• Elvis
    #200
    "Nem biztos hogy az 50Hz-en villodzo interlade tv kep bamulasa egeszsegesebb akar 2-3-4 meterrol is, mint 1 monitor 100+ HZ-en, 40 centirol." nem biztos, de valószínű, hogy egészségesebb... az meg, hogy kényelmesebb, az tutiziher!

    ""nem egy billentyűzet mellett kell nyomorogni ketten, hanem két kontrollerrel két fotelból"
    Ez mar PCn se divat regota, teljesen kiszoritotta a LAN, net."
    Kiszorította, mert rájöttek az emberek, hogy az egy gépen két játékos megoldás PC-n szimplán szar. Konzolon meg két külön fotelben ülve egymáson röhögve pizzát zabálva baromi nagy móka!

    Munkalehetőség... (érdekes, hogy erről beszélgetünk ezen a fórumon)
    "De ha nincs gyakorlatod, meg se kerdezik hogy mit tudsz." Mint említettem én most vettem fel két embert. És megkérdeztem mit tud. Nem veszek fel senkit, azért mert itt meg ott dolgozott. Két dolog érdekel mit tud, és emberileg milyen csávó akit felveszek dolgozni. Ha kezdő az sem zavar, ha okos és normális. Persze tudom, hogy ez nem mérvadó, de azért csak nem ez az egyetlen ilyen cég... (és biztosan nem ez, mert korábban voltam én is alkalmazott és kezdőként is el tudtam helyezkedni protekció nélkül, jó helyen, jó pénzért)