• hzx
    #546
    Nézd, ME2/Próféta, mindenhol vannak hülyék. Hegymászók között is, tanárok között is, mindenhol. Nyilván a video/számítógépes játékokkal játszó emberek között is. Ezért még nem kell leszólni egy adott közösséget. Én elolvastam a hozzászólásaidat, nem csak ebben a topicban, és _mindenhol_ ismétlem, _mindenhol_ az jött le, hogy te mindenkire fújod a tüzet, aki konzolon játszik. Elég egy olyan hozzászólás, hogy valaki azt mondja, jobban szeret konzolon játszani, mint PC-n, és ezt már PC fikázásnak értékeled és indítod az anyázást. Fogadd el, hogy vannak, akik másmire izgulnak, mint te. Nem azért, mert bármi racionalitás lenne a TV vagy a monitor használata, a kontroller vagy az egér mögött,ha játszik az ember, hanem valakinek ez jön be, másnak meg más. Mint a csajoknál. Kinek a szőke, kinek a barna. Nem vita tárgya. De még ha azzá is válik, szerintem itt mindenki olyan helyzetben van, hogy a konzolt és a PC-t is ismeri, kívül-belül. Ha egy ilyen ember mond valami negatívat a PC-ről, igazán nem kell felizgulnod rajta, nem vagy te PC gyártó, hogy védd a portékát. Nem tökéletes a kicsike, ez van.

    Ezt a warez dolgot sem értem nálad. Senki sem olyan hülye, hogy azért ítélje el a warez-t, mert csinált egy rossz üzletet, és most igazolást keres maga számára. Majd eladja a játékot vagy elcseréli. Hála a konzolos használtjáték piac virágzásának, ezt simán megteheti. Nekem is volt már rossz befektetésem, de aztán a progi végül csak megtalálta azt, aki szívesen elvolt vele és örült neki. Ilyen az élet.