http://www.hegyaljafestival.hu/
  • mukika
    #301
    (Y)

    na tegnap délután 5 fele értem haza és most már beszéd képes állapotban vagyok. 14 óra alvás kellet. :)

    szervezés az szar... leértünk szerdán 13 óra fele és csak egy pénztár van. szal 1,5-2 óra sorban állás még azoknak is akik elővételben megveszik a jegyet??? :( ez a motozás sem tetszett, örökké motoztak. :( másik, meg a tarlón lévő kempingünk, mert ugye a Tisza kempingbe nem jutott már szerdán hely. báh...

    amúgy jó volt. minden nap full K.O. a bor finom volt. :) nem voltam sok koncerten, de amikre elmentem azok tetszettek, és most harci sebeimet viselem felső testemen. Motörhead nagyon tetszett. a koncert elején akkora zúzás volt elől, hogy még a nadrágom is leesett... másik gatyám, illetve cipőm már Replikán leszakadt rólam. :p

    ha jövőre is lesz valami külföldi együttes, akkor ott a helyem, de már akkor 0. napon, mert ez így nem jó, hogy lefeküdtünk minden nap 3-4-5 fele hajnalban, és hajnali 8-9kor olyan meleg volt a sátorban, hogy muszáj voltunk a városba menekülni inni. :p mert ugyebár a Hegyalja kemping nem híres az árnyékot adó fákról, csak a traktor keréknyomról, illetve a sátort kiszúró nád csonkokról...