828
Tribes 3 !!!
  • arty
    #68
    bocsanat, kimaradt a visszaolvasas :D

    huh, jon le szepen sorban minden ... :)
  • arty
    #67
    kicsit reszletesebben? :)

    az vmi mod? vagy a server neve? OGL mukodik minden mai kartyan is? szoftveresen mar nemhiszem h bevenne a gyomrom ;)

    szal vmi kedvcsinalo, mondjuk 100 sorban ? ;)
  • Borg
    #66
    Én most megyek játszani!
    Valamelyik renegades szerveren megtalál, aki jön.
  • Borg
    #65
    Tölsd le az SG-ről. Egy zipben benne a full game, és a patch, nekem működik.
  • morgo
    #64
    na megoldottam. win98 alatt mukodik az installer...
  • morgo
    #63
    ja a file merete(nem a lemezfogalalasa) eseleg osszehasonlitaskepp 5 839 208byte. ja es erdekes modon a file leirasa 1.0-1.10 Update...
  • morgo
    #62
    egyszer letoltotem a fullt, az abban levo verzio dobta a hibauzenetet. Aztan leszedtem a fileplanetrol. Az mas meretu volt, de az is dobta a hibauzenetet. Aztan leszedtem a sierra honlapjaraol, es az is dobta a hibauzenetet. Raadasul flashgettel szedtem, ami eleg ritkan szurja el a letoltest...
  • Borg
    #61
    Szerintem nemjól töltötted le. Szedd le ujra.
  • morgo
    #60
    lenne egy problemam. a patch futtatasakor XP alatt "Error executing program" hibauzenetet kapok. Rogton mikor inditani akarom a patchet. Otlet?
  • Borg
    #59
    Érdekes, Tribes2 renegadesből van 3-4 szerver, Tribes1 renegadesből meg 30 :)
  • BBird
    #58
    Ez véletlen nem az a fajta Fileplanet megoldás, amihez pénzes login kell? Mert máshol sehol nem találtam, még a hivatalos sierra oldalon sem.
  • Inquisitor
    #57
    Tribes 2 nem 6-8 hete lett megosztva? Akkor írtam is, hogy nem oly rég vettem meg ...
  • Lacc
    #56
    Ne sejtettem én, hogy 2. részt is meg fogják osztani :D
  • Borg
    #55
    Durva basszus, 2 órája játszottam vele :)
    Teljesen elfeledkeztem közben mindenről. 80 playeres renegades, iszonyat micsoda hent volt :D
  • Borg
    #54
    Eszem megáll :)
    De mind1, nekem a Tribes2 megvan eredetiben :)

    A Tribes1 viszont jobban tetszik most:)
  • antijedi
    #53
    az létezik hogy a tribes 2 is ingyenes lett?
    http://www.fileplanet.com/files/140000/140247.shtml
    :)
  • Borg
    #52
    Az ultra modok régen tipikusan az "ultra gyors" játékmenetű modokat jelentették.

    Pl volt sima "ULTRA" nevű mod, ez annyit takrt, hogy mindent felturbóztak benne a base-hez képest. Nincs újratöltési idő, ezerrel szórod a mortart, repülsz ameddig akarsz. Tipikusan ultra pörgős játékmenet, rusher-hent az egész:)

    Na ezt takarja az "ultra renegades" is. A sima base-renegades mod - ultra változatban.


    Én a sima (base) renegadest részesítem előnyben. Igen jó kis taktikai meccseket lehet nyomni.
    Pl a broadside mapot imádom. két lebegő bázis egymással szemben, 1-2 engineer a védelmet kiépíti, forcefieldek, turretek, csapdák.
    1-2 rusher spy, vagy scout armor már libben is át a másik bázisra, egy káoszt teremteni, és a cyborgok közben már szórják is a mortart:)
    Aki be tudja szorítani a másikat a saját bázisára, annak szinte nyert ügye van. Ekkor bemennek a cyborgaink, heavy armorok, és szétszedik a bázisukat, generátorokat stb. Ekkor inventory már nincs, nem tudnak épitkezni, fegyverkezni, és már csak a scoutokat kell támogatni, akik röptetik haza a zászlójukat :)

    Én nem vagyok az a rusher tipus, vagy engineerként építem a védelmet, (imádok csapdákat kiépíteni :) laser turret rulz) vagy cyborgként nyugis, de annál hatásosabb assaultokat nyomok :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #51
    most akkor a base jobb vagy nem jobb mint az ultra? :D
  • Borg
    #50
    Próbáld ki:) Ezerszer jobb, mint a base. Többféle armor, csomó építhető védelem, turretek stb.

    és nem kell letölteni hozzá semmit :)
    all server side...

    Csak nézd meg a listában, kb 40-50 renegades szerver van, ultrás, infinity, 6 meg base. Én most renegades base-t nyomtam egyet, ez az original:) És a legjobb is egyben, szerintem.
  • Lacc
    #49
    Mi ez a Renegades-mod?
  • Borg
    #48
    Én nyomom (HUN-Locutus).

    Most nézegettem a www.planettribes.com -oldalt. Még mindig megy:) A mods szekcióban ott egy Ultra Renegades nevű mod. Namost nemtom, de szerintem ez lehet az utódja az eredeti Renegadesnek.

    Próbáltam ASE-val behozni, ismeri is a Tribest, de a mastert valahogy nem tudja lekérdezni.
  • Lacc
    #47
    Jól ki is próbáltam, meg most reggel is jáccottam egy menetet. Kellemes kis játék ez még mindig ;) Gyertek hentelni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #46
    sejtettem , a 2 meg is van , persze játszani nem tudtam vele mert kifagyott miután betöltötte a pályát :D
    persze akkor még netem se volt :P
  • Borg
    #45
    Nemsokára kint lesz a Vengeance is. Azért lett most ingyenes ez, hogy reklámozza a stílust.

    De azért nem semmi, hogy csak az SG-ről 168-an letöltötték már:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #44
    jjah hogy az 1 elérhető .. már kezdtem azthinni hogy lekell mondjam az összesz nyári programom :]]
  • [HUN]PAStheLoD
    #43
    na most akko' ez már kinn van vagy mivan akko' ? :))
  • Lacc
    #42
    Le is jött, gyorsan átrágom magam a trainingen.
  • Lacc
    #41
    Én inkább a 2. résszel játszottam, kíváncsi vagyok ez az első milyen. Már nem nagyon emlékszem, régen próbáltam ki a demóját csak, igaz multiban. Mindenesetre a 2. nagyon bejött, remélem ez is be fog :)
  • Borg
    #40
    Holnap felrakok egy renegadest, aztán megnézem, hogy azzal mennyi szerver van.
    De ez a base is bazi jo:) Nem gondoltam, hogy ennyien nyomják még, és főleg, ekkora beleéléssel... Fullra visszaköszön a régi jó teamplay feeling, a jellegzetesen tribeses hangokkal :)
  • Lacc
    #39
    Hohó akkor jövök én is! :D
  • Borg
    #38
    Van master:)
    És több mint 220 szerver! Legalább ugyanennyi emberrel.

    Van 80 playeres szerver is! Vannak 60-100 ping közötti fullos külföldi szerverek. Kurva jot játszottam :D
  • Borg
    #37
    Én már húzom lefele. Lesz ami lesz:)

    Max inditok majd szervert, aztán játszunk úgy!

    Előkeresem az egyik forint előtti írt CD-met is, azon van renegades mod.
    Wááá rákattantam teljesen a témára:)

    A jowood meg bassza meg a Transport Giantot :D
  • Lacc
    #36
    Hát ha vannak elegen akkor leszedem én is, régen én is toltam egy darabig.
  • Borg
    #35


    A vengeance beharangozására a cég elérhetővé tette a Tribes1-et, mint ingyen letölthető FULL játékot!

    Az SG letöltések között is kint van!




    Kérdés: Van még T1 master szerver? Nyomja még valaki? Ha igen, simán letöltöm... évekig nyomtam, best taktikai fps ever...
  • grebber
    #34
    Tribes 3 Beta

    [2004-06-08 @ 22:10 - ZeroCool]

    Mondjuk még egy picinként távol vagyunk a Tribes: Vengeance megjelenésétől, a mai naptól kezdve bárki jelentkezhet a béta verziójának tesztelésére. Nem is kell olyan sokat tenned érte, csak kitöltöd az itt található ívet, majd összekulcsolt marokkal drukkolsz, hogy kapj kódot :)
    Itt van az ív.
  • Borg
    #33
    Hááát... pedig én inkább az 1-et szeretném viszontlátni :(
    Abból is főleg a Renegades stílusát..
  • toMpEr
    #32
    van gamestar.hu-s link is
  • toMpEr
    #31
    kijott egy trailer, szerintem egesz korrekt, majd meglatjuk mi lesz belole, elegge tribes2 szeru jatekmenetnek tunik.
    torrentes link
  • chuck
    #30
    Sielés király volt benne :-). Nagyon sokat dobott a feelingen. A járműveket is lehetett ettől még nagyon jól használni, főleg a modokban (mikor pl. nem lehetet a talajhoz hozzáérni, talán TAC mod volt) milyen csatákat nyomtunk ! :)
    2-nek számomra már közel se mvolt olyan játék élménye, teljesen más lett a mozgás, és azal már nem tudtam megbarátkozni.
    3. rész remélem lesz olyan jó, mint első volt, akkor annak a darabnak is itt a helye a polcon az első két rész mellett.
  • dronkZero
    #29
    Hm. Új Tribes? Az első résszel játszogattam neten, a másodikat megnéztem csak...

    A hangulata/világa nagyon jó, de szerintem ez a "síelés" dolog rettentőmód elbaszta a multi fílingjét. Nehézpáncélban sem tartott tovább gyalog a másik csapat bázisára érni, mint könnyűben... Ezért aztán a csapatszállítók is értelmüket vesztették...
    Kedvencem a völgyben lévő bázison áthussanó, zászlót felkapó nehézpáncélos volt... :(

    Ha ezt igérik a 3-ban... Asszem azt meg sem nézem. :(