FAQ - Mielőtt kérdeznél




warez téma automatikus törlést jelent!
ne kérdezd meg honnan lehetne letölteni a programot, a cracket

  • Mike at home
    #31749
    tinik szinte mindent csinálhatnak amit a felnőttek, a dugáson kivül

    én ezt úgy csináltam, hogy amikor éttermet nyitottam, csináltam egy házaspárt tanulás aspirációval, és 1 héten át szinte mást sem csináltak csak tanultak főzni, aztán a simem összehaverkodott velük

    ehhez képest a szakácshapi - ugye 10-es skillel, egész nap a bárban üldögélt, és piázott
    és akkor nem elég, hogy a tulaj állt be főzni, még rohangált is ezerrel, mert kommandírozni kell a népet, hogy menj pihenni, takarodj dolgozni, figyelni, hogy nem elégedetlenek-e (éppen emiatt mindenkit túlfizetek) és beleeshetsz abba a hibába is, hogy nem veszed észre, hogy már 10 órája nyitva vagytok. Ami nekem a boltnál bevált, az a sűrkányvirg, ami szvsz némileg cheat, de az lakalmazottak lelkivilágának jót tesz
    ami végképp bevált, az pedig otthoni üzlet, leválasztasz egy házrészt, a többiből kitiltod őket, és oda beállítasz pár futógépet
    egész napokat tudnak futni, de zuhanyozni csak úgy mennek el, ha megkéred rá őket
    lehet kitenni partiasztalt is - így nem neked kell főzni, de akkor egytelen mosatlan edény láttán is hatalmas patáliát tudnak csapni
    ellenben a home business-ből tényleg meg lehet gazdagodni, amig bírta a gépem az egy telekn akár a 15 simet is, simán éldegéltem, és jött a pénz