10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Califa
    #8844
    Nem elvesztette a KURUC klán a városait ,hanem az akkori top 3 holland klánvezetőinek valamelyik accountjának átjátszották !!! 3 accountal játszanak ,és engem bannoltak a NA forumon amikor megvádoltam őket ezzel ,mert ez szerintem csalás. De a játékban olyan emberbe kötöttem bele aki MODERÁTOR-moderátor a játékban és a forumon (ők a legnagyobb csalók)- (más érték rendel rendelkezik és NEM MINŐSŰL CSALÁSNAK ) titulálta ,hogy valaki a holland oldalon nem segít "nemzet társán" helyette átloggol a Britre,Oroszra,Lengyelre, és elveszi jelen esetben a KURUC klán városait. Aztán ha úgy tartja kedve ami megtörtént velünk is...hát csata nélkül a holland accountjának/klánjának oda adja a városunkat.A discord-on külön topic volt hogy kinek mi az alteregója,hogy ne támadják/fosszák ki egymást. NA erről én fotókat készítettem.Amikor a NAVAL ACTION FORUMÁN sérelmeztem hogy játékosok munkáját teszik tönkre, kérték hogy bizonyítsam a vádaimat ! Hát linkeltem néhány fotót és nyilvánosságra hoztam ,hogy hogyan működik a rendszer,hogy hogyan CSALNAK és bassza tönkre a játékot 4-5 liberális kis köcsög. ERRE bann-t kaptam személyes adatok nyilvánosságra hozása miatt.Na ennyit erről.Megesett hogy hostility pontot gyűjtöttünk város foglaláshoz, a holland oldalról 10-15 ember kilépett, és lám 2 percen belül 3 nemzet csak minket támadott (egymást nempedig ellenségek voltak egymással is)hogy ne tudjuk behúzni a várost....akkor nem sikerűlt nekik,behúztuk !Hát megoldották másképp.....A több ACC használata nem minősűl csalásnak,annyit veszel amennyit akarsz !...Ha fel is megyek akkor is csak troll-kodni ! Netalántán 1-1 holland szövetségest betámadni, hogy egyedűl maradjon ez a nemzet ! Talán rájönnek (bár oroszok tehát úgy sem)hogy szar a rendszer,és azért tart jelenleg itt ez a játék ahol tart,Mert néhány ember eldönti mi legyen,gyakorlatilag kb.20 embernek van fenntartva a game a többi csak sallang szürke kisember,nem oszt nem szoroz mit csinál !