262
Írjatok server címeket plz!
  • Sallem
    #102
    Kösz Free-VIP....lassan egyre hülyébb leszek...talán az a sok híradó..nah mind1...majd lassan szünet és talán nem szétszórt leszek (hanem összetett:D).Meg akkor lesz minden ok...
    Még azért is kösz, hogy szóltál a spam levélről, bár éppen ma voltam az oldalon, és ott olvastam a kamu "pecs"-ről:))

    Még egyszer küösz és szebb jövőt: Sallem
  • Free
    #101
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FONTOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ha valaki regelte magét a goteamspeak.com fórumára az vigyázzon mert egy spam os vírusos levelet küldött szét a rendszerük minden bejegyzett felhasználónak. aki kap egy levelet tőllük, amiben arra buzdítanak, hogy töltsd le a legújabb teamspeak pach et azt azonnal töröld. egyrész nincs pach ha van arról nem mailban értesítenek, másrészt meg olyan fain kis vírust töltesz le mint a pinty :c) szóval óvatosan
  • Free
    #100
    a szerver beállításoknál van egy olyan lehetőség az admin felületen , hogy ilyen státuszú a szerver. ha Public akkor csak a szobákat látod, és a benne lévő felhasználókat nem m csak akkor ha belépsz. ha viszont clan szerverre állítod akkor láthatóak lesznek a userek is.

    nincs külön Linux És külön XP szerver. mind a két verzió ugyan az csak más rendszerre fordították. r-go amit lehet xp alatt az t lehet Linux alatt is. és fordítva. szóval hajrá :c)



    Feladtam a szerver készítési miértek kérdését.
  • Sallem
    #99
    üdv! az lenne a problémám, hogy van egy otthoni ts-szerverem, sajnos még csak xp-n futtatom, mert elég hiánosan tudom kezelni a linuxot...
    Meglehtne-e azt oldani, hogy lehessen látni a TS2 klienssel a felhasználókat a szobában, mert most ez csak az összes végigjárásával megy. Vagy ez csak linux-os szerveren megy? Üdv: Sallem
  • sasa05
    #98
    küldtem Pritvát Üzit
  • sasa05
    #97
    és akkor hogy csinálja meg hogy feltudjanak jönni mert nekem kb fél éve van ez és hárman voltunk csak és a többi havernál nem is néztem hogy feltudnak-e jönni.Csak már most az lenne a jó ha feltudnának jönni mert a TS szervert nem akarják fizetni és mondtam hogy nekem van egy és nem tudtak feljönni.Onnantól volt a gond.
  • Free
    #96
    ha van msn ed komunikáljuk. az lenne az igazi , ha megpróbálnál feljönni a Ts emre és én meg megnézem a szerver mit loggol. igazság szerint utánna olvastam nem csak te küözdesz ezzel a dologgal. a TS fórumon sokan vannak vele így de ők mind olyan hálózaton vannak mint pl a beltáv meg hasonló, hogy belső hálózaton ülnek mert olyan a szolgáltatójuk, és ez okoz gondot.
    Küldtem privit
  • Shinigami
    #95
    Ettől sajnos megint nem lettem előrébb... mi az hogy bármi ilyen hasonló...? Mert egyszerűen nem értem. Látom a szervereket de semmihez nem tudok csatlakozni akármelyiket próbálom akármilyen névvel. Barátokkal is kipróbáltattam a szervereket ugyanazt csináltam amit ők és semmi...
    [02:58:17] Got a bad response from the server
    újra és újra és újra -_-
    Lassan tényleg bekattanok... Ventri meg teljesen zsírosan megy... Semmi más megoldással nem tudsz szolgálni?:(
  • Free
    #94
    amúgy még mindig választ szeretnék a #88 as nem igazán költőinek szánt monológomra a MIÉRT????? kérdésre
  • Free
    #93
    joh akkor van egy belső ip meg egy public ip. a cimboráid a publick ip vel tudnak majd kapcsolódni hozzád te meg csak a belső ip vel fogsz tudni. a cimboráid meg csak akkor fognak tudni , ha a port mian fut a TS forwardolva van a te gépedre. de ez már nem TS gond hanem hálózati alapismeretek probléma lesz
  • Free
    #92
    a Ts nem aktív program Rgo mindegy hogy van e tűzfalad vagy sem., semmi köze hozzá

    Valószinüleg azokkal a szerverekkel volt a gond haova fel akartál menni. vagy rosz nevet használsz vagy nem használsz nick nevetvagy báérmi ilyen hasonló
    amúgy meg ha WOW oztok pl itt van ez

    Hungarian Game TS - WoW -::- 193.109.252.107:8772
  • Shinigami
    #91
    Sziasztok...! Évek óta szenvedek mér a TSel és egyszerűen nem tudom megoldani, hogy akárhova is tudjak csatlakozni! Sok MMORPGvel játszottam most éppen 1 éve a WoWval nyúzom magam. Mindenhol alapfeltétel a TS nem rég átállítottam pár embert Ventrire mert az frankón működik, de TSsel akármilyen ip-t írok be halott... mint pl:
    [22:42:38] Connecting to 193.202.63.173:8769
    [22:42:38] Got a bad response from the server
    jön az error hangocska amitől már lassan falra mászok és ennyi. Windows firewall kikapcsolva... van egy 3com (3c857) routerem ahol szintén kikapcsoltam a firewallt ergo nem hiszem hogy ott a probléma. Külföldi fórumokon semmi értelmeset nem találtam ami megoldaná a gondot. Legújabb verzió van jelenleg fönt a programból... Szóval segítséget szeretnék kérni..:P nagyon fontos lenne hogy tudjak egy szerverhez kapcsolódni de már akkor is hálás lennék ha legalább vmilyen szerverre felmenne...
    Remélem tud valaki vmi okosat mondani:) előre is köszönöm!
  • sasa05
    #90
  • sasa05
    #89
    az IP címek úgy vannak hogy fent van a gép amit kaptam a internet szolgáltatótól és onnan bejön ugye a SWITCH-be a SWITCH-ből az én gépembe meg a tesóméba és ennyi. a két IP úgyvan ha elindítom a TS szervert rámegyek arra hogy YOUR IP's és ottvan egy földgömb és mellete az IP felette meg egy Számítógép és az mellett megint egy IP és az az IP amivel fel tudok menni


  • Free
    #88
    Kicsit érdekes ez a topic mert mindenki azzal jön, hogy hogyan Kell ts szervet csinálni. minek ???
    ok persze lehet kiréletezgetni meg mindene gyéb de alapjában van egy csomó magyar TS ami stabiilan üzemel csak hogy ne magam felé hajoljon a kezem ott van mindjért a Sly . kimondottan jó TS .
    Van egy csomó ember meg egy csomó játékos klán meg hasonló
    miért van az hogy a körtnyezőő orszégokban vagy játékos csapatoknál inkább mindenki 1 TS re tömörűl hogy hjobban lehessen új taktikákat vagy klán kihívásokat vagy esetleg klán csatákat vívni.
    mi magyarok meg ha már 3 an egy csapatban vannak külön TS t szeretnének. ezt sosem fogom felfogni és megérteni hogy miért.
  • Free
    #87
    ok mit jelent hogy 2 ip je van ? fejtsd ki bővebben. amire lősszőr gomndolnék, hogy van egy külső WAN ip cvímed amit kapsz a szolgáltatótól. és van egy belső hűálózati IPm d amit magadnak osztasz ki. ebben a felállásban a külső IP hez tartozó router vagy eszközben port forvardingot kell csinűálni a TS szerveres géphez hogy üzemelni tudjon. itt is kicsit kevés az infó .,.. Tudjátok jó válaszhoz jól kell kérdezni
  • Free
    #86
    nah aahoz hogy egy Ts állandóan fusson egy állandóan bekapcsolt gép kell. a TS privát ingyenes felhasználásra tehát ha nem kérsz érte pénmzt senkitől az ingyenes. kell egy gép ami állandóan megy. erre vannak a szerver hotelek vagy bármi más. a kérdésed nem tudom értelmezni igazság szerint mert az tök egyártelmű hogy addig megy amíg a gép is megy. mit szeretnél ? szervert üzemeltetni ? rakj össze vasat és ha otthon jó a sávszéled akkor otthon fog menni állandóan , vagy rakj össze egy vasat és tedd be egy szerverhotelbe ez átlag a 10 ezertől 30 ezerig terjedő intervallum amibe kerűl, vagy nem kell vasat összeraknod, hanem egy hosting cégnél, bérelsz szervehelyet futtatási joggal ez már megvan olyan 5 ezertől sztem bár ebben nem vagyok biztos utánna kell nézni.

    apropó egy kérdés kb vagy 1000 magyra TS szerver van ami állandó. ezeket megtalálod a TS kliensed webszerver list részében . minek még 1 ? vagy ha nagyon kell találsz egy csomó magyar (illegális) szolgáltatót aki havi egy ezresért adn neked teljes admin joggal egy Ts szervert. de azt hozzá kell tenni hogy ezek nem legális cégek. de neten rákeresve találsz kismilliót
  • sasa05
    #85
    Sziasztok!

    Van egy TS szerverem amit én indítottam és két IP-je van.Az egyikkel feltudok menni meg két haver is a másikkal meg nem, de a 2 IP-vel a többi haver nem tud. mi lehet a probléma? pls HELP!

    (netem:"mikrohullámú"egy parabola van a kéményen onnan bejön egy gépbe és onnan egy SWITCH-be a SWITCH-ből az én gépembe meg a másik gépbe.)
  • Zsizsi34
    #84
    Sziasztok!

    Van egy ts szerverem /ami mondjuk privát/ és állandósítani szeretném ingyen. Hogyan tudnám ezt megtenni?
    Kicsit bővebben:
    Eddig az én gépem volt a szerver, és ez igy nemjó, mert csak akkro fut a szerver ha a gépemen fut a program. Ezért szeretnék egy állandó gépet vagy valami szervert ahol fut 24 órában. Ha kell hozzá SQL-es tárhely akkor az is van, csak segitsetek légyszives! Azért gondoltam hogy SQL-el meg lehet oldani, mert a prgoram könyvtárában vannak ilyen fájlok!
  • Free
    #83
    Grat ezt gyorsan megoldottad :c)
  • Nagygm
    #82
    rájöttem és kössz annak aki segíteni akart valami oknál fogva a superadminba nem mutatja a változásokat ami valószínű hogy tűzfal miatt van ami nem engedélyezi az intranetet vagy valami ilyesmi
  • Nagygm
    #81
    most rámentem team speakon a szerverre ott minden rendben van akkor ez most hogy van?
  • Nagygm
    #80
    aztán log outtoltam és bejelentkeztem az adminra, de ahogy benyomok valamit átkapcsol superadminra, aztán akartam csinálni egy regisztrált emberkét elmentettem megnéztem és nuku azt se mentette el
  • Nagygm
    #79
    Version: v2.0.r20.b1 Win32
  • Nagygm
    #78
    a legújabb verzió amit a ts szerveréről le lehet tölteni, ja és nem béta változat, beléptem superadminba rányomtam a szerver beaállításokra
    ott átírtam a nevét és az üdvözlő szöveget benyomtam a sav gombot aztán a folytatást végül megnéztem mit csinált ami egyenlő volt a semmivel ezt 10-szer végig próbáltam nyomkodtam...
  • pityu1973
    #77
    Hali mindenkinek!
    Én is ezzel küzdök mármint a képbeszúrással tud valaki segíteni ebben?
    Előre is köszönöm
  • Free
    #76
    melyik verzió? hova mented? és főlleg mit?
    Pár infó kéne hogy tudjunk segíteni
  • Nagygm
    #75
    hali mindenki egy kicsit elakadtam a ts szerver elkészítésében ugyanis nem menti el amit én változtatok benne ez mitől lhet előre kössz a válaszokat
  • Free
    #74
    Nah elméletileg van megoldás. be kellene telefonálni UPC nek. mert a hiba náluk van . valamit L csesztek. és a beállítás amit kiküldenek a gépednek, az rosz . valami hálózati hiba vagy mi.
    Szóval csörögj rá UPC re és mond meg nekik hogy problémád a következő
    Nem éred el a Csúcsnet hálózatát. szerepel náluk már a szervízadatbázisban ez a probléáma és akkor telefonon keresztűűl segítenek neked és megoldják.

    ha ez megtörtént akkor légyszi oszd majd meg itt a megoldást mert akkor kiteszem a köznek is , hogy mindneki tudja
  • Free
    #73
    halle a szerver amire nem tudsz bejutni az enyém. Köszi a bizalmat, hogy eddig használtad :c)
    Sajna a szerver a Csúcs.net hűlózatában van. pát hete tulajdonost és eszközöket cseréltek. sajna azóta chelloról semilyen fórmában nem lehet eláérni a csúcsnet hálózattá. a hibaelhárításon rajta vagyok én is és a csúcsosok is. valami tiltási dolog lehet amit az egyik eszköz cseréjekor L felejtettek kivenni.
    Kérlek Vérj még pár napot és menni fog a dolog
  • Menotti
    #72
    Sziasztok

    A következő a gondom,amíg Axelerós voltam be tudtam jelentkezni ide:
    193.109.252.107:8775
    Tegnap óta Chellóm van azóta nem tudok bejelentkezni
    De ide pl. igen:
    195.56.111.224:8767
    212.92.23.109:8767
    Hogy tudom megoldani ezt a számomra nagy gondot?
  • N3TuddKi
    #71
    de SA lesz és ez a lényeg.
  • Free
    #70
    Ember csak azért kell neked Szerver, hogy SA lehess ???
    Kicsi ego túltengésed van. már csak azt nem tudom mit fogsz tenni ha egy szervert sem tudsz összerakni az amúgy szájbarágós leírás alapján..

    ha már az alapok nem mennek mihez kezdesz az Sa val ?
    Főlleg akkor ha csak te leszel rajta mint user...
  • mocsok
    #69
    Szasztok nagyon megköszöném ha valaki segítene nekem saját Team Speak 2 es szervert csinálni ahol én vagyok a góré :D SA-val meg minden ha tud valaki ebben segítségemre lenni vagy legyen szíves írjon ide vagy msn-en : [email protected] címen vok elérhető köszy guyz ! csocsi :)
  • ginjoe01
    #68
    Azt szeretném megtudni, hogy teamspeak-ben lehet-e olyat csinálni, hogy akik egy szobában vannak azokkal úgy beszélgetni, hogy vagy mindenki hallja, vagy csak az akit én akarok és én választhassak, hogy mikor ki halljon?
  • Joe4
    #67
    Ja és a kódja NC
  • Joe4
    #66
    ÉN ismerek 1 jó serót. Az enyém
    IP:87.229.14.17:8771
  • Riccsusz
    #65
    Hogy lehet a Ts-re képet beszúrni már mint a szerverem nevéhez ??
  • Free
    #64
    hogyan ?
    mert nekem amikor bemásolom a szoba nevébe a logot amit kiír akkor nem írja végig csak a ch nál megakad . nnincs elég hely a szobanéávnek.
    na mesélj
  • Baskax
    #63
    sikerültmeg csinálnom:D