Miért kell csalni, genyózni játék közben?
  • a.carkey
    #30
    UBI SOFT Raven Shieldje. Egy bugworld az egész. Akár mennyire is szeretem, ma nagyon felhúztak.

    Egy mocskos warehouse pályán, a szar UBI és a minap kijött még mindig teljesen bugos patche miatt az 5. kör végétől elkezdett "befagyni". A készenléti időt a "más" szervertulaj 35 mp-re, vagyis sok időre hagyta. Ez a szar visszaszámolt, de én csak kb. a kör elindulása után 3-4 mp-el tudtam be(vissza)kapcsolódni a játékba, de mindig sikerült. Viszont egyedüliként nem tudtam readyzni.
    Amikor az első ilyen megesett, egy barom - Cuba Libre néven futó "Castrobuzi" - kezdéskor alapból letékázott. Én persze egy körre kihagytam a dobásból. Ezután a többi mocskos békaevő francia, valamint egy vodkaagyú mocskos megszállócsemete ki akartak kickelni, holott semmi közöm nem volt a UBIOBI-bughoz. H.I. kicsiny közösségünk ekkor megvédett, de mivel a szerver színvonala nem változott inkább leléptem. De a kis buziarcú francia tizenévesek mindennek elmondtak közben, de még válaszolni sem tudtam, mert a hőnszeretett frankomán fejük főgecije, az UBI Soft baszott megcsinálni majdnem félév után ezt a qurva multi részt. Helyette holmi szar singli kiegészítőket akarnak kiadni, holott a multi-netkódjuk egy fos, a patcheik bugosak, a game bugos a hivatalos szervereik meg úgy laggzanak, hogy lassan csak lag-partykat vívunk. Szóval valóban sok a b... alak - bocsánat "más" - a neten ...

    Farkas Béla? :) Az nem egy idősebb, érett emberke? :)