157
Szal...
  • Tekken5
    #157
    Ez a Silent Hill Collection
  • Tekken5
    #156
    Van rá esély.
  • Fido4life
    #155
    basszus én pont egy hete adtam el két rongyért a pecsában..:S
  • EmThor
    #154
    hi

    szerintetek pesten kapni még ps2-re sh3-at?
  • Fido4life
    #153
    hát én csak a harmadikat nyomtam, de sok helyen azt írták hogy az a legparásabb... én pedig csak egyszer kapcsoltam ki a ps-t ijedtemben (nem felvágából mondom, de én azt vártam hogy egyszerűen majd nem is merem végignyomni... ergo ijesztegetős videókat se merek nézni :D)
  • dinomano
    #152
    De akkor rendesen! Marmint az elsö+2. rész, a harmadiknak még nem alltam neki+4. részt sem toltam...De nekiallok hamarosan..A 2.-tol nagyon kikeszültem; ugy ertem annyira jo volt a sztori, hogy total atereztem a gyerek szenvedeset... Japoknak ötös! :-P
  • Fido4life
    #151
    annyira nem is volt parás szerintem :D csak üres lakásban meg lekapcsolt villanynál..:D
  • adam first
    #150
    Látom jó régen írtak ebbe a topicba hát én feldobom.Megvan végre az összes SH rész,de most inkább csak a 3-4 részre térnék ki.A 3 rész iszonyatosan jó lett,mind grafikailag mind zeneileg perfect!!Hihetetlen jók még mindig az átvezető muvik.Baromi nagy feelingje van a játéknak és elég ijesztő(egy-két résznél).Ellenben a 4-ik rész mint különálló gamma egész ötletes lenne,de mint Silent Hill?Nagyon gyenge,bár nem bántam meg a 4-ik rész beszerezését így teljes képet alkothatok az egész sorozatról.De az első három részéhez képest a 4 gyerekmese,meg az állandó keresgélés fárasztó én a játék vége fele jártam de abba hagytam az egészet(unalomba fulladt+minden helyszín 2* szerepel,eleinte amilyen örömmel kezdtem el játszani ezzel a gammával,inkább kivégzem a 3-at 1000* jobb az 1-2 részéről nem is beszélve,nem olyan rossz a 4 aki nem SILENT HIL-re vágyik az szerezze be inkább).Szerencsére az 5-ik rész a 2-re foghasonlítani ezért megnyugodtam.Visszatérve a 3-ik részre ez kötelező minden horror rajongó számára,alapvető félelmeinkre alapoztak az egész játék során és sikerült nekik.I love you Konami.
  • Stinger 576
    #149
    Sziasztok,

    elkészült az első nagy magyar Unofficial Resident Evil - Silent Hill könyv, a 224 oldalas, csupán 2500 ft-ba kerülő Guide belső tartalmával kapcsolatos bővebb információt ITT, a GAMER365-ön és az alábbi linken találtok, előrendelni/megvásárolni pedig jövő hét elejétől Konzolium Online játékáruház oldalán lehet. (A nagyobb könyvesláncoknál, áruházakban is kereshetitek (576 Shopokban is) - oda is érkezik belőle szállítmány.

    Köszi a figyelmet!
  • Fido4life
    #148
    én egen
  • Streetlife
    #147
    ide már senki se ír?
  • Streetlife
    #146
    ...
  • Fido4life
    #145
    annyit hogy ez egy konzolos topik.. a PC-s topikban biztos segíteni fognak ,-)
  • Streetlife
    #144
    nekem van fent egy régebbi AceMega Codec Packom, töröljem le és tegyem fel a másikat?
  • Streetlife
    #143
    olvastam vamami Tsunami Codec Pack-ot evvel talán menne?
  • Streetlife
    #142
    nem tudom mit akarsz mutatni ezen a linken, de én valahogy csak a játékot akarom elindítani... ezen nem tudsz segíteni? :)
  • Streetlife
    #141
    VideóKártyám = GForce FX 5500
  • Fido4life
    #140
    Vagy a Sexy Beam-ért :D
  • Solidus
    #139
    akkor mehetsz a lézerkardért!
  • Fido4life
    #138
    hi
  • Streetlife
    #137
    Hali! kéne egy kis segitség! nekem megvan a Silent Hill 3 PC-n egy DVD-n
    és amikor elinditom a töltőképernyőnél amikor kiir egy szöveget és a csaj a háttérben van, akkor onnan nem lép tovább hanem lefagy... valaki tudna segíteni ?
  • Fido4life
    #136
    VÉGIGVITTEM A JÁTÉKOT ! :)
  • Fido4life
    #135
    böngésztem, és találtam :) köszönöm a tippet :D
  • dinomano
    #134
    javaslom, nezz meg több leirast, neha elszurjak a leirasokat; ill. pár game-nel nem mindig ugyanazok a kodok normalon, hardon, easy-n... Több leirast böngéssz at, azt javaslom...
  • Fido4life
    #133
    Sajna most szükségem lenne egy kis segítségre... A korházban van 1 zárt ajtó, a második emeleten amin nem tom hogy kéne átmenni.. Kaptam egy kódot a végigjátszásban de az se segít.. Előre is kösz !
  • Fido4life
    #132
    Amúgy kurva parás ez a játés..:S
  • Fido4life
    #131
    ejnye..
  • gabe paul logan
    #130
    Van pár ötletem hogy hol tarthatja a lámpát

    Ha tetszik a játék ZENÉJE akkor KLIKK
  • Fido4life
    #129
    TUdtok adni egy végigjátszást ?
  • Fido4life
    #128
    TÖk király ennek a főcímzenéje :)
  • Fido4life
    #127
    nah mind1, ha meglesz majd meglesem, az első végigjátszás után :)
  • Seth
    #126
    felcsiptetős??? van olyan lámpa is
  • dinomano
    #125
    gondolom elteszi a nemletezö zsebébe... Egy skin csak a ruha; "mögé" be tudja tenni; vegulis nincs irva a game-be egy fizikai motor, ami a zseblámpa mozgasat figyeli a zsebben; és ha nincs ill. lyukas akkor kipottyan... :-D
  • Fido4life
    #124
    Up !
    SZiasztok ! Nézegettem az xtra kosztümöket a neten, és az ilyen trikónál hogy használja Heather a lámpát ? Nincs semmi seb ahova bellehetne tenni :O
  • Gerald
    #123
    hi,

    ha vkinek lenne eladó silent hillje ps-re, -(a roomot kivéve bármelyik), írjon!
    [email protected]
  • Zsoldos
    #122
    Na, feltettem a jatekot. A grafikan fejlesztettek a 4. reszhez kepest :)
  • Sephi
    #121
    OFF

    Az erdekes lesz :) Es akkor zombikent rohangalok az elok utan ?:)
  • aabyssx
    #120
    OFF

    Mint a megszokott resi-k (csak van benne minimális csapatmunka is). Ilyeneket hallottam (még régen), hogy ha a játékos sokat sérül harapásoktól (vagy fertőző támadásoktól), akkor egy idő után ő is átalakul és úgy folytatja tovább. Nézz utána!
  • Sephi
    #119
    OFF

    Na de milyen stilus? Olyan mint a Dead Aim ?
  • aabyssx
    #118
    OFF

    De. Sőt, az EU változatban lehet, hogy csak offlájn mód lesz (arra hivatkozva, hogy nem elég jó a PS2 európai internet támogatása).