10632911461528009486.jpg




WikiRedditGun Guide Sailing GuidesHomepageGun Guide 2.0Térkép

HOLLAND oldalon PVP szerveren vannak a magyar játékosok. A klán pedig a KURUC névre hallgat.
Discord link: https://discord.gg/96xkpq8egZ
  • Califa
    #8825
    A játék Magyar történelméről röviden :
    -Sajnos,ez a játék csak csapatban,klánban játszható eredményesen. Megpróbáltuk (régi csapat) 8-10 fővel.Ment is a szekér.Gyakorlatilag minden játékosnak saját városa volt. Kis klánként 10 várossal rendelkeztünk. Méltán vártuk el hogy beleszóljunk a Holland politikába....A holland vezetés úgy gondolta nem az a nagy klán aki sok várossal hanem aki sok emberrel rendelkezik 250 fős klánok 220 offline játékossal....A KURUC klán a holland oldalon (mint holland) is ellenszenvet váltott ki. Ellenünk játszott a saját nemzetünk. A végére már mozgató rugója lett a nyugat európai beképzelt,pökhendi gazdag gyerekeknek hogy tönkretegyék a játékunkat.Rengeteg vita a NA fórumon ez miatt,ami vissza nézhető ! Sajnos a nagyklánok között a GAME MASTEREK is megtalálhatóak, igy eshetett meg hogy NEKÜNK Magyaroknak soha nem lehetett igaza !!! 2-3 account-al rendelkeznek (erről a mai napig lementett képeim vannak) Van 3 account 3 nemzetbe.Az egyik nemzettel elfoglalták a városunkat, aztán csata nélkül oda adták saját maguknak a Holland klánnak. A GAME MASTER, és a fórum szerint, ez nem sérti a játékot , nem minősül csalásnak. Azért mert fel mertem dobni a témát én kaptam bannt a NA forumon.....Szépen lassan tönkretették a játékunkat,elvették a városainkat(amit nem tudtak megtartani) De így is elégedettek ezek a semmirekellő emberek...játszhatatlan a jelenlegi formájában a játék....sajnos. Mondhatnám: Amíg legalább 25 főnyi Magyar nem tud össze verődni (amiből napi 15-20 nem online egy időben) nincs értelme elkezdeni !!! Erre pedig nincs esély !!!! Kár érte jó játék lenne (ha nem orosz fejlesztésű) lenne.Rengeteg potenciál lóg még a levegőbe.A fejlesztők a pénzes DLCre és a játékosok nemzetiségére helyezték a célt. pénzlehúzosra. A karibi Orosz/Porosz/Lengyel birodalmak önmagáért beszélnek. A DLCs hajók tönkretették az egyensúlyt.Ha pénzed van halhatatlanná válsz.Naponta lehívhatod a high kategóriás hajóidat. Másnak ez hónapokba telik össze szedni, és vigyázz rá ahogy tud.Mert ha süllyed akkor hónapok munkája megy a hullám sírba. Szóval ütőképes akarsz lenni vagy legyél qrva jó ,vagy 100 eurót még költs a játékodra....De mindegy.............elengedtem !