- Ennyien nézik most a topikot!
a1_2012_10_25_5uo9ccoy91.jpg
  • Gabe18
    #13987
    Sikerült a kupadöntőbe bejutni, de nem volt egy gála...

    Ez a Vidal 11-es... nagyon égő. Mikor lesz már videobíró rendesen hogy az ilyeneket ki lehessen szűrni? Vagy utolag miért nem lehet legalább az ilyenek után a játékost egy jó 5 meccsre eltiltani. Akkor talán legközelebb meggondolná az ilyen kamu trógerségeket.

    2. félidőben megint nem tudom mi volt a taktika. Átadtuk a területet de minek? Egy normális kontrát nem tudtunk végigvinni. Továbbra is csak addig tudjuk kontrollálni a meccseket ha mi támadunk. Védekezni nem tudunk, ma is néha teljes volt a káosz. Kontrázni nem tudnunk, vagy olyan kis százalékban megy végig sikeresen hogy arra bármit is alapozni felesleges.

    Nem hittem volna hogy ilyet valaha leírok de Alonso a mai meccsen ( és már néhány korábbin is mostanában) a legjobbak között volt.

    Götze-ért meg ha valóban 30 milliót dobálna a Liverpool, gondolkodás nélkül alá kell írni. Ez neki is csak szenvedés, meg nekünk is. És most már abban sem hiszek hogy Angelotti majd beépíti. Szerintem ő már feladta ezt a Bayernes karriert.