• Sephi
    #3
    tiszteletem,

    Szal ez a topik azert nylt hogy leiram ide az en macskam Mozes kalandjait.

    Szal tudni kell hogy Mozes meg csak 6 honapos de a Hindu tigris hozza kepest egy nyuzott palota pincsi.

    Kerem en nagymamammal elek egyut (marmint egy lakasba) es ha' a macska imadja otett mert en alig vagyok otthon. Na szal az a dolog lenyege hogy nagyanyam vala szives es elutazott nemetbe mar ket hete es a macska hianyija otet.

    Ez abban nyilvanul meg hogy a macska asziszi magarol hogy o a highlander es mindehova felmaszik. Ez azert erdekes mert ma atment terminatorba mert a fel hazat szijjelszedte bar meg nem torte el nagyanyam vazajat ami egy igen ritka es oreg szekrenyen van rajta.

    Viszont volt szives es az iment dontotte le a Dvd-imet es hat igen ideges lettem tole.

    Az en macskam tud olyat hogy elbujik es lesi a tortenteket majd ha elmegyek mellete nekem tamad. Ez abban nyilvanul meg hogy egyszeruen belem harap vagy egyenesen karmol is. Altalban be szoktam rakni a tuss ala es jol lezuhizom de ettol csak vizes lesz a fel parketta mert megszaritani mar nem tudom sajnos mivel eppelmeju vagyok es nincs kedvem masnap meloba ugy menni hogy kozben mekrdezzek tolem hogy talakoztam e Freddy Krugerrel es ha igen az meg simagatott e a kedves pengejivel.

    Bar hulyesegnek tunik igenis igaz kerem. Az en macskam kicsit eletveszejes.

    Melto bemutatasa a dolognak amaz jelenetet takarja amikor hat felmaszot a cipo polc tetejere es ott figyelt. Tanult ember rogton rajon amarra hogy ha' a cipo polc ugye az ajto mellet all es ha' amikor egy delutan jott a kedves Lujza neni hozzank konyvelni nagyanyam baromsagait az en macskam volt szives en nekiugrott fentrol. A neni ugy volt szives kialtani egyet hogy operett enekes elbujhat de halistennek nem volt semmi baj mert a macska elrohant. Marmint a masik szobaban.

    Az en macskam olyat is tud hogy nekiindul a sozbabol a masijba es kozben fekez a szonyegen amitol az olyan domborlatos lesz es tokjol el lehet benne botlani.

    Meg lyat is tud hogy nem tud lefekezni amikor a marvanyon (vagy mi) -n rohan mert ugye csuszik es akkor neki szokot csuszni a masik vazanak ami a konyha ajto mellet van es abban vannak a esernyok amik kiborulnak (szamszerint 3) es azokban es csodalatosan el lehet botlani.

    Mar azt is tudgya hogy amikor haza jovok a melobol akkor mindig a labam koze rohangal (nem felreerteni pls) es azon is el lehet botlani sot parszor sikerult is.

    Nah folyt. kov.