Tribes 3 !!!
  • Borg
    #52
    Az ultra modok régen tipikusan az "ultra gyors" játékmenetű modokat jelentették.

    Pl volt sima "ULTRA" nevű mod, ez annyit takrt, hogy mindent felturbóztak benne a base-hez képest. Nincs újratöltési idő, ezerrel szórod a mortart, repülsz ameddig akarsz. Tipikusan ultra pörgős játékmenet, rusher-hent az egész:)

    Na ezt takarja az "ultra renegades" is. A sima base-renegades mod - ultra változatban.


    Én a sima (base) renegadest részesítem előnyben. Igen jó kis taktikai meccseket lehet nyomni.
    Pl a broadside mapot imádom. két lebegő bázis egymással szemben, 1-2 engineer a védelmet kiépíti, forcefieldek, turretek, csapdák.
    1-2 rusher spy, vagy scout armor már libben is át a másik bázisra, egy káoszt teremteni, és a cyborgok közben már szórják is a mortart:)
    Aki be tudja szorítani a másikat a saját bázisára, annak szinte nyert ügye van. Ekkor bemennek a cyborgaink, heavy armorok, és szétszedik a bázisukat, generátorokat stb. Ekkor inventory már nincs, nem tudnak épitkezni, fegyverkezni, és már csak a scoutokat kell támogatni, akik röptetik haza a zászlójukat :)

    Én nem vagyok az a rusher tipus, vagy engineerként építem a védelmet, (imádok csapdákat kiépíteni :) laser turret rulz) vagy cyborgként nyugis, de annál hatásosabb assaultokat nyomok :)