8956
10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Carmang
    #8836
    Ezt próbálta már valaki?
    https://store.steampowered.com/app/512470/The_Pirate_Caribbean_Hunt/
  • AnuluWork #8835
    Jó neked! Nekem úgy indult, hogy hiányzott egy First Rate, egy Third és egy karakterem. Mire rájöttem, hogy a régi PhysX miatt nem tudok belépni transfer után, eltelt pár hónap.
  • Jockey
    #8834
    most toltottem le potbs-t, meg mukodik, de majdnem el is sullyedtem...erdekes modon megvan meg minden regi karakterem
  • Carmang
    #8833
    Hát ez valami ultracsúnyán néz ki.
  • MarkBlade
    #8832
    Pirates új köntösben? Szégyen hogy nincs egy jó hajós játék..
  • AnuluWork #8831
    :)
  • MarkBlade
    #8830
    Fincsi.. már csak egy jó játék kellene az érában.
  • AnuluWork #8829
    Off:
  • AnuluWork #8828
    Bocs, a POTBSban ezek a kretének még mindig azt a régi PhysX-t (Legacy) erőltetik?
  • Hunor1
    #8827
    pontosan! reméljük talán lesz még valami fejlesztők akik csinálnak majd egy fasza hasonló korabeli (bár inkább XVII. századi) hajós, csatázós gammát!
  • MarkBlade
    #8826
    Ennyire nem voltam benne de kb erre tippeltem :(az orosz az orosz..
  • Califa
    #8825
    A játék Magyar történelméről röviden :
    -Sajnos,ez a játék csak csapatban,klánban játszható eredményesen. Megpróbáltuk (régi csapat) 8-10 fővel.Ment is a szekér.Gyakorlatilag minden játékosnak saját városa volt. Kis klánként 10 várossal rendelkeztünk. Méltán vártuk el hogy beleszóljunk a Holland politikába....A holland vezetés úgy gondolta nem az a nagy klán aki sok várossal hanem aki sok emberrel rendelkezik 250 fős klánok 220 offline játékossal....A KURUC klán a holland oldalon (mint holland) is ellenszenvet váltott ki. Ellenünk játszott a saját nemzetünk. A végére már mozgató rugója lett a nyugat európai beképzelt,pökhendi gazdag gyerekeknek hogy tönkretegyék a játékunkat.Rengeteg vita a NA fórumon ez miatt,ami vissza nézhető ! Sajnos a nagyklánok között a GAME MASTEREK is megtalálhatóak, igy eshetett meg hogy NEKÜNK Magyaroknak soha nem lehetett igaza !!! 2-3 account-al rendelkeznek (erről a mai napig lementett képeim vannak) Van 3 account 3 nemzetbe.Az egyik nemzettel elfoglalták a városunkat, aztán csata nélkül oda adták saját maguknak a Holland klánnak. A GAME MASTER, és a fórum szerint, ez nem sérti a játékot , nem minősül csalásnak. Azért mert fel mertem dobni a témát én kaptam bannt a NA forumon.....Szépen lassan tönkretették a játékunkat,elvették a városainkat(amit nem tudtak megtartani) De így is elégedettek ezek a semmirekellő emberek...játszhatatlan a jelenlegi formájában a játék....sajnos. Mondhatnám: Amíg legalább 25 főnyi Magyar nem tud össze verődni (amiből napi 15-20 nem online egy időben) nincs értelme elkezdeni !!! Erre pedig nincs esély !!!! Kár érte jó játék lenne (ha nem orosz fejlesztésű) lenne.Rengeteg potenciál lóg még a levegőbe.A fejlesztők a pénzes DLCre és a játékosok nemzetiségére helyezték a célt. pénzlehúzosra. A karibi Orosz/Porosz/Lengyel birodalmak önmagáért beszélnek. A DLCs hajók tönkretették az egyensúlyt.Ha pénzed van halhatatlanná válsz.Naponta lehívhatod a high kategóriás hajóidat. Másnak ez hónapokba telik össze szedni, és vigyázz rá ahogy tud.Mert ha süllyed akkor hónapok munkája megy a hullám sírba. Szóval ütőképes akarsz lenni vagy legyél qrva jó ,vagy 100 eurót még költs a játékodra....De mindegy.............elengedtem !
  • Torzonborz
    #8824
    Régen hollandusok voltunk, most nem tudom merre kóricálnak a magyarok. Én se nagyon játszok vele, leginkább talán pont azért mert a régi brancs szétszéledt :( Alapvetően sztem jó játék, de inkább csapatban. Egyedül nem tudom mennyire lehet ez élvezetes.
  • MarkBlade
    #8823
    Nekem az orosz fenhatóság bántja a szépérzékem a caribi térségben.. :(
  • PrasCo
    #8822
    Attól félek, nem én vagyok a megfelelő ember ennek a megválaszolására, mert utoljára nyáron nyúltam rá, akkor is némi PvE lövöldözésre. Amúgy a fejlesztés technikailag zajlik, de ennek egy számottevő része DLC-kiszórás, már meglévő játékmechanika (pl. a hajóépítésekhez használt faanyagok) fél-indokolatlan cseszegetése, illetve a játékosok passzív-agresszív lekezelése. :) (A korrektség kedvéért meg kell jegyeznem, hogy ezzel a véleményemmel nem személyes sérelmemet tükrözöm, egyszerűen elég beleolvasni a fórumukba.) Ugyanezért nem tudom, mennyire aktív a magyar szcéna, és ha lézengenek valahol, akkor melyik zászló alatt.
    Utoljára szerkesztette: PrasCo, 2020.11.26. 12:48:30
  • 0Fritz
    #8821
    Igaz is, még tartozom a 1st ratem-nek egy süllyedéssel. :)
  • Torzonborz
    #8820
    nincs mit tenni, vissza kell menni PotBs-ba
  • 0Fritz
    #8819
    Nekem nincs meg ez a játék, de a weboldaluk alján 2013-2019 szerepel, tehát nincs frissítve és hírek sincsenek.
    Legutolsó twitter üzenetük 2020.05.19.-én volt.
    A játék állapotátra vonatkozó legfrissebb twitter üzenet dátuma pedig: 2018.07.30
    Viszont fészbúkon még posztolgatnak dolgokat.
    Nemrég jött egy fizetős DLC, amelynek tartalma:
    Tow permits +3
    Outposts +2
    Upgrade chest +8
    Contracts +5
    Ship docks +5
    Building slots +5

    + a trade csetet hegesztgették.

    Nem tűnik zavaróan pörgősnek a fejlesztés.
  • Ennedzur
    #8818
    Szia! Köszönöm szépen a választ!
    Hmmmm, még gondolkodom rajta.
    Még két kérdést ha megengedsz:
    Maga a játék .... hogy is fogalmazzak... mennyire él? Már olyan értelemben, hogy tesznek fel új küldetéseket, vagy fejlesztik?
    Illetve mennyire vannak ott magyar játékosok?
  • PrasCo
    #8817
    Maga az irányítási séma kimondottan egyszerű olyan értelemben, hogy nem kell három billentyűzetet sorbakapcsolni hozzá. Tkp. vezérled a kormányt, a "sebességet" (vitorlázatot) [ez így WASD], a vitorlarudakat (további négy gomb az elő-, és a tatárbocra, de a kezdő kuttert tkp. még meg tudod úszni enélkül), pakolod a személyzetet, ha szükséges, és persze lősz. Van néhány caveat, mint mondjuk a közelharc, de a lényeg ez, istenigazából nem bonyolult játék szimulátor-értelemben. A square-rigged hajóknál van egy kis begyakorolnivaló a már emlegetett vitorlarudakkal, a többi meg jön magától meg hozza a tutorial.

    Ezzel együtt is tájékozódj azért, mert maga a játék is elég khm, egyedi, illetve a fejlesztői hozzáállás is. Nem bántam meg a vételt, a csaták nagyon jók, de ú'nnagyjából mindenen, ami azon kívül van, lehetne rugózni néhány oldalt.
  • Ennedzur
    #8816
    Sziasztok!

    Szemezek ezzel a játékkal egy ideje, nagyon tetszik és gondolkodom, hogy megvegyem.
    Annyiban szeretném a segítségeteket, hogy mennyire bonyolult a játék irányítása?
    Mondjuk olyan mint az Elite-n, ami rettenetesen agyon van bonyolizálva? Vagy kb olyan mint mondjuk a ST online?
    Nem szeretnék olyanra kiadni pénzt amit utánna nem élvezek.
    Köszönöm előre is a válaszokat!
  • Báthorya
    #8815
    Üdv Atyám fiai!

    Kalóz oldalon kezdtem a játékot, ha van aki játszik és megosztaná a tudását, vagy hozzám csapódna, esetleg klán/discord akármi, jelezze!
    Hozok magam mellett +1 embert is.

    Arrrrrr!
  • Torzonborz
    #8814
    Lightos az összes szerver. Elvileg f2p lesz, talán akkor picit többen lesznek.
  • AnuluWork #8813
    Nekem sajna ugrott jó pár hajóm. Köztük 1st és 3rd ratek ... :( A Privateer karim megvan.
  • Hunor1
    #8812
    és milyen? sokan vannak a szerveren? Tudod ha olyan hajómodellek és grafika lenne benne mint A Navalban még vissza is néznék:) gondolom a 3x50-es level karim is meglehet még (?)
  • Torzonborz
    #8811
    Még tegnap olvastam hírt róla aztán ki is próbáltam, a mail csak utána jött :D
  • Hunor1
    #8810
    Te is kaptál emailt tőlük?
  • Torzonborz
    #8809
    Él a játék, úgy néz ki van aki még lát benne némi fantáziát és fel akarják támasztani.
  • Hunor1
    #8808
    Burning Sea !
  • Torzonborz
    #8807
    Na kinek ismerős ez? :)
  • AnuluWork #8806
    Tegnap akadtam rá. Nem próbáltam, de elég sok lehetőség van benne.
  • MarkBlade
    #8805
    Köszönöm! Jónak tűnik de ez valami fantasy világ ha jól látom.. Azok a Kínai forma gőzös hajók :D
  • AnuluWork #8804
    Feral Blue
  • AnuluWork #8803
    4ks felbontásnál 4kt tudó monitoron kicsi az UI. Meg lehet növelni valahogy az UIt?
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.09.25. 19:30:57
  • Massive Attack
    #8802
    Sziasztok, nem rég kezdtem el a játékot, van aki Pirate oldalon játszik?:)
  • MarkBlade
    #8801
    Azt már rommá jászottam.. de tényleg nincsen más opció? Lehet tényleg előveszem.. meg van dvd dobozosban is.. :)
  • AnuluWork #8800
    Pirates of the Burning Sea? :D
  • MarkBlade
    #8799
    Nem tudom ez a sok orosz város az egész hangulatát kinyírja.. sokkal jobb lenne város foglalás nélkül akkor már. Nincs valami jó hajós játék ami age of sail re hajaz?
  • AnuluWork #8798
    Még pár óráig nagyon olcsó a Steamen. 10 euro alatt!
  • AnuluWork #8797
    Volt már ilyen anno!