Szal...
  • adam first
    #150
    Látom jó régen írtak ebbe a topicba hát én feldobom.Megvan végre az összes SH rész,de most inkább csak a 3-4 részre térnék ki.A 3 rész iszonyatosan jó lett,mind grafikailag mind zeneileg perfect!!Hihetetlen jók még mindig az átvezető muvik.Baromi nagy feelingje van a játéknak és elég ijesztő(egy-két résznél).Ellenben a 4-ik rész mint különálló gamma egész ötletes lenne,de mint Silent Hill?Nagyon gyenge,bár nem bántam meg a 4-ik rész beszerezését így teljes képet alkothatok az egész sorozatról.De az első három részéhez képest a 4 gyerekmese,meg az állandó keresgélés fárasztó én a játék vége fele jártam de abba hagytam az egészet(unalomba fulladt+minden helyszín 2* szerepel,eleinte amilyen örömmel kezdtem el játszani ezzel a gammával,inkább kivégzem a 3-at 1000* jobb az 1-2 részéről nem is beszélve,nem olyan rossz a 4 aki nem SILENT HIL-re vágyik az szerezze be inkább).Szerencsére az 5-ik rész a 2-re foghasonlítani ezért megnyugodtam.Visszatérve a 3-ik részre ez kötelező minden horror rajongó számára,alapvető félelmeinkre alapoztak az egész játék során és sikerült nekik.I love you Konami.