Van valakinek valami ötlete??
  • CSOCSO
    #63
    nah gyönyörű mondhatom...
    tegnap bekaptam ezt a szart én is.. amugy is szar volt az xp-m..hiába 2 hetes volt..lassu volt az ie de használhatatlanul lassú.. amugy is formatálni akartam miatta... tegnap 22 kör meg ez a geci bejött...
    oké nem tudtam mi ez.. de aztán nagyonf elidegestett mikor már 1 perceket adott minden indítás után.. oké.. azt hittem a amatáv okoskodott valamit..kicsit ideges is lettem...aztán telefonon konzultáltam egy amcsi ismerőssel és mondta neki is ez van..aha az fasza ... akkor nem matáv.. oké.. akkor virus..akkor format..formatáltam..felraktam szűz xp. ere első indításnál megszolalt hogy hello 1 perced van hátra... nah majdnem felrobbantam hogy mi a geci...
    felhvtam ádit nem e tud valamit.. de aszondja mindenkinek ez a baja.. sg-n már vannak topicoc meg minden...én eg azt hittem valami világháló összeomlás hogy még az amcsiban lévő ismerősnek is tegnap jött elő:)
    no mindegy.. mondta menjek fel netre és szedjek le javítást.. netre???? nincs netem..valamitől nincs netem...azota kiderült hogy ez a rpc geci tehet rola az baszkurál valamit az ip vel..legalábbis valami mittom én mi hasonló olt írv a norton oldalán...nagynehezen leszedtem 1 perc alatt az egészet..feltettem.. oké...hibaüzenet vére nem volt de még mindg nem volt rendesen net...fasza... semmit nem tudtam cisnálni..alvás.. most reggel felkelek gép bekapcs...norton szol: msblast.exe!!!!! mondom neki oké.. de 120 szor hiába oké zom le semmi.. nem akarja törölni a file-t csak repairálni...nemtom mé nem törli vagy kérdezi meg hogy törölni akarom-e..oké.. mellette nyomtam egy liveupdatet.. meg is volt.. majd szolt a liveupdate hogy hello restartolj..mondtam neki oké.. ujraindult a gép..van net mint atom és sehol az msblast...