Írjatok server címeket plz!
  • Free
    #86
    nah aahoz hogy egy Ts állandóan fusson egy állandóan bekapcsolt gép kell. a TS privát ingyenes felhasználásra tehát ha nem kérsz érte pénmzt senkitől az ingyenes. kell egy gép ami állandóan megy. erre vannak a szerver hotelek vagy bármi más. a kérdésed nem tudom értelmezni igazság szerint mert az tök egyártelmű hogy addig megy amíg a gép is megy. mit szeretnél ? szervert üzemeltetni ? rakj össze vasat és ha otthon jó a sávszéled akkor otthon fog menni állandóan , vagy rakj össze egy vasat és tedd be egy szerverhotelbe ez átlag a 10 ezertől 30 ezerig terjedő intervallum amibe kerűl, vagy nem kell vasat összeraknod, hanem egy hosting cégnél, bérelsz szervehelyet futtatási joggal ez már megvan olyan 5 ezertől sztem bár ebben nem vagyok biztos utánna kell nézni.

    apropó egy kérdés kb vagy 1000 magyra TS szerver van ami állandó. ezeket megtalálod a TS kliensed webszerver list részében . minek még 1 ? vagy ha nagyon kell találsz egy csomó magyar (illegális) szolgáltatót aki havi egy ezresért adn neked teljes admin joggal egy Ts szervert. de azt hozzá kell tenni hogy ezek nem legális cégek. de neten rákeresve találsz kismilliót