374
http://www.hegyaljafestival.hu/
  • mukika
    #334
    idén Caliban OMG!!!!
  • smv
    #333
    A 2007-es feszt fotói napi beszámolókkal már fel is kerültek a Verse.hu -ra.

    Fotók linje: http://verse.hu/index.php?v=galeria
    Napi beszámolók pedig a főoldalon.
  • mukika
    #332
    szvsz idén lesz először.
  • Lullaby
    #331
    nekem sem rémlik.
  • The Garrett
    #330
    na má csak 2 napot kell aludni

    btw ez a Red Beach Boutique sátor eddigis volt? ha igen akkor hol? mert itt eleg jo zene lesz napkozbe, de nem emlekszem rá hogy elozo evekbe lett volna Oo
  • Lteebee
    #329
    Prodigy engem is érdekel.
    Kornt soha nem is hallgattam, de egy rossz sztorit hallottam róluk.
  • PíszLávJuniti
    #328
    Volt se rossz Kornnal és Prodigyivel.
  • PíszLávJuniti
    #327
    pár éve voltak mezőcsáton egy kis fesztiválon, de nem hallottam jókat onnan róluk.
    szerintem már felejtősek, az új énekes nem az igazi.
  • Ben C
    #326
    pendulum. subscribe. ottleszek. :)
  • Lteebee
    #325
    Engem az idei nem fog meg annyira.

    Balatone bejövősebb, meg Zamárdi, meg GluGlu is.
  • mukika
    #324
    van részletes (még néhol üres) program.

    Bloodhound Gang is lesz.

    #323 lesznek régi számok természetesen...
  • Lteebee
    #323
    Akkor a regi szamokat sem nyomjak majd?
  • cenobite
    #322
    Már nem. Most így állnak: Andreas Kisser, Derrick Green, Jean Dolabella, Paulo Jr.

    Szóval a régi felállásból csak Andreas és Paulo van. Bár rebesgették, hogy újra összeáll a "régi" Sepu, de sztem ez kacsa. (sajnos)
  • Lteebee
    #321
    Max ees Igor van meeg?
  • Bodom
    #320
    Ahh Sepultura meg Pendulum kurrrvajólesz
  • The Garrett
    #319
    HAt a jo oreg hegyaljan tuti lesz =))))) ( legalább 1 )
  • magus
    #318
    pedig a pesti bulijok fergeteges volt

    csak rengetegen voltak : /

    viszont nem volt betévedt részeg metálarc : D
  • The Garrett
    #317
    3 embert brazilnak ir a honlapjuk

    [most csekkolta azert tudja]
  • Match
    #316
    A sepuból most kik a brazilok?
  • Lteebee
    #315
    Sepultura!!!!!!!!!!
    Beszarás!
  • The Garrett
    #314
    Pendulum!!!!!!ÁÁÁÁÁHYPEHYPEHYPEHYPEHYPE

    Fu bazz titokban remenykedtem hogy ha mar kihagytam nemregen a pesti koncertet, akkor nyáron majd jonnek valahova játszani. és igenigenigen! :D

    Asszem az idei hegyalját nem hagyom ki.

  • gnar killer
    #313
    hmm
  • mukika
    #312
    "2007. április 2. - Az első visszaigazolt fellépők színes kínálatot jeleznek Hegyalján: a thrash metal évtizedes ikonjai, a drum and bass mai legjobbjai, az európai városi roma zene jelesei egyaránt fellépnek az idei Hegyalja Fesztiválon. Többek közt: a brazil-amerikai Sepultura, a brit Banco de Gaia, az ausztrál-brit Pendulum & Mc Verse, a holland Noisia és az osztrák Deladap. Ők az első biztosan fellépő külföldi sztárok, természetesen mellettük a hazai élvonal is képviselteti magát, mint ahogy a fiatal tehetségek is fellépési lehetőséghez jutnak." - hm.
  • szacsi
    #311
    nátom, jobb szélen, hátul álltunk és a többi koncerthez képest egész tűrhető volt
  • rezsofiz
    #310
    én a tankcsapda alatt alig hallottam cseresznyét : o sztem nagyon eltolták. a viván nagyon tré volt a hangzás szvsz
  • rezsofiz
    #309
    de ott csak emberekről vannak képek -.- engem koncertekről érdekelnének
  • szacsi
    #308
    hm. megvolt. mi 0. napon mentünk, délig árnyékos helyünk volt.
    ismerősökkel sátraztunk, az egyetlen mögöttünk lévő idegen sátorral azonban így is szívtunk, 3. napon már alig állt a sajátunk, mert kilopkodták a leszúró cölöpöket.
    végre változott a házirend, bevihettünk másfeles ásványvizet, stb. valtonék nem voltak bunkók. velünk.
    a hangosítás szvsz szar volt, egyedül a tcs szólt jól, a többi koncert (motörhead is) el lett baszva. recsegett, volt akinek fájt tőle a feje... kurvára vártam a wmd koncertet, ennek ellenére a hátsó sorokban élvezhetetlen volt.
    hm. a közeli coopban minden 40-50 forinttal drágább volt, mint az 1km-re levő cél-ban.
    szerintem a szervezők nem készültek erre a tömegre, a büféknél folyamatosan sorban állás volt, amikor mi kértünk, 3szor azért kellett várni, mert kiürült a hordó.

    deazé' jó volt, jövőre is ott leszünk tán.

    jaés a belga az..az...fájt.
  • cenobite
    #307
    http://www.szon.hu/

    Itt le kell egy kicsit görgetni és van néhány galéria hegyalja kép. (Jobb oldalon lent körül...)
  • gnar killer
    #306
    mi 0. napon mentünk és volt jó helyünk, semmi sor, semmi motozás, akár egy kardot is bevihettél volna... :D
    koncertek jók voltak, még a Belga is
    egyedül az a baszott meleg nem kellett volna, szar volt arra kelni hogy rohadok :C
  • sz4bolcs
    #305
    én Rockmaratonon voltam Pécsett..
    de lett volna kedvem hegyaljához is
  • Lteebee
    #304
    A pénztár: szigetnél 5-10-szer ennyi pénztár van, mégis mindig többet kellett várni, még VIP hetijegyre is.

    Motozás: minimális kellemetlenség, gyorsan haladt és a kidobók nem voltak gázosak - egyetlenegyszer volt bajom, amikor 20 percet vártunk, hogy bejuthassunk Ferqnastyre.

    A kemping: láttam, semmi árnyék, traktornyom... minden stimmel, sajna.

    Minden koncerten oda lehet férni második sorba.
    Persze nem pogós koncertre gondolok, mert ott nyilván mások a szabályok.

    A hangosítás egész jó volt és amikor Lemmy megkérdezte, hogy mehet-e hangosabban, tényleg feltekerték:)

    Pestiekkel szinte nem is találkoztam, balhét nem láttam, a helyiek kedvesek, értékelik a pénzt, amit otthagyunk.


    Az egyetlen szar koncert, amit láttam, az a hooligans volt - pedig valaha jók voltak és bírtam őket.
  • rezsofiz
    #303
    ja és valaki tudna valami oldalt mondani ahova vannak feltolva mostani h1aljáról kéjpek? beirtam googlebe dehát a rohattja nem nagyon segítőkész :\
  • rezsofiz
    #302
    yeah -.- kurvajó vót reggel izzadtan büdösen felkelni mert a nap felmelegítette a gecijó sátrat -.- 1ébként koncik faszák vótak yea (H)
    az 1 pénztár dolgot meg én se értem. ha 40.000 embert várnak akko ménem lehet 3 pénztárral csinálni? :\
  • mukika
    #301
    (Y)

    na tegnap délután 5 fele értem haza és most már beszéd képes állapotban vagyok. 14 óra alvás kellet. :)

    szervezés az szar... leértünk szerdán 13 óra fele és csak egy pénztár van. szal 1,5-2 óra sorban állás még azoknak is akik elővételben megveszik a jegyet??? :( ez a motozás sem tetszett, örökké motoztak. :( másik, meg a tarlón lévő kempingünk, mert ugye a Tisza kempingbe nem jutott már szerdán hely. báh...

    amúgy jó volt. minden nap full K.O. a bor finom volt. :) nem voltam sok koncerten, de amikre elmentem azok tetszettek, és most harci sebeimet viselem felső testemen. Motörhead nagyon tetszett. a koncert elején akkora zúzás volt elől, hogy még a nadrágom is leesett... másik gatyám, illetve cipőm már Replikán leszakadt rólam. :p

    ha jövőre is lesz valami külföldi együttes, akkor ott a helyem, de már akkor 0. napon, mert ez így nem jó, hogy lefeküdtünk minden nap 3-4-5 fele hajnalban, és hajnali 8-9kor olyan meleg volt a sátorban, hogy muszáj voltunk a városba menekülni inni. :p mert ugyebár a Hegyalja kemping nem híres az árnyékot adó fákról, csak a traktor keréknyomról, illetve a sátort kiszúró nád csonkokról...
  • React
    #300
    jah, jó volt :D
  • gnar killer
    #299
    jó volt d:
  • Lteebee
    #298
    Én nem úgy vagyok elengedve, hogy bulit csinálhassak esténként a sátramban.
    :P
  • Lteebee
    #297
    A Szigeten az volt a bajom tavalyelőtt(azóta nem volt lehetőségem fesztiválozni), hogy iszonyat meleg volt a sátrakban és semmi friss levegő.
  • The Garrett
    #296
    meg hát mindenki csinálhat a saját sátrában is éjszakai bulit :DDDD
  • The Garrett
    #295
    a jimbeam,multicafe meg a dewalt színpadok a fedettek, ott van reggelig buli általában,
    a multi elég "igényesen" meg van csinálva minden évben, érdemes itt lenni reggelig :)