Blum#62062
Szevasztok!
Inter-barca meccsre ki-mit mond?
Én Inter győzelmet várok,de lehet,hogy az lesz,hogy a Barca felfújja magát és alaposan elpicsázza az Intert,akárcsak a Menchester United-et is. Félek rakni bármelyikre is. Abban viszont biztos vagyok,hogy mindkét csapat szerez gólt. (Inter győzelmét arra alapozom,hogy ugye a Barca most elég fáradt lesz,mert a vulkán kitörés miatt nem tudnak repülővel utazni,ezért busszal kell menniük. Ha jól tudom tegnap este indultak el az Inter otthonába...)
A másik pedig a Bayern-Lyon mérkőzés. Ez már számomra egyértelműbb...Bayern sikert várok. Szerintem itt is elég tuti az,hogy mindkét csapat szerez gólt.
Udinese-Roma:
Udinese elég csábító,mint ahogy tegnap is az volt a Lazio sikere...
Elég necces,de lehet,hogy bevállalok egy Udinese sikert.
Aztán amit még néztem hétvégére előretekintve az az,hogy Chelsea szvsz. könnyedén megveri a Stoke-ot.
Debrecen (sajnos) megveri a Kaposvárt.
Újpest-Paks. Ehhez nincs mit hozzáfűzni,egyértelmű H.
Videoton-FTC. Az 1. helyen álló Videoton szerintem megveri a Fradit,hiszen menekül a Debrecen elől. Videoton most úgyis tudja,hogy Debrecen megveri otthon a Rákóczit,amivel már eléggé felzárkóznának. Szóval szerintem ez H.
Én ezeket mondom,lesz ami lesz. Holnapra meg Szerdára össze kéne még dobnom egy jó kis szelvényt.