HASZNÁLD A SPOILER TAG -et, vagy megjelölést!
Más is szeretné megnézni a filmet, anélkül, hogy tisztába legyen előre minden jelenettel, köszi!

  • REALista
    #162
    Na én is megnéztem és azt kell mondjam hogy kicsit csalodott vagyok.Iniana Jones fan-ként elég nagyok voltak az elvárásaim talán ez is az oka csalodottságomnak.Kiskoromban szinte minden héten megnéztem a részeket videon olyan szinkronnal ahol végig egy ember mondta a szöveget ráadásul elég monoton hangon ha jól emlékszem de szerencsére lehetett hallani az angol szöveget is.:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Igazság szerint nem volt rossz film de sokkal jobb is lehetett volna.Az első egy óra szerintem zseniális.Tökéletes felvezetés,jó poénok és jelentek,utalások az előző részekre,nagyon szép helyszinek stb.Szóval tökéletes Indí hangulat.Harisson Ford remekül hozza Indiana Jones karaktert még így 65 évesen is egyáltalán nem izzadságszagúak az akciójelenetek pedig ettől egy kicsit tartottam.Aztán a film közepénél a Jungeles résznél jött LaBeouf tarzanos jelenete ami számomra nagyon béna volt és kicsit komolytalanná tette a filmet és sajnos innentől kezdve egyre több ilyen rész volt.Gondolok itt például a hangyás vagy a vízbe ugrató autó megakad a fán majd szépen landol a vízben majd a visszacsapodó faág lelök pár embert jelenetre.Valahogy az ember nem érzi át a helyzetek komolyságát mert tudja hogy a szereplők úgyis sérthetetlenek.Szerintem ha ezeket a kicsit gyerekes jeleneteket kihagyták volna egy igen ütös film lehetet volna főleg Indy rajongóknak.Egyébként nekem ez az Földönkivülis történet sem igazán jött be nem értem miért kellett ezt minden áron eröltetnie Spielbergnek.Na mindegy végülis nézhető a film de azért az biztos hogy kicsit csalódott vagyok de azért várom a folytatást...:)