668
  • NEXUS6
    #471
    Oszt mit portoltok arra a flancos PDA-ra?
    Netán mán ríót, meg olyan szaladós kissünt?
  • Elvis
    #470
    Hát figyuzz nexus öcsém (mert ugye szólíthatlak így?)

    Ha lenne elég időm, akkor csak hobbi szinten is kipróbálnám, de mivel nincs... Ahhoz meg, hogy komolyan nyomja az ember a konzolra játékfejlesztést egy viszonylag nagy és hozzáértő csapatot kell összeverbuválnia, rettentő sok pénzzel és/vagy kapcsolati tőkével kell rendelkeznie. Sajnos se konzolos csapat se hatalmas tőke sem pedig kapcsolat kiadókkal nincs. Amúgy a játékfejlesztés nagyon érdekel, ezért alapítottam a második cégemet, ami kifejezetten játékokat fejleszt. Csak egy sokkal egyszerűbb platformra, PDA-kra :)
  • NEXUS6
    #469
    Oszt mondd csak Elvisz fiam, mer ugyi szólíthatlak így?

    Oszt fejlesztenél-e arra a fáintos újj masinériára, amivel ezek a gigázók(lásd cím) a jónépet riogassák?
  • NEXUS6
    #468
    Nem feltétlenül rád gondoltam. De én amúgy már marhára unom eszt a varez témát, nem lapozhatnánk?
  • Elvis
    #467
    Nagyon sokat képzelsz magadról, hogyha azt hiszed, hogy bármennyi energiát is fektetnék abba, hogy téged baszogassalak...
  • NEXUS6
    #466
    Jó érv! Gratula!

    Aztán csak próbáljunk megszabadulni, a hozzátok hasonló mókáskedvű fiúktól nem igaz? ;))

    Nice try!!!
  • Elvis
    #465
    nexus, próféta... ha szerintetek ennyire legális dolog a warez, akkor írjátok már meg a neveteket címeteket, hisz nincs semmi félnivalótok...
  • NEXUS6
    #464
    Móka miki!

    "Mellesleg a játékok nagy részéről nem is tudnál, hogy létezik. Egy sw fejlesztő csapatnak ugyanis ritkán lenne annyi pénze, hogy a fejlesztési költségek kinyögése után még dollármilliókat költsön a kampányra, aztán meg lesz, ami lesz"

    Ilyet azért az internet korában kijelenteni egy picinyt túlzásnak tűni. Amúgy érdekes módon nálam egyetlen kiadó sem csengetett, hogy vegyek már egy raklap lara kroftot. Viszont vannak mindenféle újságok (biztos láttál már ilyet, bizonyos mértékig hasonlítanak a dörmögő dömötörhöz, meg a pajtás újsághoz, de vannak elektónikusak is. Főleg ez utóbbiakra jellemző, hogy mindenféle modokról, sárvár cuccokról meg miegymásról azért adnak némi infót.
    Ha valamit nem tudsz nyugodtan kérdezz!
  • Elvis
    #444
    Az, hogyha nem másolnád le, akkor lehet, hogy megvennéd... illetve, hogy sokan, akiknek futna rá a fizuból, de olyan "törvénytisztelőek" mint te, csak azért nem veszik meg, mert van ingyen is. szimplán ennyi fáj nekem benne.
  • NEXUS6
    #442
    Elviszem!

    "Nyilván nem. Szimplán nem kell megvenni a drága játékot, hanem freeware-el, meg régebbi olcsó játékokkal kell játszani.
    Ha ez mégsem működik, akkor valószínűleg a kisebbség próbál meg változtatni a dolgok folyásán és ez valószínüleg nem fog menni"

    Neked mint eladónak, mond már meg mi a kűlönbság a között, hogy szimplán nem veszem meg, illetve nem veszem meg és lemásolom?

    A második részét meg megint nem értettem!

  • Elvis
    #441
    "Es vegso soron a kiadok is szivnanak, mert aki nem ismeri meg a termekuket, az hasznalni se fogja, igy vasarolni se."

    Ebben az egyben kicsit egyetértek veled. Amúgy pl photoshop-ra vannak nagyon jó és olcsó alternatívák! (mondjuk a photosop a legjobb én is azt használom, legálisan!)

    A visual studio meg nem egy olyan hűde bonyolult szoftver, hogy ne lehetne minimális tapasztalattal és programozói tudással simán elsajátítani pár nap alatt. Mert lássuk be, bármilyen programozási nyelvet nyomsz, ahhoz találni fogsz ingyenes (vagy nagyonolcsó) feljesztői környezetet is, és az, hogy tudsz e programozni pl C++ basic C# Java vagy akármilyen nyelven, az nem az GUI-n múlik.

    Amúgy, ha jól sejtem, ilyen termékeknél, mint photoshop, visual studio, nincsenek jelen a sokat szidott kiadók, hanem maguk a gyártók terjesztik a szoftvert (MS, Adobe, stb)
  • Elvis
    #440
    "Es annyiert is adod amennyiert igenylik?"
    igen. nem is a saját szoftverem miatt sírok.

    "olyan nagy árat szabok, amekkorát akarok. Ez a piacgazdaság!" - max belebukok. Ha nem akarok belebukni, lejjebb viszem az árat. Ez a piacgazdaság. De a lehetőségem megvan, hogy annyit kérjek a termékemért, amennyit akarok, és ebbe nincs beleszólása senkinek sem!

    "...Elsa Gladiac..." Sajnos nem, nem vagyok járatos a videokártya (és általában a hw) témában. A trendek alapján írtam, amit írtam, hogy egy GF2mx400 most már potom áron kapható, néhány éve meg sokszorosa volt az ára, de mondhattam volna bármilyen hardvert, ugyanígy igaz mindre.

    "Hanem mi? Ehsegsztrajk?"
    Nyilván nem. Szimplán nem kell megvenni a drága játékot, hanem freeware-el, meg régebbi olcsó játékokkal kell játszani.
    Ha ez mégsem működik, akkor valószínűleg a kisebbség próbál meg változtatni a dolgok folyásán és ez valószínüleg nem fog menni.
  • Elvis
    #436
    Az Unreal Tournament - vagy bármi egyéb játék - viszont megintcsak nem szükséges az életbenmaradáshoz... mégis a warezpártiak (főleg az ezen a fórumon írkálók között) "másolt CD-k" polcain a játékok dominálnak.

    "a szoftverek naprakesz ismerete viszont igen" Ha ebből élsz, akkor vedd meg, amit használsz. Ha tényleg csak megismerni szeretnéd, akkor azért nagyon sok programból van demo vagy "2hét múlva lejár" verzió. Ha meg nincs, az szívás...
  • NEXUS6
    #434
    "Szerintem rajtad kívül mindenki megértette, hogy mit is értek azon, hogy "egyedül vagyok a piacon",...."

    Ez komoly és tényleg nem elirás?

    Mert akkor tényleg nem értem! Elmagyaráznád?
  • Elvis
    #427
    Nexus6:
    Szerintem rajtad kívül mindenki megértette, hogy mit is értek azon, hogy "egyedül vagyok a piacon", sőt szerintem te is csak direkt értetted félre. A megnevezett uriembereket tényleg nem ismerem, sosem volt a kedvencem a közgazdaságtan, és nem is olyan egyetemre jártam, ahol ez lett volna a lényeg.

    Nem, sajnos nem sikerült eltalálnod, hogy mivel foglalkozom :)
    Mivel nem túl nagy cégről van szó, így feladataim a cégvezetés mellett kiterjednek a humánerőforrásmenedzsmentre (meghallgatom a jelentkezőket) illetve a programozásra. Mint fejlesztési igazgató, ezek a munkakörök amik rám jutnak. (hogy (az árképzésen kívül) nem foglalkozom a pénzüggyel ebben az egyben igazad volt)
    Amúgy gratulálok a szociográfiádhoz, ilyen kevés információn keresztül, ami egy ilyen fórumon átmegy (tudod, internetes közösség... névtelenség, arctalanság és beszélgetés szigorúan egy - azaz 1 - témáról), igen szépen vezetted le, hogy milyen is lehetek, de sajnos tévedtél és igencsak sok hibás következtetésre jutottál. :)

    Amúgy ma itthon lebzselek, így könnyű a helyzetem az egész napos fórumozgatással.
  • NEXUS6
    #420
    Elviszem, édes egy magom!

    Hát nagyszerű dolgokat mondottál itten, tudod-e, szinte szóhoz sem jutottam.

    De szereintem még mindig ez a legszebb, és ezt NANCSI is észre vette: "Olyat fejlesztek, amire igény van, és ha én vagyok az egyedüli az adott piacon, vagy a piac megengedi a magas árat, akkor olyan nagy árat szabok, amekkorát akarok. Ez a piacgazdaság!"

    Nos hát igen; Smith bácsi, meg Ricardo bácsi, akiket te nyilvánvalóan nem ismersz, még a sok szereplős, szabadversenyes piacról irogatott. Aztán jőtt Nash bácsi a "csodálatos elméjével" és a kevés szereplős piacokról gondolkodott, amiért aztán Nobel-dijat is kapott szegény.

    Na de, na de... ez hihetetlen, egy szereplős piac, nahát ez igazán szép volt!!! ;))

    Nos, azt nem vonom kétségbe, hogy a cég aminél dolgozol akár még profitot is termelhet. A fentiek alapján viszont az is kiderült, hogy nem a gazdasági/pénzügyi, empátiás érzéked hiánya miatt pedig valószinűleg nem is a személyzeti (bocs, humán erőforrás) részlegen vagy. Naphosszat csak fórumozgatsz itten, ezek szerint nem is programozó vagy, hiszen azok mást csinálnak ilyenkor (vagy programoznak, vagy alszanak, esetleg buliznak).
    Abból, hogy ilyen sok mindenhez értesz és meglehetős szabad idővel is rendelkezel arra kővetkeztettem, hogy valami marketing mágus, vagy pr menedzser lehetsz.

    Eltaláltam?

  • Elvis
    #417
    A demokráciában szabják meg akkor a többségben levők, hogy ezentúl csak a misszionárius póz engedélyezett, és a fellatio meg tilos, mert többen vagyunk és azt mondjuk? Ha ez lenne a demokrácia akkor én kihagynám. Szerencsére nem ez. A közös ügyek eldöntése legyen közös, ez a demokrácia. És az, hogy egy program mennyibe kerül az kizárólag a készítőjének az ügye. Ha már a plebs (és azon keresztül a kormány) szabja meg a szoftver árakat, akkor az már kommunizmus. Na akkor most mondj nekem egy kommunista államot, ahol ejjde nagy a demokrácia!

    jobb lenne utánajárni a dolgoknak, de legalább utánagondolni, mielőtt beszélgetni akarsz a témában.

    Leszarom a globális egyenlőséget... itt a warezről beszélgetünk, nem afrika nyomoráról barátom!
    (Természetesen nem szarom le, de hogy semmiképpen sem kapcsolódik a témához, az 100)
    Amúgy majd ha látom, hogy elmész és konkrétan segítesz a bajbajutottakon a világ másik oldalán, akkor elismerem, hogy van valami abban amit mondasz. Amíg otthonról nyomod Dart Vader nick-kel a PCd elől a warez-t és játszol munka helyett, addig ez is csak üres fecsegés, hogy " globális az esélyegyenlőség"...
  • hzx
    #416
    Bocs, még valami. Az, hogy megveszed-e a doom3-at vagy a half-life kettőt, csak és kizárólag rajtad múlik. Ezen a _rajtad_ szón Téged, a Darth Vader nick alatt internetező személyt értem. Te itt vagy, van lehetőséged, illetőleg ha dolgozol érte, pénzed megvenni a játékot. Nem kell más problémákat felhozni annak palástolására, hogy ha ellopod ezeket a játékokat.
  • hzx
    #415
    Valóban nincs globális esélyegyenlőség. Ahogy például van környezetszennyezés is, illetőleg a még mindig nem tudták megtalálni a rák ellenszerét. Vannak rossz dolgok a bolygón, de mi köze mindennek a videojátékokhoz?
  • hzx
    #414
    Hopp, Vader úr, ez még véletlenül sem így van. Honnan veszel ilyen hülyeségeket? Mindenkinek joga van beleszólni a _közösség_ dolgaiba, de semmiképpen sem az egyénekébe, sőt, az egyéni privát szférát maga az állam is védi attól, hogy bárki beleszólhasson. Az, hogy bárki mennyiért adja az általa írt játékprogramot, ahhoz az égvilágon senkinek semmi közze. Ha megveszik, bejött, ha nem , akkor bukta. Ez a te közzösség érdeke szöveged pedig kísértetiesen hasonlít arra, amit az elmúlt negyven évben hallhattunk gyakran :(
  • hzx
    #411
    Darth Vader, már nem haragudj, de ha te úgy gondolod, hogy azzal, hogy lopod a szoftvert, hozzájárulsz ahhoz, hogy a világban fölszámolódjon az éhezés, illetve hogy ha én nem lopom, azzal pedig hozzájárulok a növekedéséhez, akkor te, finoman szólva, igencsak el vagy tévedve a világ dolgait illetően. Az, hogy megveszed-e a doom3-at vagy a half-life kettőt, csak és kizárólag rajtad múlik. Ha nem tetszik, leszarod, ha tetszik, gyűjtesz rá, majd megveszed. Ennyi.
  • Elvis
    #410
    Akkor mielőtt a szóhasználatomat bírálnád, ami eddig egy kivételes esettől eltekintve viszonylag magas szinten volt, kérlek válaszolj a kérdésemre: hány olyan játékot vettél meg, amit miután letöltöttél és kipróbáltad, jónak itéltél és végigjátszottad? Mert ha egyet sem (amit nagyon valószínüsítek), akkor tartom a kijelentésemet, hogy az érvelésed, hogy a játékok 90%-a idézem: "minősíthetetlen szar" és ezért nem veszel játékot, már bocsánat, de trágár szóhasználattal élve: lófaszt sem ér! De igazad van, mondhattam volna szebben is: semmi, nulla, zéró, átgondolatlan és értelmetlen indokkeresés a lopás legalizálására, stb... nyugodtan válaszd ki amelyiket csak szeretnéd.
    Ha az előbb megbántottalak volna, akkor bocsáss meg nekem kérlek!
  • Elvis
    #408
    De kérlekszépen a demokráciában az a szép, hogy mindenki azt csinál amit akar, egészen addig, amíg ezzel nem sért senkit sem.

    Mi lenne, ha megcsinálnám az év legtutibb játékát pl doom8, és 50.000ért adnám, mert ahhoz van kedvem... megtehetem? meg. miért ne tehetném? beszólnál nekem, hogy miért ilyen drága? nagyon tudlak sajnálni, nem érdekel. Én a te érdekeidet azzal, hogy 50.000ért adom a játékot nem sértem, ha jól gondolom, és neked semmi beleszólásod sincs abba, hogy én a doom 8-at mennyért adom... Lehet hogy ott sóvárognál a boltok kirakata előtt és néznéd, ahogy a milliomoscsemeték tucatokat vásárolnak a doom8ból, de ezen lelki traumád nem képezheti alapját egy piaci szemlélet megváltoztatásának. Ha meg a játékom bebukik mert túl drága, az meg egyedül az én bajom! És még ez sem jogosít senkit arra, hogy lopja a szoftvert.
  • hzx
    #400
    Azért 2 dolgot ne felejtsünk el. Egyrészt a játék (és sok esetben maga a szoftver is) luxuscikk. Nem kell az életben maradáshoz, de még a szórakozáshoz sem, mert annak sok más egyéb módja is van. Ezekután egy fejlesztő leül játékot csinálni, és azt mondja, hogy ebből a projektből én ennyi és ennyi hasznot akarok. Ez lehet 10 forint is, meg 5 millió dollár. Megcsinálja, eladja. Te dönthetsz: megveszed vagy sem. De nem lophatod el azért, mert szerinted a fejlesztő túl sok hasznot remél rajta. A luxuscikkeknél ez nem így működik. És főleg nem úgy, hogy ha szar a tejtermelőknek, akkor legyen szar a játékkészítőknek is. Dániában jól megy a tejipar, lehet onnan példát venni.

    Más. Aki a kiadókat szidja, szerintem a legelemibb formában sincs tisztában a játékipar működésével. Egy mai játék elkészítése olyan, mint a vasútépítés. Senki nem fog bele, hogy majd csináljuk 10 méterenként, arra várjuk az utasokat, majd a bejövő pénzből tovább fejlesztünk. A dolgok úgy mennek, hogy felveszenk százmilliárd hitelt, megépítik a sínt a kontinens egyik feléből a másikig, felpakolják vonatokkal, és majd 100 év alatt behozza az árát, miközben minden jegy árának a fele a hiteltörlesztés meg a kamat. A fejlesztőknek nincs pénze arra, hogy teljes egészében finanszírozzák egy AAA kategóriás játék elkészítését. Még a GBA-n sincs, pedig ott nincs motion capture meg 3d engine és hasonló nyalánkságok. A kiadó itt a bank, aki megfinanszírozza a fejlesztést, és a befektetett tőke reményében hasznot remél. Ha nem térülne meg a pénz, nem fektetne be. Persze, lehet anyázni őket, mert sokat akarnak. Pontosan úgy, ahogyan a bankokat is. Csak éppen egy dolog legitimálja őket: ha nem lennének, még mindig a garázsfejlesztők idejét élnénk, ahol persze lennének játékok, csak éppen Keen Commander, Block-Out és hasonló shareware csodák.

    Más. Már bocs, de az, hogy egy játék valakinek nem jön be, az hol érdekel bárkit is? A szubjektív elemekre nem lehet üzletet alapozni. Ami szerinted valami szar, az lehet hogy egy csomó másik embernek bejön. Az, hogy rosszul választottál, bocsi, az a te hibád.

    Sky: teljes mértékben egyetértek. Ha Karcsika lemásol havi 15 játékot, és játszik 1 órát velük darabonként, az senkit sem érdekel. Az a legdurvább, ha valakinek tényleg tetszik egy játék, és meg is tudná venni, de mégsem teszi, mert "kibaszottkiadókdegecidögöljönmegmind". Ez a legalja.
  • Zsoccc
    #399
    Miért baj az ha a konzolos tábor össze tud tartani és nem egymást szidja egyfojtában.
    hzx pl. PS2vel nyomul én X-el mégis jókat szoktunk dumálni és nem szidjuk egymás gépét. Vagy csak ritkán. :))
  • Elvis
    #396
    A tejtermelőket belekeverni a dologba elég furcsa. :) nagyon sajnálom a tejtermelőket, hogy nem tudják kigazdálkodni a nyereséget, de ilyen a piac.

    "Annak viszont tényleg utána lehetne nézni, hogy minősíthetetlen szarokat van-e joga árulni ezeknek a cégeknek"
    Van joguk. ha megveszed a szar játékot, az a te bajod, nem érdekel senkit, csak a kiadó örül, hogy megint ráakadt egy balekra. Nekem egyébként még az sem baj, hogyha letöltöd a játékot és kipróbálod, de ezután ha megtetszik és végigjáccod akkor menj be a boltba és vásárold meg! (Megteszed? Te biztosan nem, úgyhogy az egész érvelésed lófaszt sem ér!)
  • Elvis
    #395
    Ollie: tőlem aztán warezolj nyugodtan. Hogy is hívnak, hol is laksz?
  • Elvis
    #394
    "Jó, szabj. De ne sírj, hogy veszteséges a project, hanem ebben az esetben halj éhen, mert ez piacgazdaság."
    Az én projektjeim nem veszteségesek, én nem sírok. Amúgy a az, hogy 56M, az nagyon szerény kalkuláció 12 emberre. Mert nem számoltad, hogy van irodabérlet, rezsi, fejlesztőeszközök és a fizetés, ami így már simán eleszi a 400k/fő/hó összeget.

    "Ha gazdag gyerek nagyon tenyérbemászó, a nép fellógatja, és elveszi a kiflire valóját. Ez meg a demokrácia, ami a többség érdekét képviseli. Széllel szemben..., ugye tudod?"
    Tévedsz, ez az, amit úgy hívnak, hogy kommunizmus.

    Lesajnálom a havi 2m-t kereső haverodat, hogy warezol... ez így már nagyon gáz...

    A konstrukción tényleg lehetne javítani, de te mondtad, hogy van demo verzió, stb. Konzolon nagy divat a játék kölcsönzés is, úgyhogy ha tényleg ki akarod próbálni a játékot vásárlás előtt, akkor ezt töredékösszegért meg is teheted. Illetve vannak a független magazinok értékelései is, amiket érdemes olvasgatni.
  • Zsoccc
    #390
    Légyszi kukkantsd már meg, hogy most mennyi és, hogy a dvd-n mi van. Köszi
  • hzx
    #389
    Zsoccc: de láttam! Voltam egy boltban, ahol ment egy X, azaz láttam már működés közben!!! :) De igazad van, nem tudom összehasonlítani az X-es játékokkal. Nem is komolyan írtam.

    Xbox: huh, ha jól emlékszem, 3 és fél ezer körül. Max. 4e. De ha nagyon komolyan érdekel, hazafelé menet megnézem.
  • Zsoccc
    #387
    hzx: nem tudod, hogy most mennyi az Offical Xbox magazin?
  • Elvis
    #384
    Nancsi:
    "Fejlesszen olyat, annyiért, azoknak; amiért, amennyit, akik hajlandóak fizetni." - Olyat fejlesztek, amire igény van, és ha én vagyok az egyedüli az adott piacon, vagy a piac megengedi a magas árat, akkor olyan nagy árat szabok, amekkorát akarok. Ez a piacgazdaság!

    Ha a kifli 1500 lenne nyilván senki sem venne kiflit csak zsömlét, vagy 2 hónapos leértékelt szárazkiflit. De ha a gazdaggyerek mégis hotdog-ra vágyna, akkor venne kiflit drágán. És a kinyílna a bicska a zsebedben, te is mehetnél börtönbe jól.

    "Azt mondod, hogy a magyar paraszt vagy bemegy a boltba, és otthagy a fizetéséhez képest egy jelentős összeget..."
    Azt mondom, hogy menjen be a boltba, vegyen 3 éves játékot, vagy shareware freeware cuccokat szerezzen be és azokkal jáccon, ne az újdonságokkal, amik éppen drágák.

    Az éppen aktuális videokártyák is kb 8x-10x annyiba kerülnek, mint az egy-két évvel korábbi, de még szerintem teljesen jó darabok, mégsem lopkodja őket senki.

    A reklámos játék jó. Senki sem mondta, hogy nem jó... a fejlesztőket megfizeti a szponzorcég, akkor lehet ingyenes is a játék. Egy szóval sem mondtam, hogy mindenért pénzt kell kérni. Csak azt, hogy amiért valaki pénzt kér (mert ő csinálta és az övé!!!), azért meg kell adni a pénzt, és nem lehet rámondani, hogy túl drága, nem veszem meg, hanem inkább ellopom...

    Nem mondom, hogy nem lehet bírálni, kritizálni a kiadók és a kereskedők hozzáállását és haszonvágyát - kurva sokat keresnek, nyilvánvaló - de nem gondolom, hogy erre a warez lenne a helyes válasz.
  • Elvis
    #382
    http://gamesradar.msn.co.uk/popup.asp?pagetype=6&articleid=65711&imageid=45332&_subsectionid=159
    PGR2 első ingame képek. Ugyan a játék még messze nem jelent meg, ígyhát kicsit elméleti a diskurzus, de azért a képeket érdemes megnézni.
  • Zsoccc
    #381
    Talán azért nem tünik neki valós autóknak mert nem valós autók de ettől még sokkal részletessebek mint a GT3 valós autói. Ne forgasd ki a szavakat.
  • Zsoccc
    #378
    De ugye ezt azért te se gondolod komolyan, hogy a GT3 grafikailag ver mindent. Hangsúlyozom a grafikát. Játékmenetben elismerem, hogy még mindig a legjobb.
  • Zsoccc
    #376
    Na, hogy pontot tegyünk a végére megkérdezek 1 576-ost és 1 Mp-st ebben a témában.
  • Zsoccc
    #374
    Jaj már hzx ne kezd már te is. Ne csináljátok már, hogy a GT3 mindent ver grafikában. Mert ez közel se igaz. hzx te meg főleg ne csináld mert tudom, hogy még működés közben nem is láttál Xboxot. Szóval hzx irgum-burgum lesz ha itt kelted a feszültséget. :)))
  • hzx
    #373
    Ismerem én a fajtátokat, irgumburgum, egész nap csak Xbox-os IRC csatornákon lebzseltek, Xbox-os honlapot készítetek ahelyett, hogy értéket termelnétek, és azt hiszitek, hogy a fekete dobozos PC váltotta meg a világot :)))

    Szóval komolyan: Zsoccc - azért ugye elhiszed, hogy a GT3 tájai is fotók alapján készültek, nem? :) Szóval ez nem jó érv a PGR mellett.
  • Zsoccc
    #372
    Mondjuk a PGR tájai sokkal szebbek, mert azok tényleg fotók alapján készültek. A kocsik meg több polygonból állnak és részletesebbek.
  • Elvis
    #371
    Próbáltad őket, vagy csak úgy mondod - esetleg screenshotok alapján?