• Elvis
    #427
    Nexus6:
    Szerintem rajtad kívül mindenki megértette, hogy mit is értek azon, hogy "egyedül vagyok a piacon", sőt szerintem te is csak direkt értetted félre. A megnevezett uriembereket tényleg nem ismerem, sosem volt a kedvencem a közgazdaságtan, és nem is olyan egyetemre jártam, ahol ez lett volna a lényeg.

    Nem, sajnos nem sikerült eltalálnod, hogy mivel foglalkozom :)
    Mivel nem túl nagy cégről van szó, így feladataim a cégvezetés mellett kiterjednek a humánerőforrásmenedzsmentre (meghallgatom a jelentkezőket) illetve a programozásra. Mint fejlesztési igazgató, ezek a munkakörök amik rám jutnak. (hogy (az árképzésen kívül) nem foglalkozom a pénzüggyel ebben az egyben igazad volt)
    Amúgy gratulálok a szociográfiádhoz, ilyen kevés információn keresztül, ami egy ilyen fórumon átmegy (tudod, internetes közösség... névtelenség, arctalanság és beszélgetés szigorúan egy - azaz 1 - témáról), igen szépen vezetted le, hogy milyen is lehetek, de sajnos tévedtél és igencsak sok hibás következtetésre jutottál. :)

    Amúgy ma itthon lebzselek, így könnyű a helyzetem az egész napos fórumozgatással.