretes szines üvegű


    ennek csak fél kerete volt vagy semmi
    ellenben ebből volt teljesen átlátszó és alul csíkos is


    ezen jól látszik meg a reluxák is






    akkor voltak a kör ablakok


    illetve az üvegtégla szerűek, ajtóval




    illetve ez a készlet, szintén hozzá passzoló ajtóval


    szerintem mindhez megvan a package file











  • Ironman2
    #32079
    Ma fog zárni a thesims2.com.Aki akar menteni valamit,még lementheti onnan.Béke poraira! Ámen!
  • Ironman2
    #32078
    Na azt meglesem.kösz
  • Mike
    #32077
    itt legalább lehet építkezni :D
  • Mike
    #32076
    van azt hiszem
  • Ironman2
    #32075
    Origin.com
    CdGalaxis.hu
    576.hu

    soroljam még?
  • laco1999
    #32074
    honnan lehet letölteni?




  • Ironman2
    #32073
    Egy napon belül mind a 2 simem elvesztette az állását,mert rosszul válaszoltam a lehetőségekre.Van olyan lehetőség ami kikapcsolja ezeket a kérdéseket?
  • Ironman2
    #32072
    Ezt a rajongást öcsééém:

  • Ironman2
    #32071
    Közben meg is találtam:

  • Ironman2
    #32070
    Nagyon sok mindenre nem emléxem,de majd idővel rájövök mi hol van.Most pl a gyümiket keresem amiket ültetni lehet.
  • Ironman2
    #32069
    Meg is nyertem egy főzőversenyt:

  • Ironman2
    #32068
    Elkezdtem vele játszani megint,mert kicsit kiábrándított a 3.része
  • Mike
    #32067
    szerintem igen
  • DANIELTRUCKER
    #32066
    Ez nekem még továbbra sem működik! Viszont észrevettem hogy akit én menedzsernek állítottam be az még csak tinédzser! Ez befolyásolhatja a játékmenetet? Csak azért kérdem mert még mindig nem utal pénzt!
  • Mike
    #32065
    elvileg igen
  • DANIELTRUCKER
    #32064
    Rendben már rá tudom bízni a boltot a menedzserre, de nem tudok úgy eljönni hogy ne záruljon be a bolt, vagy nem is kell egyáltalán bemenni csak a nap végén felhívni és zsebre tenni a pénzt?
  • Mike
    #32063
    na erre nem emlékszem
    szerintem a manager csak manager, de ebben nem vagyok biztos
  • DANIELTRUCKER
    #32062
    Egy újabb apró kérdés!
    A menedzsert úgy is végzi a dolgát hogy közben albeosztásban van? Pl: menedzser de közben árufeltöltő is!

    Köszönöm a válasz erre és az előző kérdésemre is!
  • Mike
    #32061
    Igy. Ha jól emlékszem nyereséget kell csinálniegy hétig és utána már a manager is termeli a pénzt
  • DANIELTRUCKER
    #32060
    Lenne 1 újabb kérdésem!

    Sikerült 1 alkalmazottból menedzsert csinálnom, viszont nem jöttem rá hogy tudok úgy kinyitni és pénzt szerezni hogy be se megyek!

    Akárhányszor felhívom a menedzsert csak annyit mond, hogy minden rendben, meg hogy ne hívjam fel újból!
  • Mike
    #32059
    csinálj egy éttermet

    vegyél fel szakácsot, két felszolgálót, egy hostess-t
    amikor nyereségessé tudtad teeni szólj

    nekem csak vitte a pénzt
    nyitottam az egyik gazdag családommal éttermet, vmi 200k-ból, aztán személyzet, külön ezért felskilleztem az egyik szomszédot, 10-es főzésre, őt felvettem
    aztán 2 csajt pincérnek, és az egyik tini kölyköt, vendégfogadó/ültetőembernek
    Ja és volt bár is baristaval, meg kávézó is,
    illetve pihenő helyiség az alkalmazottaknak
    Meg volt a tulaj

    na most egy kis idő múlva azt láttam, hogy a pincércsajok tv-znek meg flippereznek, meg ücsörögnek, a szakács elment a bárba ini, egyedül a tinisrác dolgozott, meg a tulaj, aki álló nap rohangált, pincérkedett, főzött, és este zárás után hullafáradtan ült le enni :)

    szal jól leszimulálták :D
    másnap már a gyereken kivül a többieknek be sem kellett jönniük

    ehhez képest egy bolt, tök jó, nyereséges

    de a legjobb a belépti jegy szedése, pár futópaddal, tv-vel, azokkal elvannak fél napig, ha kajálda is van (de csak svédasztal) akkor el is alszanak, ebből elég jól meg lehet gazdagodni

    ja és csináltam ám olyat is, hogy volt anyuci a kölkével, a srác az elején még borravalóért énekelt a parkban, plusz suli mellett melózott, ő volt az első simem, aki ezt meg tudta tenni rossz jegyek nélkül, baromi szegények voltak, egy fillért nem csaltam be, és amikor lett egy kis pénzük, el kezdtek árulni ezt-azt a kertben, tv-t, rádiót, olcsó vicket-vackot, és ami a lényeg, kitartó munkával, mire a srác felnőtt, ők lettek a faluban a leggazdagabbak, sok telekkel, üzletekkel

    jó az üzlet kieg, lehet elő is szedem :)