• Elvis
    #145
    Szerintem azért attól nem kell tartani, hogy akinek egy (1) konzolja van (vagy akár egy PC-je), annak nem jut ki a jóból. Persze természetes, hogy megjelennek xbox, ps2, gc, vagy akár PC exkluzív játékok, de mindíg is lesz elég játék mindegyikre külön külön is. Személy szerint én nagyon sajnálom, hogy XBoxon nincs GTA (ugyan úgy néz ki, hogy hamarosan lesz) de ezért még eszembe sem jutott, hogy vegyek egy PS2-t is. Alapjában rombolta volna a nappalim vizuális harmóniáját. :) (nem a PS2, hanem, hogy 2 db konzol, összesen akkor már 4 darab irányítóval... káosz... ;)) Mindazonáltal nem hiszem, hogy bárkinek is égető szüksége lehet 2-3 konzolra, mikor egyre is annyi jó játék jelenik meg, hogy csak azok tudnak minddel behatóbban foglalkozni, akiknek semmi más dolguk sincs az életben ;) Szóval emiatt én nem aggódok, hogy nem tudok minden jó játékkal játszani... hiszen amúgy sem tudnék :)

    A gazdasági érdekeknek pedig érdemesebb behódolni, mint szembeszállni velük, mert ha ellenállsz, azon csak bukhatsz, míg ha kihasználod a gazdasági érdekek jól felismerhető széljárását, akkor még jól is járhatsz! :)