QE4UCUtvAwMCUQgeEAVR


  • boleron1
    #97142
    Engem is érdekelne mások véleménye, addig is, amíg nem jelennek meg, a saját véleményem az, hogy megváltoztak a körülmények mind társadalmi, mind politikai, mind gazdasági értelemben. Felnőtt egy generáció, amelyik fiatal, ők pedig egy megváltozott körülményekben nőttek fel, s eltérnek az idősebb korosztálytól. A jelen fiatal generáció már egy fogyasztói orientáció gazdasági-politikai világban nőttek fel, amelyben nem a klasszikus értékek fontosak, amelyekkel még az idősebb generáció foglalkozott. Korábban a nagyobb fórumokat nagy cégek működtették, és nem voltak elkötelezettjei a gazdasági és politikain szereplőknek annyira. Ilyen volt pl. az Origó fóruma, egy kifejezetten nagy látogatottságú, gazdag témalehetőségekkel, és jól kialakított felhasználói felülettel. Azután a Telekom-ban gazdasági-politikai irányt változtatott, és megszüntette a fórumot. Még az Index az, amelyik működik a régiek közül, de az már egyértelműen politikai beállítottságú, amilyennek 2003-ban megismertem, keményen moderáltak már akkor is. Az Origó fóruma így kifejezetten élvezet volt. Az SG-vel pedig az a gond, hogy nem egy jól rendszerezett fórum, amit anno szóvá is tettem, de nem talált meghallgatásra, így elmaradtam ró
    la.