• [Rush]
    #57
    Ha a realítás tart "lázban" akkor neked az Americas Army:Operations való!!!(AA:O
    És tudod miért nem jáccanak vele sokan? Mert a MOH:AA-hoz meg BF-hez vagy BHD-hez szokott emberkéknek nehéz az AA:O-val jáccani(ez igy van)!!!!!!!!!!
    Eddig 87 regisztrált magyar játékos van, összelehet hasonlitani a többi játék magyar player-ei számával, meglepő a különbség...........
    Mindenki lehurogja, hogy ingyenes akkor már csak szar lehet,vagy pl: "Bár bevallom igencsak komoly ellenérzéseim vannak (egy propagandacélú játék sose lesz reális...)"(idézet #47hozzászólás)---->Az Amerikai hadseregnek épp az a célja, hogy reális képet mutasson 1 játékról ami elvileg az ő bevetéseiről, alakulatairól szól, és főleg toborzási célból készült a játék, szerinted az a céljuk, hogy a fiataloknak 1 BF vagy BHD szerű "SZAR"(bocs mindenkitől, de nekem ez a véleményem ezekről a játékokról)unrealitású terméket adjon ki a kezéből? Szerintem probálja ki mindenki ingyenes nem kell FIZETNI ÉRTE :)))

    Ui.:Bocs még 1x mindenkitől akit megsértettem, de csak a véleményemet írtam le!!!