186
Miért kell csalni, genyózni játék közben?
  • Jano
    #60
    Hát ez nem új! :DD
  • FREAK
    #59
    lol, ez új, de ütős :DD
  • The Garrett
    #58
    ja meg amikor a "top player " bejön álnéven és csak akkor írja be a rendes nickjét ha jól játszik.
    Ha meg lelövik netán szar a statja akkor beírja hogy :
    Á gyerekek most csak funolok..
    Az ilyeneken tudok jókat nevetni.
  • The Garrett
    #57
    Raven sildet nem szabad :D
  • magus
    #56
    najah elismerem. ltalaban nem tujak hol le vezetni a feszutseget aztan jonnek ide... meg a korosan dagadt nem sportolok semmit szokott meg lenni az ilyen...

    amugy en ezert nem jarok lanra, ott utalom, hogy ha nyerek elkezdenek anyazni, blabla...
  • emberke
    #55
    Sziasztok! Leírom én is a negatív tapasztalatomat. R6:Raven Shield-et játsztottam egy külföldi tört szerveren 4-4 ellen, ketten a csapatbol előre rohantak én egy egy srácal beálltam biztosítani hogyha a védők rusholnak akkor ne tudjanak a hátunk mögé kerülni. Erre a kollega elkezdte a villanogránátokat vadul dobálni természetesen úgy, hogy sikerült önmagát is meg engem is teljesen elvakítani, s ahogy ilyenkor lenni szokott az ellen jött és simán kiszedett minket is és ezek után a másik két srácot is. Nem baj gondoltam naívan majd tanul belőle, de nem tévedtem:a többi egymás után következő körbe is szinte mindig eljátszotta ugyanezt. Hol engem hol más csapatársat sikrült neki elvakítania. S mikor valamelyik csapattárs megkérdezte tőle hogy miért csinálod ezt? felháborodva, szítkozódva távozott.
  • Cat #54
    egyébként nem válaszolt senki a #35-re, miszerint ha a baromkodoknak (a hozzászolásaitokbol ugy tünik hogy kisebbeknek) is van hely, akkor nem fognak titeket annyira zavarni
  • Cat #53
    sztm nincs igazatok, nagyobb vagy, meg erősebb, de ez nem erről szol, keress magadnak hozzád való partnert

    a házunkban lakott egy tanárnő, és régen amikor még kisebb voltam, kirándultak csomot osztályukkal, és elhivott engem is többször (neki mind1 volt hogy 30 vagy 31 gyerek van ott) én meg élveztem
    szal, kirándulás, foci, teljesen vegyes társaság, 12től 18 éves korig, volt két csapatkapitány, egy felnőtt, 40 éves, meg egy másik 25 körüli srác
    válogattak embereket, a 25 éves kiválasztotta azokat akik szerinte jol tudtak focizni, a 40es egy ideig nézte, aztán odament a fiatalabbhoz, és szolt neki hogy "ugye figyeled hogy én hogy válogatok?"
    ez arra vonatkozott, hogy ne az legyen neki a lényeg hogy ki nyer, hanem hogy egyrészt egyenlő játékerejü legyen a csapat, másrészt a kisebbek ne érezzék ugy, hogy valamiért kiszorulnak, ők keveebbet érnek, csak tölteléknek kellenek, hanem élvezzék, szeressék a dolgot, hiszen ez egy kirándulás

    én ha 12 évesekkel társasjátékoznék, biztosan nem arra mennék hogy "hu, földbedöngöllek gecó!", hanem örülnék annak, hogy élvezik a játékot, és kitérdekel hogy veszitek vagy nem
    persze ez egy más szemlélet
  • Jano
    #52
    Medalt szoktam játszani neten, és mindenfelé vannak kellemetlen tapasztalataim, hazai, és külföldi szervereken egyaránt. Sok a csaló, meg a hisztis kiskölök.
    Előfordult, hogy egy nyikhaj gyerkőc begyanusított, hogy aimbotot használok, mert szerencsétlen nem tudott eredményesen játszani, mindig lelőttem. Fél óráig ezen rágodott.
    Soha életemben nem csaltam, és nem is fogok. Cheat-programokat csak hallomásból ismerek, még nem próbáltam egyet sem.
    Külföldi "nagyszervereken", ahol van ff, sokszor vannak minuszozók. Saját csapattársaikat nyírbálják, és megölik vele az egész játékot. Persze, lehet joinolni másik szerverre. De mikor éppen jól állok, a meccs közepén vagyunk, és olyankor rákezd valaki (a többi birka persze 'veszi a lapot', és utána csinálja), akkor egy csöppet bosszantó, lévén csapatjátékról van szó.
  • FREAK
    #51
    nemtom, ismeritek-e azt a jelenséget CS-ben, amikor valaki keményen lúzol, aztán felköti a Rambo kendőt, és kevlar nélkül, egy szál riasztópisztollyal indul a harcba

    a meccs után meg még neki nagy a pofája, hogy bezzeg ő férfi módjára harcolt, nem aggatta tele magát páncéllal, meg nem távcsővel célzott... az ilyet is belelőném a meszesgödörbe
  • The Garrett
    #49
    ja csak jó lenne ha nem kéne hozzá gombot lenyomni hanem hangérzékeny lenne. Mert nincs 100 ujjam hogy mindent nyomkodjak. :P
  • Jacek
    #48
    Hmm en jatszom LFS-t pl egyszeruen tobb honapja nem megyek public serverre ennyi:)
  • Braveheart
    #47
    mintha
  • Braveheart
    #46
    azért jó dolog, csak ha nem ilyenek használják. sokkal jobban lehet kommunikálni, mindha gépelnél
  • Fefe
    #45
    Pláne ha ilyen hülye kölkök használják. (Tisztelet a kivételnek)
  • Braveheart
    #43
    nekem az jut eszembe, mikor a Jedi Knight 2-ben multizok, és néhány szerveren (különösen a németek) az admin sz@rrá alázza az összes játékost... ő csap, vág dobál, rúg téged, de ha te ütöd meg, abban a pillanatban kidobnak...

    ja és a CS-t azért hagytam abba, mert sokan megmagyarázhatatlan módon nyírtak ki (a többiek is elismerték), valamint elegem lett mikor 12 éves kiskölkök bevisítottak a mikrofonjukba...
  • The Garrett
    #40
    Én nem szidom őket mert tudom hogy sokan tudnak értelmesen játszani. és ahogy elmondtam valahol nevelés kérdése hogy kiben mennyi kultura van a játékhoz.

    DE azt te is beláthatod hogy nagyátlagban abból vagy az alatti korosztályból kerülnek ki az ilyenek.

    Egy jó példa:
    Lementünk Lanozni haverokkal multhéten és volt lenn 3 ilyen 12-13 éves gyerek akik beültek elénk (mikor látták hogy már ott vagyunk).
    Egye fene beültünk a maradék gépekhez és elkezdtünk játszani. aztán kb 10 perc után a 3 gyerek elkezdett ott anyázni meg kiabálni (nem volt fregük se és kb 20 mp. után haltak.
    a 3.-4. kurvaanyátok után haver felállt odament a sráchoz és csak rátette a vállára a kezét (lehet meg is szorította picit. >)
    ezután a 3 gyerek kussba játszott végig.
  • Coco
    #39
    Én BHD-zom, és ott is vannak ilyan ***kalapok.De:Ez akkor sem a koron múlik, mert én sem vagyok túl idős és nem lövök mindenki hátba, hogy "szálljál már ki a minigunból"!

    Ez hülyeség!lehet hogy ezek ***-ok fiatalabbak,de rengetegszer láttam, hogy 20-25 éves francia **** csinálják....
  • Ron Ragm
    #38
    Én először botokon gyakoroltam ( a végén a legnehezebb fokozaton) mert nem volt netem azt amikor bekötöttük már szinte haladóként keztem:)
  • [HUN]FaTaL
    #37
    ismeros. Amikor eloszor Unreal Tournamenteztem neten kikickeltek merhogy ilyen béna ne jáccon meg jajj de láma vagy meg ott anyáztak össze-vissza pedig szóltam hogy most játszok eloször neten.

    Egy kis offtopic: hossz ö betunél nektek is Q-t rak hosszú ü betqnél pedig q betut rak a fórum??
    ON
  • Aquli
    #36
    En 15 eves vagyok. Eddig ezekkel jatszottam eleg sokat:
    Diablo 1,2, Warcraft 3, Total Annihilation, Quake 1, 2, 3, CS, Turok 2, Medal of Honor, Neverwinter Nights, Baldur's Gate 2 (igaz itt csak ismerossel jatszottunk ketten), Jedi Knight 2.

    Es ne gondoljatok azt hogy minden 15 eves elkenyeztetett kocsog, mert en sohasem tkzok, nem lamazok, lolozok le senkit, kulturaltnak tartom magam ebbol a szempontbol.

    Persze a kocsogok nagy resze szerintem is fiatalabb korosztalybol kerul ki, nem eleg erettek ehhez, neha nagyon felhuznak engem is.
    Amikor cheaterek a diabloba lelamaznak mert en nem csalok es gyengebb a felszerelesem meg ilyenek...
    Vagy amikor meg kezdo medal of honoros voltam, es minden kor elejen megolt egy gyerek azzal az okkal hogy ilyen bena ne is jatszon (mintha o mashogy kezdte volna)...
    PEACE
  • Cat #35
    nem az ilyen tahok védelmében, de megvilágítanám egy másik szemszögböl

    a játék azért van, hogy szorakozz, élvezd, és ők maximálisan élvezik, más kérdés hogy elrontják a te szorakozásodat, aki ott ulsz az lfs előtt és görcsölsz, hogy megelőzz mindenkit, és utána ha nem sikerul, tök el vagy keseredve
    kitérdekel? ez csak fun ;)

    szerintem a helyes megoldás az lenne, ha nekik is lenne vhol szerver/terep kiélni az ökörködéseiket - ki nem akart volna csak poénból lövöldözni? ha nincs egyszerüen hova mennie annak aki olyan hangulatban van hogy egy kicsit ki akarja fujni magát, baromkodni akar, nem pedig vérre menő küzdelmet folytatni mások ellen/ vagy a csapatával az a mai szerverhelyzetben tud valahová menni? nyilván nem, mert aki kemény munkával, pénzzel fenntartja ezeket, ki fogja rugni mindet - a saját szempontjából helyesen

    szal a megoldás imho ott lenne, ha számukra is lenne hely - ne kérdezzétek, hol hogyan ki, de biztos hogy kell "szelepleeresztő", lásd sg n is van gumiszoba -> a sok ökör ide hányna, ha nem lenne helyük ezt megtenni
  • magus
    #34
    szidd csak még a 15 éveseket...

    hidd el nem kortol fugg hogy vki serult lelkileg...
  • shaba23 #33
    Két óra játék alatt nem történt semmi érdekes, csak annyi, hogy jól elvertek minket:)
  • M@TriX
    #32
    hol nyomod? ismerős a gyiklama, csak nemtom melyik szerverről...
  • a.carkey
    #30
    UBI SOFT Raven Shieldje. Egy bugworld az egész. Akár mennyire is szeretem, ma nagyon felhúztak.

    Egy mocskos warehouse pályán, a szar UBI és a minap kijött még mindig teljesen bugos patche miatt az 5. kör végétől elkezdett "befagyni". A készenléti időt a "más" szervertulaj 35 mp-re, vagyis sok időre hagyta. Ez a szar visszaszámolt, de én csak kb. a kör elindulása után 3-4 mp-el tudtam be(vissza)kapcsolódni a játékba, de mindig sikerült. Viszont egyedüliként nem tudtam readyzni.
    Amikor az első ilyen megesett, egy barom - Cuba Libre néven futó "Castrobuzi" - kezdéskor alapból letékázott. Én persze egy körre kihagytam a dobásból. Ezután a többi mocskos békaevő francia, valamint egy vodkaagyú mocskos megszállócsemete ki akartak kickelni, holott semmi közöm nem volt a UBIOBI-bughoz. H.I. kicsiny közösségünk ekkor megvédett, de mivel a szerver színvonala nem változott inkább leléptem. De a kis buziarcú francia tizenévesek mindennek elmondtak közben, de még válaszolni sem tudtam, mert a hőnszeretett frankomán fejük főgecije, az UBI Soft baszott megcsinálni majdnem félév után ezt a qurva multi részt. Helyette holmi szar singli kiegészítőket akarnak kiadni, holott a multi-netkódjuk egy fos, a patcheik bugosak, a game bugos a hivatalos szervereik meg úgy laggzanak, hogy lassan csak lag-partykat vívunk. Szóval valóban sok a b... alak - bocsánat "más" - a neten ...

    Farkas Béla? :) Az nem egy idősebb, érett emberke? :)
  • shaba23 #28
    megyek és felbosszantom magam...
  • Hamed
    #27
    "lehet, hogy sima előítélet, de szerintem az ilyenek mind éretlen, elkényeztetett kiskorúak"

    Nem előítélet, ez az igazság. El tudom képzelni a kis lúzereket ahogy kappanhangon vihognak a szomszéd haverral, és tk-znak összevissza. Itt élik ki a való életben elszenvedett sorozatos kudarcokat és megaláztatásokat.

    Egy jólirányzott nyakleves kéne ezeknek, hogy lefejeljék a monitort, sose csinálnák többet. Vagy csak simán elvenni a gépük hálózati csatlakozóját, lehet még sírva is fakadnának.

    De bármit is csinálunk mindig lesznek ilyen lelkisérült szánalomra méltó emberek.:(
  • Fefe
    #26
    Többek között ezt is ezért hagytam abba.
  • Skynet
    #25
    Live for Speed is hemzseg a hülyéktől...Versenyzel,erre bejön két 1-2 ökör tré kocsikkal és direkt szembemegy vagy a amikor kőröznéd cikáz elötted meg kanyarban oldabalök...Utánna meg ahogy pörögsz beirogatják hogy LOL...
    A másik fele meg az,hogy belépsz egy serverre nyomatja egy srác összevissza driftel és azt hiszi jó időt megy,és nagyon tud...Aztán indít egy versenyt,és amint megelőzöd és kicsit le is hagyod egyből restartolja a futamot...:)
  • Fefe
    #24
    Nővéremnek van egy 12 fia, és mégis kulturáltan tud játszani. Nem támad hátba senkit ha lelővik meg ilyesmi.
  • The Garrett
    #23
    de igaz hogy részben nevelés kérdése is.
  • Fefe
    #22
    Így van
  • The Garrett
    #21
    Tisztelet a kivételnek.
    Van aki elég kukltúrált ahhoz hogy játszon.
  • FREAK
    #20
    hát ha nem is nevelés, de érettség kell hozzá

    persze "ez csak egy játék", de ha már több bosszúságot okoz, mint örömet, akkor nincs értelme csinálni
  • Fefe
    #19
    Ez szerintem nem kor kérdése hanem pusztán jó neveltség
  • [HUN]FaTaL
    #18
    Én is 15 vagyok de nem csinálok ilyen lámaságokat!!
  • dikki*yysw
    #17
    Mármint gyiklama? Most csak egy példa volt, hogy mi lehetne a nickem. Tegnap szanalmas.hu voltam, öcsém szokott gyiklama lenni. De majd kitalálok vmi beteg nicket :D
  • The Garrett
    #16
    ja igen a 15- korosztályra jellemző általában ez a fajta játékmód.
    De azokat akik 12 évesen otthon gamelnek ahelyett hogy fociznának a haverokkal csak szánni tudom.
    Meg reswpawnolni utánnuk
  • FREAK
    #15
    ez durva

    lehet, hogy sima előítélet, de szerintem az ilyenek mind éretlen, elkényeztetett kiskorúak