Ez egy fos ember, egy rakás fos zenével
  • mila69en
    #307
    én megértem ha egy topicban elszabadúl a pokól cselekedni kell!!! ezért vannak a modik meg a jóravaló forumozók akik szóljanak a modiknak ha éppen nem tud róla a moderátor hogy mi folyik az említett topicban legyen az akármelyik is....

    de most tudjuk konkrétan hogy melyik topicról van/volt szó(béke poraira) és ott nem ez volt a helyzet szeretet volt és megértés sőt konkrétan nem lett megnevezve egy műfaj sem a topic címébe, hogy melyiket is kéne utálni... bár igaz hogy konkrétan le tüctüc-özték azt a zenei stílust amit én már évek óta halgatok(goa trance prog.goa prog.trancet) és elfogadtam hogy neki az egy semmit mondó tüctüc én meg konkrétan le sz@roztam az egész magyar zenei szcénát és elfogadták, hogy számomra az amit ők halgatnak az egy semmit mondó (még az autóm is jobban muzsikál)kategória és ha jobban vissza gondolunk te voltál az aki miatt megindúlt a fléém had ésetleg máshogy is el lehetett vólna ezt intézni pl: átrakatni a gumiba vagy a sajátba

    ja és elárulom neked soha sem halgattam technot úgy komolyabb szinten(nem tom emlékszel-e a technos topicba begyögtem, hogy chris liebing a király vagy mi.. te meg egyből le divat teknyóztál manapság egy ember nem egy nickel jár ez már divat itt az sg-n ez tény, és folytattuk a vitát egy másik topicba
    [jó a memóriája]
    azért csak sikerűlt ott is felhergelni téged
    [lehet hogy szándékosan csinálta?]
    [bevalja az ATB-t se szereti]
    huu ez jó hosszúra sikerült:DD