5730
  • Sephi
    #21
    Szal ha mar itt tartunk akkor kovetkezzek Mozes kalandjai ketto

    Kerem szepen es alasan tudni illik hogy nagyanyamnak van a nagyszobaban egy 25 eves (nem tulzok) telandorum-mitodomen milye szal egy bazi nagy fa vagy virag. Na kerem az hogy kapaszkodas az nem is megfeleloje a tulzasnak. Mert kerem az en macskam volt szives es ugy kemeny (idomerte) 5 perc allat a foldel egyenlove keritette a fat. (vagy viragot) Igen kellemetlen latvany volt hogy a szoban at egy fa van kidolve. Nos en kerem rohogtem. Ugy par percel ra elkialtom magam hogy nagyi figyeje !! Szobaban muhid vala!

    Nos nagyanyam mikor megjelent meg a normal arcszinnel mosojgot es vigan kerdezte hogy mivan mert szegeny abban a hitben elet hogy a cica edes es valami huncutsagot csinal. Em me, ertek a szinekhez de alitom hogy a normal arcszin ugy kb 0.5 ezred masodperc allat atvaltot falfeherre. Kicsit a remulet csilagga is megledult a szemeben. Nos ehez meg hozza tartozik hogy a haver epp akkor hivot es ketszer is megkerdezte hogy ne hozzon e borogatast mert a "Micsinalsz?" kerdesre en azt valaszoltam hogy probalom a fat a szobabol viszaalitani meroleges formatumban.

    Nos nagyanyam ezek utan lekotozte a viragot es Mozes mar nem volt hajlando bantani a fat mert rajott hogy az erkelyen sokkal tobb dontheto dlog vala.

    En nem tudom hogy ha ti latattok mar Dzsekit Csen filmet (Jackie Chan) hogy veszi magat es felmaszik a falra meg atugrik meg miegymas. Nos amikor Mozes atvalt 4-esbe es mondjuk az egyenes ut (szoba- nagyszoba) vegen ott a fal ez nem hogy megalna hanem egyszeruen nekimegy a falnak es felrapul ra majd eloki magat es indul visza. Ez akkor volt kenyelmetlen amikor a fal helyett a konyha melleti vazarol probalt lepattani. Kicsit megbilegget de nem estek ki az esernyok!

  • Sephi
    #20
    Ember en oszinten reg nem rohogtem ennyit. Oszinten most is azt csinalom te nem vagy normalis :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  • Kandurex
    #19
    Nah, macskám Hókuszpók. Korszakokra osztva.


    Kis macska korszak:

    Egésznap döglik beszúrva egy 2X5perces zabálás.

    Fejlődő korszak:

    Egésznap döglik beszúrva egy 5X5perces zabálás.

    Idegbeteg korszak:

    Heveny idegbaj, ami hasonlóan sephi macskájához szobavadászatban nyilvánul meg. Elkezd kempelni a cipőtartó alatt, és némi kiccakozást ejt az arra haladó CT-k lábszárán, majd egy hajmeresztő ugrással tűnik el a másik szobába, 2 perc után előjön a ház másik! (csába került oda?) szobájából ártatlan dorombolással.

    Rambó korszak:

    Macskám ebben az érában felvette a John Rambo nevet. Különösebb kemp nélkül támad. A szomszéd uszkár-át terrorban tartja. Jó reggelt karmolással ébreszt.

    Tolvaj korszak:

    Hókuszpók, a házban található tárgyak melynek súlya nem haladja meg a fél kilót, szabályszerűen eltűnteti. Kleptomániás korszakában éppen, hogy csak a 82cm TV nem mozdította el a helyéről. Cipők, ingek, gatyák, CDk, cigis dobozok (baz, naponta 3 dobozzal vettem!) csavarkészlet, IDE kábelek tűntek el.

    Vegetáriánus korszak:

    Na, ez érdekes korszak. Úgy általában előfordul, hogy eszik egy kis zöldet, megdézsmálja a cserepes virágot. De hogy lezabálja a ház egész virág-zöldség gyűjteményét az enyhén szólva túlzásnak tűnt. Ahogy felkelt reggel, mint egy fűnyíró járta a szobákat. Spec kedvenc korszakom, mert úgy általában rühellem a virágokat anyámék meg agyba-főbe veszik.

    Gyorsasági éra:

    Macskám a házban érvényes sebesség korlátozásra fittyet hányva utánégetővel spriccol. Van úgy, hogy percekig Boost-olja magát a szőnyegen majd 2 ezres fordulattal dörren át a konyhába…majd egészen és szépen fejeli le a fagyasztó ládát (van egy kanyar amit nem tud ott rendesen bevenni).

    Dante korszak:

    Macskám Istenek képzeli magát. No comment

    …csába lépnem kell meggyet szedni majd folytatom., Csocso, neked van vagy 3 macskád, biztos televagy jó sztorikkal.
  • CSOCSO
    #18
    örült macska rulez:) elképzelem ahogy elbujik egy váza mögé..elmész mellette a földre lapul a macska, elkezdi rigatni a seggét majd hirtelen a lábadra támadt majd meghijed hatalmasat ugrik és vusszafut :)LOL.. vedd videora!!!!!!!!!!!!!:)
  • Sephi
    #16
    Az mozes hey :)))
  • SoDI---
    #15
    Valaki cserélje már ki Mohamed homokját!
  • nemcsakfél
    #14
    Úgy érzem ide tartozik:
    az én halamat Jézusnak hívták.

    a macskákat meg a tacskókat rühellem.
  • Adi
    #13
    :)-elöző üzimhez is ez tartozik.
  • Adi
    #12
    "labam koze rohangal (nem felreerteni pls) es azon is el lehet botlani sot parszor sikerult is."
    Szóval te is 3 lábú vagy?!
  • Sephi
    #11
    Jezusom... most ez hogy jon ide?
    Dehogy vagyok! Imadom a Dalai Lamat!
  • Adi
    #10
    Szóval fajgyülölő vagy?
  • I.C.ram
    #9
    :DDDD
  • Sephi
    #8
    Ha lenne 100 forintom akarhanyszol megszolalsz marci az en topikomba ezze a huje beszolassa mostma lenne hazam Kalkuttan
  • I.C.ram
    #7
    Szal.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Sephi
    #6
    Hallod?

    Gyere bammeg probald megfurdetni es majd akkor vitazuk meg a fredy kruger temat!
  • Kandurex
    #5
    Cuki macska lehet, különösen a highlander-s és Terminator-os része tetszet. Bár a freedy krüger sztem egy kicsit erős a cicusra nézve nem?

    Nyah, majd holnap a hókuszpók-ról saját különvilágában élő macskámról szöszentek ide néhány sort.

  • Sephi
    #4
    Attol meg hogy Mozesnek neveztem el mesze nem jelenti azt hogy zsido. Kikerem magamnak.
  • Sephi
    #3
    tiszteletem,

    Szal ez a topik azert nylt hogy leiram ide az en macskam Mozes kalandjait.

    Szal tudni kell hogy Mozes meg csak 6 honapos de a Hindu tigris hozza kepest egy nyuzott palota pincsi.

    Kerem en nagymamammal elek egyut (marmint egy lakasba) es ha' a macska imadja otett mert en alig vagyok otthon. Na szal az a dolog lenyege hogy nagyanyam vala szives es elutazott nemetbe mar ket hete es a macska hianyija otet.

    Ez abban nyilvanul meg hogy a macska asziszi magarol hogy o a highlander es mindehova felmaszik. Ez azert erdekes mert ma atment terminatorba mert a fel hazat szijjelszedte bar meg nem torte el nagyanyam vazajat ami egy igen ritka es oreg szekrenyen van rajta.

    Viszont volt szives es az iment dontotte le a Dvd-imet es hat igen ideges lettem tole.

    Az en macskam tud olyat hogy elbujik es lesi a tortenteket majd ha elmegyek mellete nekem tamad. Ez abban nyilvanul meg hogy egyszeruen belem harap vagy egyenesen karmol is. Altalban be szoktam rakni a tuss ala es jol lezuhizom de ettol csak vizes lesz a fel parketta mert megszaritani mar nem tudom sajnos mivel eppelmeju vagyok es nincs kedvem masnap meloba ugy menni hogy kozben mekrdezzek tolem hogy talakoztam e Freddy Krugerrel es ha igen az meg simagatott e a kedves pengejivel.

    Bar hulyesegnek tunik igenis igaz kerem. Az en macskam kicsit eletveszejes.

    Melto bemutatasa a dolognak amaz jelenetet takarja amikor hat felmaszot a cipo polc tetejere es ott figyelt. Tanult ember rogton rajon amarra hogy ha' a cipo polc ugye az ajto mellet all es ha' amikor egy delutan jott a kedves Lujza neni hozzank konyvelni nagyanyam baromsagait az en macskam volt szives en nekiugrott fentrol. A neni ugy volt szives kialtani egyet hogy operett enekes elbujhat de halistennek nem volt semmi baj mert a macska elrohant. Marmint a masik szobaban.

    Az en macskam olyat is tud hogy nekiindul a sozbabol a masijba es kozben fekez a szonyegen amitol az olyan domborlatos lesz es tokjol el lehet benne botlani.

    Meg lyat is tud hogy nem tud lefekezni amikor a marvanyon (vagy mi) -n rohan mert ugye csuszik es akkor neki szokot csuszni a masik vazanak ami a konyha ajto mellet van es abban vannak a esernyok amik kiborulnak (szamszerint 3) es azokban es csodalatosan el lehet botlani.

    Mar azt is tudgya hogy amikor haza jovok a melobol akkor mindig a labam koze rohangal (nem felreerteni pls) es azon is el lehet botlani sot parszor sikerult is.

    Nah folyt. kov.
  • Kandurex
    #2
    Az ennyim se..:D
  • shaba23 #1
    az enyém meg nem zsidó...