• hzx
    #156
    Ja, én láma például nemsokára veszek egy PS2 network adaptert, amin lanon és interneten is tudok játszani. De ha nem kapnék, összedobjuk a gépeket iLink kábellel, és egymás ellen nyomjuk a GT3-t. Ha ez esetleg nem jönne össze, akkor USB kábellel csinálunk kapcsolatot hasonló célból. Szóval van itt lehetőség. Ha pedig az X és a PC kapcsolatánál tartunk, akkor az az országos lamer, aki közvetlen köti az Xbox-át a szélessávra, mert akkor a szolgáltató az X NIC MAC address-ét lockolja be, azaz agyő böngészés. Aki kicsit gondolkodik, az beköti a PC-jét, csinál egy NAT-ot, és arról nyomul a konzoljával. Nem logikus?

    A játékokról. Örülök, hogy neked az FPS és az RTS jön be. Nekem nem, és valahogy az emberek legnagyobb részének sem. Lehet, hogy neked sem esne jól, ha azt írnám, hogy az FPS fanok töketlen lepusztult elhízott figurák, CS pólóban, akik csak a nyálukat csorgatják a csajokra a plázában. Nincs igazam? A játék pedig nem arról szól, hogy ki a jó player, vagy ki nem az, hanem arról, hogy aki játszik, jól érezze magát.

    Davidus: ja, én is csak eredeti játékokkal nyomom. Ennyire hihetetlen?